Малявка ще та• вчера в 19:15
Сьогодні в маршрутці отримала зауваження за те, що не поступилась дитині місцем
Дитині на вид років 8
Зауваження звучало так: дівчино, ну ви ж бачите, що дитина мала стоїть, вам важко поступитись? На сусідніх місцях були старші люди, тому вирішила докопатись до мене
Я трохи шокована.
Єдина Країна• вчера в 19:16
Поступатися місцем у транспорті — це прояв поваги, ввічливості та соціальної відповідальності, спрямований на допомогу тим, хто цього найбільше потребує: людям похилого віку, вагітним жінкам, пасажирам з дітьми та людям з інвалідністю. Це сприяє створенню безпечнішого та зручнішого середовища для всіх пасажирів.
Бесбардак• вчера в 19:17
Я что-то пропустила? С каких пор надо уступать детям, если это не мама с ребёнком на руках? У самой дочка 7 лет и для меня это новость.
Калинові вуста• вчера в 19:19
Где написано, что 8леткам надо уступать?
Автор, а вам сколько лет?
Малявка ще та
• вчера в 19:19
Ответ дляЧебураха з перцем
Я б сказала, я вагітна
Навіщо виправдовуватись, я просто проігнорувала. Але мене дивують такі люди
Цікавий писочок• вчера в 19:19
Отзыв на этот пароль: Я вагітна. Відійдить від мене, будьласка, бо мене зараз знудить.
Ну ниче се• вчера в 19:20
А кто решил, что детям школьного возраста надо уступать? Я понимаю, когда там мелочь совсем, которую на руки посадят. У них энергии - на десятерых хватит. Кстати меня в таком возрасте бабки с места гоняли только так, не то что уступать мне. И справедливо в принципе, мне стоять тяжело не было ничуть.
Не служанка• вчера в 19:20
Я на бугаїв в маршрутці нагарчала. Зайшов військовий з милицею та важким рюкзаком, а вони в телефон втикають. Миттєво поступилися місцем, але він відмовився сідати. Я стояла, не сиділа..
Чебураха з перцем• вчера в 19:21
Ответ дляМалявка ще та
Подивувались і їдете далі. На вулиці купа людей, які пхають носа в чужі справи, бо власних не мають
Малявка ще та
• вчера в 19:21
Ответ дляНе служанка
Ну з милицями то інші, я б теж уступила або пенсіонерам. А дитина може і постояти, якщо 3+ років
Звоночек• вчера в 19:23
А меня бабка в детстве подняла, дед вообще-то выходить собирался, открыла рот на меня, а я ещё первоклассница с тяжёлым рюкзаком и спортивной формой. Идиотов хватает
Чучало яблуні• вчера в 19:24
Уступать место - это не обязанность, ребенок 8 лет постоит, а вы может на работе устали, не нужно уступать в ущерб себе.
Кашка-маняшка• вчера в 19:24
Я уступаю місце дітям після одного випадку. Була майже забита маршрутка, якийсь мужик так поспішав до дверей, що зажав дитину так, що в той зламалав руку.
Малявка ще та
• вчера в 19:26
Ответ дляКашка-маняшка
Так зажати можуть і дорослого. Своя рука важливіша взагалі то
Чучало яблуні• вчера в 19:26
Ответ дляНе служанка
Удалено администрацией...
Новопоштинская• вчера в 19:27
Я уступаю по принципу: тому, кто слабее, ребенок при резкой остановке может улететь по салону. Но главное , чтобы обратилась не в грубой форме
Регионщица• вчера в 19:28
Ответ дляМалявка ще та
У вас очевидно нема дітей. Уявляю дитину 3+, що стоїть в маршрутці і дихає в коліна пасажирам, а ще при гальмуванні може відлетіти як м´ячик в кінець салону і травмуватися
Малявка ще та
• вчера в 19:28
Ответ дляНовопоштинская
Ну впасти може і дорослий
Малявка ще та
• вчера в 19:29
Ответ дляРегионщица
Травмуватись може будь-хто
Новопоштинская• вчера в 19:29
Ответ дляМалявка ще та
Ну впасти може і дорослий
Взрослый имеет возможность держатся за поручень сверху, ребенок не достанет.
постою_послушаю• вчера в 19:29
Ответ дляРегионщица
Удалено администрацией...
Регионщица• вчера в 19:30
Ответ дляМалявка ще та
Травмуватись може будь-хто
Але маленькі діти набагато вразливіші, це ж наче очевидні речі. У дорослого більше шансів втриматися на ногах, більше можливостей за щось ухопитися, більше життєвого досвіду ніж у дитини
Ряженка• вчера в 19:31
Так вас ніхто і не змушує так само поступатися інваліду чи бабусі. Це ваше особисте сприйняття ситуації, ваш прояв співчуття, ввічливочсті чи толерантності. Не хочете - не робите.
Регионщица• вчера в 19:31
Ответ дляпостою_послушаю
Удалено администрацией...
Так, в мене є діти і так,я ’пхаюся’ у маршрутки, якщо нам треба десь їхати, і так, в мене нема власного авто і можливості кататися на таксі, наша ви ’сердобольна віруюча’
Деловитая• вчера в 19:31
Я здебільшого поступаюся. Не тому, що зобов´язана, просто вважаю за потрібне.
Але більше всього в транспорті мене бісять люди, які вчать життю інших, а самі не орієнтуються в базових правилах поведінки.
Більше ніж впевнена, що та людина, яка робила зауваження, сама б не поступилася.
постою_послушаю• вчера в 19:31
Ответ дляНе служанка
Удалено администрацией...
Бриджит_Фрикандо• вчера в 19:32
Ответ дляЦікавий писочок
Автор не може бути вагітна. Нема такого сміливця чи то безумця, аби запліднити цю соціопатку-дітоненависницю. Збрехати ’я вагітна’ може лише зовсім ница людина.
Це ж не перша її тема. Постійно те саме, розводить на емоції
Не кую, не мелю• вчера в 19:32
Ответ дляНе служанка
Удалено администрацией...