Замріяна• 12 марта в 22:28
До нас вже почали їхати біженці зі східних країн? Сьогодні бачила багато
Виходила з будинку, зайшли 4 молоді чоловіки, схожі на турків, але не вони. Не студенти точно, видно, наче приїжджі роботяги. У магазині також кілька пар ще таких чоловіків 30-50 років ходили.
Раніше ніколи їх не бачила. До нас вже приїжджають біженці, чи це що за люди?
Львів.
Не їм після шостої• 12 марта в 23:09
Ответ дляУгги_в_горошек
найманці на війну приїхали, от і все
Барыги)
Не їм після шостої• 12 марта в 23:10
Ответ дляХвігура мічти
Автор мабуть транзитом в Європу
По Каспию приплыли)
Вумна вутка• 12 марта в 23:10
Ну куда они приедут? За что здесь жить будут? За зарплату в 15 тыс грн? И где они жить будут?
Никто в Украину ехать не хочет. Разве что транзитом
Янгол в камуфляжі• 12 марта в 23:21
Ответ дляЗамріяна
доречі такий типаж і був, але одіті у куртки під шкіру
Это шо за слово такое новое?😂
Щедрик ведрик• вчера в 05:54
Ответ дляМолчалка
Автор, готовьте Матильду. Озолотитесь.
Матильда к работе готова