СережкинаЯ• Изменено 03 марта в 11:32
Німеччина. Непрацюючі мужики. Обсмокчемо?
Ви звичайно скажете, що це не моє діло, і будете праві. Але мене це дивує і цікавить як явище. От на що вони сподіваються? Ті, які приїхали 2-3-4 роки тому. Молоді, здорові, з родиною. Особливо ті, які виїхали незаконно. Мені здається що якщо таке не мотивує людину підняти жопу, то це прям переможці премії Дарвіна.
З мужиками які в чорну фігачать і пару тисяч євро до пособія мають не розглядаємо. Тих які хворі, чи дитина/дружина з інвалідністю, або збухалися чи на щось присіли теж. З ними все зрозуміло
Аноним_1858• 03 марта в 14:22
Ответ дляСережкинаЯ
332-2. Ви сперечаєтесь з людиною яка має в тому числі юридичну освіту
У Вас або ху*ва освіта, а бо відверто маніпулюєте. Приперли сюди статтю за переправлення осіб. Я ще раз повторюся - приведіть статтю ККУ, яку порушив чоловік, що наприклад переплив Тису, пішов по гриби в румунські гори чи хай навіть виїхав у відрядження та не повернувся.
Впораюсь зі всим• 03 марта в 14:23
Ответ дляБорисфенка
Бо ви і вони рахуєте разом з дітьми і пенсіонерами.
А якщо відкинути дітей і старих, то працездатного населення 80% жінки і 20% чоловіки, або й менше.
Мало хто зміг виїхати з чоловіком, як авторка, і дуже небагато вискочили через Шлях чи перепливли Тису.
О, у вас уже 20% мужчин не пенсионеров 😂 Так и до половины дойдем )) У нас в окружении все полными семьями и все мужчины работают
Борисфенка• 03 марта в 14:26
Ответ дляВпораюсь зі всим
Цікаве у вас оточення. Серед моїх знайомих хіба кожна десята з чоловіком виїхала, в основному з окупованих територій.
Чудовий каламбур• 03 марта в 14:27
Ответ дляСережкинаЯ
Я якраз замужня
Так кем муж устроился без знания языка?
СережкинаЯ
• 03 марта в 14:27
Ответ дляЧудовий каламбур
Так кем муж устроился без знания языка?
А з чого ви взяли що без знання?
Впораюсь зі всим• 03 марта в 14:30
Ответ дляБорисфенка
Та нормальное окружение. Харьков, Мариуполь, Херсон, Одесса, Днепр, Киев… Из Харькова больше всего.
ЯблокоРаздора• 03 марта в 14:30
Ответ дляЧудовий каламбур
Так кем муж устроился без знания языка?
А вже написала Автор як її благовірний перетнув кордон?
Борисфенка• 03 марта в 14:30
Ответ дляВпораюсь зі всим
І всі з чоловіками? Ну що тут сказати.
Мій чоловік під Харковом воював.
Чудовий каламбур• 03 марта в 14:30
Ответ дляСережкинаЯ
А з чого ви взяли що без знання?
Аааа так ваш ухилянт, выехал за деньги?
Впораюсь зі всим• 03 марта в 14:32
Ответ дляБорисфенка
І всі з чоловіками? Ну що тут сказати.
Мій чоловік під Харковом воював.
Да, все с мужьями. И все мужчины работают.
Борисфенка• 03 марта в 14:34
Ответ дляВпораюсь зі всим
Так і мої знайомі майже всі працюють. А авторка каже, що навколо неї не хочуть чоловіки працювати.
Чудовий каламбур• 03 марта в 14:36
Ответ дляБорисфенка
У нее в Германии муж ребенок, работа,но есть дело до других людей.
Как это называется?
Впораюсь зі всим• 03 марта в 14:37
Ответ дляБорисфенка
Ну я не знаю, как там у автора. Я начала в теме отвечать по поводу количества выехавших мужчин. Их реально много. И это только в Германии. За Польшу вообще молчу.
ЯблокоРаздора• 03 марта в 14:37
Ответ дляБорисфенка
Коли вона тільки час знаходить і працювати і будучи заміжнею серед чужих мужчинчиків соцопитування проводити?
Чудовий каламбур• 03 марта в 14:39
Ответ дляЯблокоРаздора
Так они ей все докладывают,как выехали и по каким схемам.
Странная женщина ,нездоровый интерес к чужим мужьям
Борисфенка• 03 марта в 14:40
Ответ дляВпораюсь зі всим
Та мало їх. Де це ви живете, цікаво, що у вас їх прямо багато? Чи може ви в ІТ працюєте, там їх гніздо.
Борисфенка• 03 марта в 14:41
Ответ дляЧудовий каламбур
Как это называется?
Це називається - хочу, щоб всі були,як я.
До речі, авторка не спішить розповідати, як виїхав її чоловік і як буде повертатися.
СережкинаЯ
• 03 марта в 14:43
Ответ дляБорисфенка
Це так мило, що прямо мі мі мі. Ви сьогодні в образі захисниці ухилянтів на пособіях?
Впораюсь зі всим• 03 марта в 14:45
Ответ дляБорисфенка
Та много их )) В НРВ живем, kreis Olpe. Может вы их не видите, потому что они на работе? ))
И нет, мы не в IT.
СережкинаЯ
• 03 марта в 14:45
Ответ дляЧудовий каламбур
А мені все одно муж´я вони чи не муж´я. Мене завжди цікавили кандидати на премію Дарвіна. Природа людської безпорадності
Маю рацію• 03 марта в 14:48
Ответ дляСережкинаЯ
Ви уявляєте собі що їх чекає при поверненні в Україну, тих хто незаконно виїхав? Або все віддабуть що мають щоб відкупитися або підуть в стройбати, країну відбудовувати. А може й гірше - території розміновувати. Це ж кримінальний злочин
Шо? Кримінальний злочин? Обсмокчіть спершу кримінальну фашистську владу України.
ЯблокоРаздора• 03 марта в 14:47
Ответ дляСережкинаЯ
Це такі, що власне життя витрачають на те, щоб пхати носа в чуже?
СережкинаЯ
• 03 марта в 14:49
Ответ дляЯблокоРаздора
Ви пишете мені це на совєтчиці
ЯблокоРаздора• 03 марта в 14:49
Ответ дляМаю рацію
Так вона чоловіку обсмоктує документи, по яким він виїхав. Як вона може щось проти влади мати, вони ж ті документи і намалювали.
Але ето другое.
СережкинаЯ
• 03 марта в 14:53
Ответ дляЛора-b83f
Сидящие на пособиях в итоге имеют больше денег, чем работающие. Так для чего люди будут корячиться? Или для вас это не логично?
Хто вам це сказав? Якщо працюють в чорну, то звісно. Але працювати завжди вигідніше ніж сидіти на пособіях. Питання в тому на скільки вигідніше
Борисфенка• 03 марта в 14:54
Ответ дляСережкинаЯ
А від кого їх захищати, від вас? Вони живуть своє життя і ваші претензії їх взагалі не цікавлять.
Але ви цікава - нашукуєте для них статті і погрожуєте карами небесними. Вам стане легше, якщо їх оголосять злочинцями? То їм на це також пофіг.
Ви дійсно це не розумієте?
Борисфенка• 03 марта в 14:57
Ответ дляВпораюсь зі всим
И нет, мы не в IT.
Дійсно, не бачу, бо вони всі працюють. Але це не вкладається в теорію авторки, що вони всі на пособіях