Птица Говоруша• 12 марта в 08:31

Допоможіть сформулювати пошуковий запит про дорогу і ролі в групі

В книгах і фільмах в таких сюжетах, де є дорога і група персонажів, що кудись ідуть з якоюсь метою, часто в групах якийсь як розподіл ролей і взаємодія. Хтось захищає когось, хтось з кимось конфліктує, хтось жартує от є якісь типу ролі.
Як правильно сформулювати пошуковий запит для Гугл, щоб видало правильно типи таких груп і можливі ролі і взаємодії? Ну от як на літературних факультетах це вчать?
Можливо хто має літературну освіту або займався цим питанням, підкажіть щодо запиту, щоб конкретно сформулювати.
Наприклад що ходу можу згадати де є такі групи, фільм про загублений світ, або серії мультфільмів Льодовиковий період, ті ж фільми Хобіт і Володар перснів. Цікавило б більше про групи з різнополими персонажами.
Коротко, як правильно сформулювати пошуковий запит, можливо є якісь літературні сайти, де проводиться аналіз ролей в групах.
фан L.O.S.T.• 12 марта в 08:34
выживание на каком то острове - таких фильмов много
Мамзелькіна• 12 марта в 08:40
Скормите весь этот текст ИИ
Швабристка• 12 марта в 08:40
1000 грн и помогу
автор Птица Говоруша • 12 марта в 08:40
Мені саме теорію які групи і ролі в них, але так щоб для непрофесіонала з літератури, не приклади фільмів.Приклади то я навела, щоб більше пояснити питання.
Швабристка• 12 марта в 08:41
Ответ дляПтица Говоруша
1000 грн
автор Птица Говоруша • 12 марта в 08:43
Ответ дляМамзелькіна
Скормите весь этот текст ИИ
Спробую.
Мамзелькіна• 12 марта в 08:47
Я так на вскидку ваш первый абзац закинула и написала дай типы ролей. Вроде нормально расписал, но мнлго текста на телефоне не смогу скопировать сюда