Місячне Сяйво• сегодня в 06:34

Оренда піднімається в 2 рази! Що КОЇТЬСЯ???

Закарпаття на 57% підняло планку цін на оренду квартир
Вартість оренди у найбезпечнішому регіоні зростає стрімкими темпами На Закарпатті різко зросли ціни на житло Наразі ужгородські ціни – найвищі в Україні.Аналітики пояснюють чергове здорожчання квартир на закарпатському ринку оренди постійною релокацією мешканців прифронтових регіонів. З іншого боку, цього року на ситуацію вплинуло і переміщення людей з Києва, розказує голова Закарпатського відділення АФНУ Роман Перегинець.Оренда житла в Ужгороді за 2025 рік стала найобтяжливішою для сімейного бюджету з-поміж усіх міст України, свідчать дані ЛУН.’Як війна зробила дешевий обласний центр найдорожчим’.1 КІМН ВЖЕ 25 ТИС ГР І ДАЛІ БУДЕ...
https://biz.liga.net/ua/all/nedvizhimost/novosti/z...
Нетутешня• сегодня в 10:47
Ответ дляНе пириживай
Ой
Поцікавитесь, скільки деруть з військових на Сході за житло а-ля сарай.
Без мови і вишиванок. Цинічно від 30000 грн.
Їдьте туди і не кукурікайте
Сказки не рассказывайте, бесплатно они живут в тех сараях прифронтовых. Выехали люди - вскрывают жилье, даже за коммуналку не платят( счета хозяевам приходят…сколько тем таких было даже тут
ЖонДуан• сегодня в 10:48
Чого туди іхати. Є Камʼянець подільський, Чернівці, Вінниця🤷‍♀️
175см55кг19лет (она)• сегодня в 10:50
За 400 евро можно снять классную квартиру в румынских Карпатах. В курортном городе.
Нетутешня• сегодня в 10:55
Ответ дляВапщета
Вони ж не по 1 живуть, заїзджають, скільки поміститься.
І про вартість оренди це правда - здають військовим у прифронтових містах і селах дуже дорого, військові також знімали відео з обуреннями (

Навіть в моєму маленькому містечку Дніпропетровської області з війною ціни на нерухомість виросли у 2 рази, так у нас не небезпечно, як у Ужгороді, але все одно попит більший за пропозиції- робить своє діло.
Вы представляете что станет с квартирой после военных которые жили там «сколько поместятся»…это же казарма( все будет после них поломанное/грязное/битое. Молчу что все проститутки города там побывают…Я б и за 30 тыс в месяц квартиру не сдала, там же всю мебель потом придется выкидывать
БоВжеВільна• сегодня в 10:53
Ответ дляЛеопардові панчохи
Удалено администрацией...
Нетутешня• сегодня в 10:58
Ответ дляБоВжеВільна
Удалено администрацией...
Люди, успокойтесь, даже неприятно читать - украинцы украинцам желают ракету на голову, а еще что-то за русню пишем «как можно быть такими»…
Не пириживай• сегодня в 11:16
Ответ дляЖдушечка
У меня бесплатно живут. Что на это скажете?
Скажу, що дайте вільну адресу безкоштовного житла в Харківській області, неподалік Донеччини.
Радіус: 50 - 100 км

