Файна дівка• вчера в 17:44
Посоветуйте, что посадить в один большой вазон на балконе
чтобы оно выглядело плотно и не требовало полива дважды в день. Хочу красоту) Спасибо.
Чесно брешу• вчера в 17:47
Что бы вы не посадили, оно всё равно будет требовать уход за собой, что б выглядеть плотно и красиво. Запихните в тот вазон красивый исскуственый куст и не морочте ни себе, ни растению голову.
Вмію заміряти найкраще• вчера в 17:50
Щоб не треба було поливати двічі на день, купіть вазон Lechuza.
Шотуткоїться?• вчера в 18:07
Посадить настурцію, вона гарно квітне різнокольоровими квітками. Едине, любить її попелиці і потрібно тоді обробляти від шкідників. Або ось ці рослини, що на фото. Останнє фото - це моя традесканція Рео. Дуже швидко розростається, абсолютно не вибаглива і виглядає ефектно, бо має насичено червоне забарвлення знизу листа.
Шотуткоїться?• вчера в 18:08
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Лечуза зараз як крило літака коштує.
Витворунка• вчера в 18:08
Бегонію клубенєву?
Не потребує багато води пеларгонія зональна, цвіте до жовтня
Шотуткоїться?• вчера в 18:09
Ответ дляЗараз все скажу
Самшит или тую
Туя на балконі, то як хомячок в літровій банці.
Зараз все скажу• вчера в 18:52
Ответ дляШотуткоїться?
Так вазон же большой
Вмію заміряти найкраще• вчера в 19:05
Ответ дляШотуткоїться?
Лечуза зараз як крило літака коштує.
На олх можна дешевше знайти)
Метровий сантиметр• вчера в 20:06
Ответ дляШотуткоїться?
Красивые цветочки
ипомея у вас какой возраст? как быстро она такая нарастает?