СережкинаЯ• Изменено 03 марта в 11:32

Німеччина. Непрацюючі мужики. Обсмокчемо?

Ви звичайно скажете, що це не моє діло, і будете праві. Але мене це дивує і цікавить як явище. От на що вони сподіваються? Ті, які приїхали 2-3-4 роки тому. Молоді, здорові, з родиною. Особливо ті, які виїхали незаконно. Мені здається що якщо таке не мотивує людину підняти жопу, то це прям переможці премії Дарвіна.
З мужиками які в чорну фігачать і пару тисяч євро до пособія мають не розглядаємо. Тих які хворі, чи дитина/дружина з інвалідністю, або збухалися чи на щось присіли теж. З ними все зрозуміло
Мати тріля• 03 марта в 11:47
Ответ дляСережкинаЯ
А що робити будуть? І чого не роблять цього зараз?
А что должны делать? Живут себе и живут
автор СережкинаЯ • 03 марта в 11:54
Ответ дляБаба Йога
Це не ваше діло.
Ви справді думаєте, що ті хто незаконно виїхав, збирається повертатися?)
Так а що будуть робити? Поїду ь в умовну Італію, де робочу візу можна отримати і з некваліфікованою роботою? Чи в умовний Казахстан? Так чого зараз не їхати? В цьому і питання, чого люди, які точно не збираються повертатися, бо їм триндець, нічого не роблять для свого майбутнього
автор СережкинаЯ • 03 марта в 11:55
Ответ дляМати тріля
А что должны делать? Живут себе и живут
А далі ’памєрла так памєрла’?
Снідаю авокадо• 03 марта в 11:57
Ответ дляСережкинаЯ
Ви уявляєте собі що їх чекає при поверненні в Україну, тих хто незаконно виїхав? Або все віддабуть що мають щоб відкупитися або підуть в стройбати, країну відбудовувати. А може й гірше - території розміновувати. Це ж кримінальний злочин
Угомонитесь, все у них будет хорошо) можете скринить…
Давно без алко• 03 марта в 11:59
Ответ дляСережкинаЯ
Главное, что разминирование Чонгара, оставление граждан, когда ни полиции, ни сбу в Херсоне не было -це не кримінальний злочин.
Наверное, все уже читали, как молодого человека не лечили от воспаления лёгких и он умер. Так вот, такая же ситуация произошла и три года назад в другой части. Правда, там молодой человек оказался сиротой и никто не бухтел. Но, ’благодаря’ его смерти не умер знакомый. Командование , испугавшись, завезло всё-таки знакомого в больницу. Полгода лечения и рубцы на лёгких. Опять же, через год провел на позициях вместо трех, девять месяцев.
Снідаю авокадо• 03 марта в 11:59
Ответ дляСережкинаЯ
А зачем им возвращаться в Украину чтоб идти в стройбат или на разминирование? Неглупые люди, раз выехали)
Снідаю авокадо• 03 марта в 12:01
Ответ дляСережкинаЯ
Тут, я про Німеччину, всі працюють. Непрацююча здорова людина це маргінал. Це ще до нас поблажливе ставлення. А до непрацюючих ілейно німців ставлення однозначне. Нормальні німці дітям своїм забороняють з дітьми таких батьків дружити
Что вы несете)
Р.S. Немки у которых есть дети до 12 лет в 90% случаев не работают) я в Германии с 2007 года живу
Чеширская кошечка• 03 марта в 12:07
Ответ дляСережкинаЯ
Мне вообще все равно, кого что ждёт, кроме моей семьи. И до возвращения нужно дожить, и кто вам сказал, что они вернутся. Вы тролляка марафоночная 😂
автор СережкинаЯ • 03 марта в 12:08
Ответ дляСнідаю авокадо
Что вы несете)
Немки ж ця не на бюргергельд живуть, правда? І чого саме до 12 років?
автор СережкинаЯ • 03 марта в 12:09
Ответ дляЧеширская кошечка
А марафонная тут до чого?
Чеширская кошечка• 03 марта в 12:09
Ответ дляСережкинаЯ
А марафонная тут до чого?
Потому что несете тот же месседж. Хоть и пытаетесь завуалировать
автор СережкинаЯ • 03 марта в 12:11
Ответ дляЧеширская кошечка
Які? Те що здоровий молодий мужик з руками і ногами, який звалив з України і роками п´є пиво на лавках, лазить по тафелям і секондам, замість того, щоб працювати і контролювати своє життя і майбутнє, це претендент на премію Дарвіна?
Царевна_несушка• 03 марта в 12:15
Ответ дляСережкинаЯ
Він щось порушує? Ні.
Це його справа, його життя і йому нести відповідальність.
Khmelnichanka• 03 марта в 12:19
Я в Німеччині реально мало таких знаю.

