Зрадорозганячка• вчера в 22:06
Ви п´єте пиво? Яке більше подобається- світле, нефільтроване або темне?
З чим любите-горішки, риба або інше?
Лялька в колисці• вчера в 22:07
Кроненбург з чіпсами, рибкою, сухариками. Тільки нефільтроване люблю
Допоможіть знайти• вчера в 22:17
Только летом, то что не кислое, не горькое и не крепкое. Когда пить хочу
ЯниЯ• вчера в 22:19
Нефільтроване. Колись подобалося темне, з часом перейшла на світле. Подобається пиво з більш вираженим смаком. М´який стаут типа Гінесса не подобається.
Масяня Я• вчера в 22:30
Не помню когда последний раз пила. Но если пью то беру нефильтрованое темное. Закуска под настроение