все по ГОСТу!• сегодня в 11:21

чому дорожчають квартири(((

ПИШУТЬ ТАКЕ-Причини підвищення цін на нерухомість
Одним з ключових чинників лишається нестача будівельних матеріалів, частина з яких імпортується, а також висока вартість енергоносіїв. Проблеми з логістикою, зумовлені ситуацією в регіоні, ускладнюють поставки та підвищують собівартість будівництва.
Я матуся, мені можно• сегодня в 11:23
Перед сдачей города повышают цены чтобы урвать побольше и свалить.
автор все по ГОСТу! • сегодня в 11:22
Тож прогноз-2026 – поступове, але стабільне зростання цін на 10-15% до кінця року
Да_Я_ТакаЯ_• сегодня в 11:23
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Розум загубили?
Дуняша• сегодня в 11:24
Ответ длявсе по ГОСТу!
В Дубаи подошевели, покупайте там
Я матуся, мені можно• сегодня в 11:24
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Розум загубили?
Я от фронта 15 км
автор все по ГОСТу! • сегодня в 11:24
У разі припинення військових дій, на думку Романова, ціни на житло в усіх регіонах України можуть зрости на 30−100%. «Зруйновано величезний житловий фонд, є дефіцит квадратних метрів, на заповнення якого знадобиться час. Крім того, на відновлення країни можуть виділити більше 40 млрд доларів, а фінансування будівництва завжди сприяє зростанню середніх цін на нерухомість. Наприклад, у 2021 році, коли будівельні роботи в Україні були профінансовані на 11 млрд (у тому числі, за програмою „Велике будівництво“, цінники на нерухомість зросли майже на третину», — пояснив Романов. Він також додав, що багато іноземців, очікуючи різкого подорожчання української нерухомості після війни, вже почали її скуповувати.
Молчалка• сегодня в 11:25
Надо брать на уровне котлована тогда можно в 2 р сэкономить но могут дом годами строить
Я такая наивная• сегодня в 11:26
Ответ дляМолчалка
И не достроить 😞
Prervana• сегодня в 11:27
Если они дорожают, значит их покупают. Вот в чем парадокс! То есть у определенной части населения такое количество бабла на руках, что оно готово покупать недвижку даже по неадекватным ценам. Это или бабки горят и надо срочно пристроить, пока за жопу не взяли, или просто из горла то бабло лезет и на ценник уже плевать
Цигарний шланг• сегодня в 11:28
Ответ длявсе по ГОСТу!
Андрій Романов - керівник агентства нерухомості «КиївДомСервіс».
Так це ж стара ріелторська мантра ’купуйте сьогодні, бо завтра буде дорожче’
Замурмишка• сегодня в 11:29
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Всі міста готують до сдачі? Шо ти мелиш?
Я матуся, мені можно• сегодня в 11:30
Ответ дляЗамурмишка
Включите логику милочка
Замурмишка• сегодня в 11:31
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Включите логику милочка
Я вам не мілочка) ви і логіка несумісні поняття.
Автопортрет нурофена• сегодня в 11:32
Автор, дома уже подорожали. И по сравнению с прошлым годом очень существенно.
Я очень рада, что мы в прошлом году купили. В этом за те деньги, что имели - уже бы просто не смогли(
Святатабожа• сегодня в 11:40
Ответ дляPrervana
Бабки есть. на днях общалась с риэлтором, вердикт: бабки- есть! а вот предложений по нашему региону, областной центр ЦУ- нет. народ пережидает и кто не знает, зачем ему продавать и что дальше, тот снял с продажи. Я вот тоже думаю, выставлять или ну нафик, живут квартиранты и пусть живут
lilul990• сегодня в 11:43
Ответ дляСвятатабожа
Нам пишуть за купівлю хати переважно із сертифікатами. Від держави. Але зв´язуватися з державою при продажу нерухомості- ну нафік
Святатабожа• сегодня в 11:45
Ответ дляlilul990
да, сертификаты и поддерживают эту тему на плаву. Продажа по сертификату - это еще плюс продавцу пару штук зелени на риски. ну а у местных нет столько бабосиков, что делать. И знакомые тоже продали- им так и сказали. купят только приезжие, наши сидят в кукурузе по миллиону причин
ЖивунаБагамах• сегодня в 11:52
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Шо ти мелеш дурне
Я матуся, мені можно• сегодня в 11:57
Ответ дляЖивунаБагамах
Шо ти мелеш дурне
Чего?
ЖивунаБагамах• сегодня в 11:55
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Чего?
Загубись мразота

За собою слідкуй
Ти багато купила у Бахмуті? Чи може зараз у Слов´янську обираєш?
Я матуся, мені можно• сегодня в 11:57
Ответ дляЖивунаБагамах
Загубись мразота

За собою слідкуй
Не твое дело
Леплю из пластилина• сегодня в 11:59
много людей получили миллионы за убитых, некоторые хорошо обогатились на корупции , вот и покупают.
ЖивунаБагамах• сегодня в 11:59
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Не твое дело
А то звісно. Ти убога мокшанська ніщебродка, що там на унітаз хоч заробила?
Я матуся, мені можно• сегодня в 12:00
Ответ дляЖивунаБагамах
Да в Киеве
Твоя космішна• сегодня в 12:20
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Да в Киеве
А що, Київ 15 км від фронту?
Я матуся, мені можно• сегодня в 12:20
Ответ дляТвоя космішна
А що, Київ 15 км від фронту?
Да сегодня уже началось
Твоя космішна• сегодня в 12:21
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Да сегодня уже началось
Що почалося? Ваш запой?
Я матуся, мені можно• сегодня в 12:21
Ответ дляТвоя космішна
Що почалося? Ваш запой?
Это конец.
lilul990• сегодня в 12:39
Ответ дляСвятатабожа
Якшо норм локація і будинок як у нас - мала площа, і збереглася ще пічка, плюс газ, то куплять з руками і ногами. Можемо перебирати
Святатабожа• сегодня в 12:40
Ответ дляlilul990
печки нет. газ есть. есть заезд и свой двор, так что да, думаю купят. не уверена, нужно ли продавать.
хз крч.