Замріяна• 12 марта в 22:28
До нас вже почали їхати біженці зі східних країн? Сьогодні бачила багато
Виходила з будинку, зайшли 4 молоді чоловіки, схожі на турків, але не вони. Не студенти точно, видно, наче приїжджі роботяги. У магазині також кілька пар ще таких чоловіків 30-50 років ходили.
Раніше ніколи їх не бачила. До нас вже приїжджають біженці, чи це що за люди?
Львів.
Хвігура мічти• 12 марта в 22:39
Ответ дляНе їм після шостої
Да ладно)
Откуда вы знаете? Там все договорняки
Тут теж
Замріяна
• 12 марта в 22:39
Ответ дляСуцільна зрада
Їх до війни теж багатенько було. Потім десь ділись, зараз знову побільшало. В них там постійно якийсь двіж, це не зараз почалось.
можливо так і є, як ви кажете, я щось мало на вулицю виходила за ці місяці))
Ну ок
Борисфенка• 12 марта в 22:39
Ответ дляСижу_и_плачу
Хто Вам повірить.
Кордон поруч. Арабів мінімалка за викладання цегли не цікавить.
Сижу_и_плачу• 12 марта в 22:40
Ответ дляПригаю-цибаю
Ну все, можна у Львові в черговий раз піднімати оренду
Запахло весной
Шейхам не отбой
Женщинас• 12 марта в 22:40
Ответ дляЗамріяна
воно то так, але на фоні розмов, про заселення України бідними національностями зі сходу, не хочеться, щоб було як у Європі з арабами
Є різниця між Україною і Європою. В нас немає шари, і потрібно працювати. Соціалу не буде. І вони працюють.
Хвець-тець• 12 марта в 22:40
Ответ дляЗамріяна
доречі такий типаж і був, але одіті у куртки під шкіру
Какой типаж?😂
Суцільна зрада• 12 марта в 22:40
Ответ дляЗамріяна
Ну ок
Я живу на борщагівці, тут дешеве житло, тож всі тут.
Замріяна
• 12 марта в 22:40
Ответ дляХвець-тець
Какой типаж?😂
схожу зовнішньо на їх національність
Сижу_и_плачу• 12 марта в 22:41
Ответ дляЗамріяна
То по обміну досвідом, ппо вивчають
Сижу_и_плачу• 12 марта в 22:41
Ответ дляЗамріяна
це не тролінг, я реально їх раніше стільки не бачила, це сьогодні за годину багато попались на очі, стало цікаво.
То чого не спитали?
Угги_в_горошек• 12 марта в 22:41
Ответ дляЗамріяна
найманці на війну приїхали, от і все
Хвігура мічти• 12 марта в 22:42
Ответ дляЗамріяна
Автор мабуть транзитом в Європу
Сижу_и_плачу• 12 марта в 22:42
Ответ дляХвігура мічти
Львів інтернаціональне місто
Багатонаціональне зауважу!
Хвець-тець• 12 марта в 22:42
Ответ дляЗамріяна
схожу зовнішньо на їх національність
Какую именно?
Замріяна
• 12 марта в 22:42
Ответ дляСижу_и_плачу
То чого не спитали?
а ви часто чіпляєтесь до чужих людей на вулиці з такими запитаннями?
Замріяна
• 12 марта в 22:42
Ответ дляУгги_в_горошек
найманці на війну приїхали, от і все
може
Сижу_и_плачу• 12 марта в 22:44
Ответ дляЗамріяна
Мені все одно . Не всі не одно, коли друзі гинуть на війні.
Пригаю-цибаю• 12 марта в 22:45
Ответ дляВимагаю спілкування
Считаете ещё как)
Коли вам щось там ввижається, то це може бути ознакою психічного розладу. Не приписуйте власні вади іншим людям
миссАрфография• 12 марта в 22:46
Ответ дляХвігура мічти
Автор мабуть транзитом в Європу
А їм так просто можна заїхати в Україну? Навіть віза не потрібна?
Ду да ду да ду• 12 марта в 22:54
Ответ длямиссАрфография
Да, Украина открыта для многих иностранцев
Виза не нужна.
Ду да ду да ду• 12 марта в 22:55
Ответ длямиссАрфография
К примеру граждане Грузии и Турции в Украину могут въезжать вообще по айди-карте
Борисфенка• 12 марта в 22:56
Ответ дляЗамріяна
Сміюся на всю квартиру. Хоча насправді сумно.
Ви знаєте, скільки платять безробітним арабам в Європі? Нашим будівельникам стільки і не снилося в Україні за цілодобову роботу.
Так що можете бути спокійна, жоден араб в Україні ні секунди зайвої не затримається. З Білорусі вже й підкопи роблять під прикордонною смугою
Вимагаю спілкування• 12 марта в 23:04
Ответ дляПригаю-цибаю
Та то вам ввижається) Жабка душить чужі доходи рахуєте
Пригаю-цибаю• 12 марта в 23:06
Ответ дляВимагаю спілкування
Щоб щось порахувати, треба мати хоч порядок цифр. Ви така кумедна. Чого вас так тригернуло?