Серед мого оточення ( в нашому місті) - бачу чоловіків, в яких основному або є поважна причина, щоб не працювати, або це молоді хлопці, які вчать мову, щоб мати перспективи на майбутнє.
Ну, і аусбільдунг багато хто робить.
Экспертиза• 03 марта в 12:22
Ответ дляСережкинаЯ
Або нічого варіантів багато. Що буде, ніхто не знає...
Чеширская кошечка• 03 марта в 12:27
Ответ дляСережкинаЯ
Вы тоже на нее претендуете и боитесь конкурентов? Ну не пойму, чего так жопу рвать
Khmelnichanka• 03 марта в 12:30
Ответ дляСережкинаЯ
Ну, якщо вони змогли виіхати, скоівши кримінальний злочин ( за Вашими словами), то значить, знайшлись люди при посадах, які допомогли в цьому.
Не безкоштовно.
Тому, при необхідності , знову знайдуться потрібні люди, які все «порєшають» і допоможуть чоловіками вирішити це питання.
Бо в Україні поки що діє
верховенство грошей.
Точніше - хабарів.
Борисфенка• 03 марта в 12:33
Ответ дляСережкинаЯ
Цікаво, де ви зараз живете? Це фантазії з України чи з болота?
автор СережкинаЯ • 03 марта в 12:34
Ответ дляЧеширская кошечка
А вам чого аж так не всьо равно моє не всьо равно? Цікаво спостерігати як люди просипають своє життя. Просто тема для потріпатися
Потребую апгрейду• 03 марта в 12:35
То давай те заодно вже й жінок туди ж, обговоримо
Борисфенка• 03 марта в 12:36
Ответ дляСережкинаЯ
Ви щаслива людина,якщо у вас нема власних проблем і вам цікаво спостерігати за іншими.
Це ви вчора радили на каві економити?
автор СережкинаЯ • 03 марта в 12:37
Ответ дляKhmelnichanka
Не безкоштовно.
Бо в Україні поки що діє
верховенство грошей.
Точніше - хабарів.
Ви я бачу теоретик в цьому питанні ті, хто допомагав з виїздом в 22-24 роках вже давно самі звалили або всі кінці обірвали. Більшість тих виїхавших що я знаю кордон перейшли незаконно. Як виїхали через КПП то ясно що питань буде меньше і відкупитися легше. І то, якщо це шлях був, то теж очевидний злочин
Наші мєнти не злізуть, поки не заберуть у людини все, що та людина має. Я колись попала з адміністративним правопорушенням, то відчула це все на собі. Те, що мужиків будуть стригти як овечок я навіть не сумніваюся
автор СережкинаЯ • 03 марта в 12:40
Ответ дляБорисфенка
Віка, я живу в Саксонії Анхальд, біля міста Халлє. Пооучатєль бюргергельд в Німеччині це маргінал. Нє, ну бувають у людей обставини різні, нє, ну до мігрантів може є якесь співчуття. Але ідейний отримувач бюргергельд для інших німців є за замовчуванням чимсь ненормальним. Я на відміну від вас за 4 роки мову вивчила, працюю і з німцями спілкуюся
Файна дівка• 03 марта в 12:41
Тобто ті хто порушує закон для вас норм?
автор СережкинаЯ • 03 марта в 12:42
Ответ дляБорисфенка
Це ви вчора радили на каві економити?
Ми всі вже знаємо чого ви не працює е. Бо стара, хвора, нещасна і болить за Україну так, що ні працювати ні німецьку вчити не можете
Воюйте собі далі на форумі, але будь ласка не в моїй темі
автор СережкинаЯ • 03 марта в 12:43
Ответ дляФайна дівка
Ви про нелегально працюючих? Я розумію їх мотивацію. Мені всі норм на правді. Просто однієї я розумію, а інших ні. Просто обговорюю цікаве і незрозуміле мені явище
Инфотуфелька• 03 марта в 12:45
Ответ дляСережкинаЯ
Ничего их не ждет. Не пересадят миллионы. В Германии тоже, в крайнем случае, дадут дульдунг, найдут работу, через три месяца получат 25 параграф.
Аноним_1858• 03 марта в 12:47
Ответ дляСережкинаЯ
Читаючи подібний шедевр відразу пригадалася пісенька з мультфільму ’В голове моей опилки - не бе-да...’
Файна дівка• 03 марта в 12:47
Ответ дляСережкинаЯ
Саме про них.
Яка мотивація? У вбивці теж мотивація🤷‍♀️
автор СережкинаЯ • 03 марта в 12:47
Ответ дляИнфотуфелька
Типу нічого не роблять бо сподіваються на краще? Типу та якось буде? Я наприклад виїхала законно, працюю, але зарплати не вистачає для зміни параграфа. І то мені якось не спокійно за майбутнє