Реверанс• вчера в 00:23

Станьмо відлунням їхніх голосів проект Недописані

Проєкт «Недописані» присвячений вшануванню пам´яті Людям Літератури, чиє життя забрала росія. Станом на лютий 2026 року опорний список проєкту налічує 289 імен.
https://bit.ly/Nedopysani_list
ОПИТУВАЛЬНИК ДЛЯ ПОДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ РІДНИМИ, БЛИЗЬКИМИ, ПОБРАТИМАМИ, ПОСЕСТРАМИ ТА КОЛЕГАМИ ПОЛЕГЛИХ ЛЮДЕЙ ЛІТЕРАТУРИ З МЕТОЮ ПАМ’ЯТУВАННЯ ТА МЕМОРІАЛІЗАЦІЇ
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJ4JTiv_...
автор Реверанс • вчера в 00:26
Гдє ваша велікая культура? А її знов, як і сто років тому, знищує русня.
Скільки б нових книжок могло зʼявитися, якби окупанти не прийшли на нашу землю знову.
Памʼять про людей письменників, які загинули під час російсько-української війни, береже проєкт «Недописані»
Це не просто перелік імен, а верифікований архів, який постійно оновлюється та охоплює авторів, перекладачів, редакторів, журналістів та менеджерів культури, чиї життя обірвала московія.
Філософія проєкту «Недописані» грунтована на 10 принципах меморіалізації війни, запропоновані Українським Інститутом Національної Пам’яті.
Головне це довіра родин та тих, хто ділиться найціннішими спогадами.
Зараз ви теж можете долучитися до розвитку проєкту, заповнивши анкету і поділившись спогадами про загиблих письменників, яких ви знали.