Данія пішла, після Норвегії. Ніяких статусів українським чоловікам і людям з більш менш спокійних регіонів
Це ще вони не чіпають тих чоловіків які уже отримали статус. Але і до цього недалеко. Хто не успів- той опіздав.
Нетутешня• вчера в 23:15
Норм. Пусть еще всех инвалидов проверят. Быстро выпишут парацетамол и ибупрофен максимум
Нетутешня• вчера в 23:18
Ответ дляlilul990
А не давати статус просто за те шо ти чоловіки це хіба не дискримінація прав людей? Рівності і бла бла бла
Можно в суд обратиться, если хватит смелости и денег
Боневтікла• вчера в 23:19
Ответ дляlilul990
Демократия это когда люди выбирают власть. Разве в Дании или Норвегии не выбирают парламент? И какое право нарушают ограничивая временную защиту? Такого права не существует. Или вы думаете любой человек автоматом имеет право находится в Дании или Норвегии, потому что ему надо и это его священное право?
Ответ дляБоневтікла
Поки діє тимчасовий захист будь хто з України може претендувати на нього. Тіки якшо ти не чоловік
Боневтікла• вчера в 23:20
Ответ дляlilul990
Его порядок определяет принимающая сторона.
Невгамовна Бу• вчера в 23:23
Цікаво, якби, наприклад, сирійці масово втекли в Україну, бо в них війна - як довго ми б могли надавати такий захист і який % наших громадян це б підтримували?
После 18• вчера в 23:23
Ответ дляlilul990
Я вообще за то, чтобы оставили только людей из оккупации и збд.
Боневтікла• вчера в 23:25
Ответ дляlilul990
Демократично і рівноправно по вашому жінок приймати а чоловікам давати копняка? Куйня це а не демократія і рівноправність
Я вообще не понимаю связь этого с демократией. Ее нет. Они вообще могли никого не принимать и предъявлять им было бы нечего.
Боневтікла• вчера в 23:26
Ответ дляlilul990
Вони взагалі би могли не морочити нам голову своїм єс і нато і від´батись від нас, може було би менше проблем
Так это мы туда хотели. Им от нас там ни тепло, ни холодно.
Коли мовчу- приємна жінка• вчера в 23:26
Ответ дляlilul990
До речі сирійців чоловіків ніхто не виганяє
До речі інші біженці на пАсобіях також нікого не тригерять.
Тільки українці паразити, інші пухнасті зайчики
Бандитка Сью• вчера в 23:29
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А они тоже сидят по 4 года не работая ?
Борисфенка• вчера в 23:29
Ответ дляlilul990
Ты вже до того часу будеш на кордоні з депортацією
Ви знаєте хоч одного українця, якого депортували?
всемВсёИмного• вчера в 23:29
Ответ дляБандитка Сью
А они тоже сидят по 4 года не работая ?
И по 10 сидят. И уже в принимающих странах по 10 детей родили.
Борисфенка• вчера в 23:30
Ответ дляlilul990
З польші купу народу депортували минулого року чоловіків,
В Україну? Розкажіть цю байку, ми послухаємо.
энциклопУдия• вчера в 23:31
Ответ дляНетутешня
У меня муж инвалид, 3 гр. Приехал к нам в гости, пошел в частную за свои деньги провериться. Так кардиолог боялась его из кабинета отпускать, говорит вам сопровождающий нужен 24/7, как вы на авто доехали вообще. А у нас сказали не факт что продлят группу, перекомиссия в мае вот, может сразу в штурмовики годен будет.
Борисфенка• вчера в 23:32
Ответ дляlilul990
Хоча би згадайте той концерт у варшаві коли наші вибігли до сцени з прапорами і УПА і їх депортували
І що, це якось пов´язано з біженством? Ніяк.
Навіщо ви тягаєте ці тупі статті, писані москалями?