Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 марта в 14:24
Світшоти футболки по якій ціні купуєте? Розмір 52-56 чооовічі
Нічого вдягти• 17 марта в 14:36
Все на розпродажах. Футболки, штани, світшоти до 500 грн. В H&M є базові чоловічі футболки великих розмірів, якість звичайно з роками погіршується, але 5 штук на літо за 1200 грн то норм.
Творю чудеса• 17 марта в 14:52
В аутлет колинс набрала новые по 150грн, в отделе брака ( а брак по шву разошлось)
Очень довольна
Мальчижка• 17 марта в 14:57
Ответ дляТворю чудеса
Очень довольна
Любите заразу, балуете