Червона рута• вчера в 14:15

Дівчатка, хтось має досвід скарги в податкову на незареєстровану діяльність?

Доморобітниця повела себе дуже непорядно. Бачу, що вона має об´яву з надання свої послуг на Олх. Хотілось би, щоб вона більше нікому не нашкодила.
Самая СоветЧиваЯ• вчера в 14:35
Автор, вы имейте в виду, что вы тоже нарушали законодательство. Она домашний работник и согласно КЗоТ вы должны были заключить с ней трудовой договор в письменной форме и удерживать из зп и перечислять в бюджет 18% ПДФО и 5% военного сбора.
А Я Самая Самая• вчера в 14:35
Автор, ваші наміри дивні. Якщо вона вдарили дитину - то ваша дорога в поліцію, насамперед. До чого тут податкова?
Железобетон• вчера в 14:37
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А ещё сверху начислять и платить ЕСВ 22%.
Невидимка Майя• вчера в 14:38
Ответ дляНайщасливіша
Автор , таким как Вам гореть у пекли
Здесь не Германия
Тобто те, що доросла людина дозволила собі рукоприкладство до чужої дитини, то вас ніяк не схвилювало ?
Апофиозная• вчера в 14:37
Ответ дляЧервона рута
Всі няні, прибиральниці і купа клінінгових компаній працюють без оформлення ФОП. Це нк новина. Почитайте об´яви на Олх.
Якщо так, то ви, найнявши фізичну особу, повинні були утримувати і платити за неї податки
Самая СоветЧиваЯ• вчера в 14:38
Ответ дляЖелезобетон
Нет, ЕСВ по желанию.
Ст. 174-3 КЗпП
Загальнообов’язкове державне соціальне страхування домашніх працівників здійснюється на засадах добровільності.
Железобетон• вчера в 14:39
Ответ дляНевидимка Майя
В контексте этой темы, не больше чем когда наркодилер убъет сутенёра.
автор Червона рута • вчера в 14:46
Ответ дляБезВзяток
Бійтеся. Бо якщо у того вчителя, є такий батько колишнього учня, як мій бивший чоловік, то вам можуть перекрити кисень там, де ви навіть уявити б не могли, що так можна.
Я не виправдовую вчинок вашої няні, мене бентажать саме ваші мотиви і аргументи до цього.
А я мала таку історію, де одна борза і безстрашна мама вирішила за непокору вчителя розпочати процес її звільнення.
І... через півроку, та мама пукнула, заьрала своє чудо і ...лася тихо.
Наврядчи. Я ходила в школу, де вона працює. Директор школи дуже приємна жіночка. Я думала, що винесуть якусь догану. Але після моєї заяви буде, швидше за все, звільнення.
пАлАвинкА• вчера в 14:51
Ответ дляЧервона рута
Так о чем вы хотите сообщить в налоговую? Если это не новость, они и так знают
Найщасливіша• вчера в 15:00
Ответ дляНевидимка Майя
У вас 102 заблокировано ?
Потомки павлика Морозова 🤦‍♀️
И_В_офигительных_штанах• вчера в 15:14
Ответ дляЧервона рута
Вдарила мою дитину, що зафіксовано на камеру. При цьому вона вчителька в школі.
Щось ви вигадали такий заморочливий сюжет
Так і бачу жіночку, дитину якої побили на камеру, а все, що вона хоче - це подати скаргу в податкову на об´яви на олх
Сумчатая кошка• вчера в 15:12
Ответ дляЧервона рута
да-да. при нехваткке учителей
Дама_с_караваем• вчера в 16:04
Ответ дляЧервона рута
учителей не хватает в стране. а вы думаете, что пуп земли? вам в лицо посмеются.
Невидимка Майя• вчера в 17:04
Ответ дляНайщасливіша
У вас 102 заблокировано ?
Потомки павлика Морозова 🤦‍♀️
У вас до мене які особисто претензії ? Люди, яким норм рукоприкладство і які пишуть отаке, як ви - чим ліпше того Павліка ? Є деякі упороті, на яких 102 не управа, не їх формат, люди народжуються моральними уродами, яким на все насрать.
Найщасливіша• вчера в 17:22
Ответ дляНевидимка Майя
В смысле вы ????
А может это вы избиваете детей ??? А тут лицемерно елеите о высоких ценностях ????
Найщасливіша• вчера в 17:23
Ответ дляЧервона рута
Ну и в чем проблема ?
Пусть увольняют