І мої джерела поїдуть перевіряти.
інформацію
Наперед дякую
Вапщета• сегодня в 11:21
Ответ дляНетутешня
Ви спочатку подивіться які їх хати здають, і який вони там ремонт роблять.
А так, всі люди різні і кожен судить по собі.
Не пириживай• сегодня в 11:28
Ответ дляНетутешня
Я не Андерсен, щоб Вам казки розповідати.
Мої жили в Мирнограді з відома власників, і живуть в Краматорську з відома власниці. Яка, до речі, виїхала за кордон. І лагодив труби холодного водопостачання сам, бо приїхав з виїзду, а в квартирі стоїть вода. Від прильотів все так чи інакше тріщить і ламається
Просто болталка• сегодня в 11:40
Фу какие жлобы. Все им мало. Наживаются на своих же людях, переселенцах без денег
Розвідка Маші• сегодня в 11:57
Ответ дляНе пириживай
Ну бесплатно ж живут
Ваша прЭлесть• сегодня в 12:01
Ответ дляЯ натуралка
Ну начнём с того, что это выбор, у человека если нет денег, то не будет снимать просто напросто, а поедет на социал в европу или на сьем в туже Грузию, шикарные квартиры, новострой, центр Батуми с видом на море по смешных ценам, кому интересно погуглите, знакомые один в Батуми, второй в Тбилиси, айти, очень всё их устраивает и нравится жить там.
Смешные цены на новострой в центре с видом на море? Вы из 2017 года?
Пошаманю• сегодня в 12:14
Ответ дляПешитеБесАшипок
Спрос рождает предложение.
Если бы еще в Ужгороде тцк не было, то вся Украина бы туда переместилась
Кому оно надо. Там от скуки через неделю помереть можно
Лукава Кішка• сегодня в 13:43
Ответ дляМісячне Сяйво
І що там робити в тому Ужгороді?Роботи нема.Чого його пертись так далеко
В Европе все хуже. В Украине легче выжить
Міс Всесвіт• сегодня в 13:43
Ответ дляКрихітка на всі
Не выкручивайтесь. И не выгораживайтк мародеров.
Знаете, читала, как во время войны и после 1941-1945 вот такие мародеры за продукты у голодающих выменивали драгоценности и пр. И такие вот ’бизнесмены’, дерущие деньги с бегущих от войны - они войдут в историю. О них тоже будут говорить с отвращением, как о мерзости
Надо из просто раскулачить и отжать жильё, если они за границей в пользу Впо )
Не пириживай• сегодня в 13:52
Ответ дляРозвідка Маші
Ну бесплатно ж живут

Дякую, а я не знала, що щомісячна оплата = безкоштовно.
Просто ціна не 30 тисяч, Краматорськ стільки не коштує
Розвідка Маші• сегодня в 13:54
Ответ дляНе пириживай

Вы так написали, что хозяева в курсе, но не писали за оплату. Как понять, что за деньги?
Відірву та викину• сегодня в 13:56
Ответ дляОскорбляю всячески
Ми 4 роки в Ужгороді живемо. 2 роки платили 200 євро, після хазяїн підняв до 300. За цей час Ужгород дуже поліпшав. Зʼявилось багато бізнесів, відкритих приїжджими, з кращим сервісом. Тут дуже гарний клімат, тут тепліше і сонячніше, ніж вдома. Тут чехи лишили у спадок перебудований і озеленений центр міста, набережну. Жити мені тут прекрасно. Я обожнюю весну, сакури, катальпи, прогулянки вздовж Ужа. Дитина моя обожнює Падіюн( центр дитячої творчості), там всі гуртки безкоштовні, безліч заходів і чудові педагоги.
До речі, спортклуби у порівнянні зі спортлайфом - просто няшки. Ціни на абонементи смішні. І персональне тренування 300 грн.

Ще тут багато приватних медцентрів, стоматологій, лабораторій. Прайс дешевший, ніж в Києві, лікарі непогані. Словаки їздять аж бігом. Але і з держ лікарнею зіштовхнулись - дитині зробили операцію лапароскопічну безкоштовно. Умови не ах, але загалом всі приязні і не жадібні.
По шопінгу тут звичайно таке собі, базові сінсеі-кропи-вайкікі є, та й добре. За шопінгом в Кошиці чи Будапешт. Але ж до них швидше, ніж до Львова.
Є Мультиплекс, є купа гастролянтів. Он, на Білик йдемо на днях.
Щоб прям так, як люди скиглять, шо убогість і діра - то ніт. Або їхні враження застарілі, або вони просто понти ріжуть.
Що тут найважче - це місцевий гонор. Більшість людей, як і всюди, привітні і адекватні, але є особливості менталітету, до яких вам не видадуть інструкцію. І це буде відчутно, чим далі, тим більше.
Коротше, тут прекрасно можна жити. Прекрасно. Якщо не очікувати, що буде, як вдома, чи як в Швейцарії. Все поруч, ціни нижчі, ніж закордоном чи в Києві, чудовий клімат і спокій.
У мене до війни було шикарне життя. Прекрасне житло, подорожі, приватні школи/медицина, салони-ресторани тощо. І я свій дзен в Ужгороді зловила. І коли читаю, що якійсь пані з Нижніх Пердунців Ужгород не вгодив, бо провінційний і крістофль не сервірують в їдальні - ну даруйте. Не вгодив, бо по 500 євро щомісяця не дають і суглоби безкоштовно не міняють, давайте щиро. Мені місцеві нічого не винні, тож нічого не очікую і все чудово. А людям з постійними претензіями не підійде. Кружити тут не будуть.
Але до теми посту: так, є на ринку здичавілі ціли. Найчастіше мова про новобудови. Тут не так багато житлового фонду класу комфорт і вище, а попит величезний. Тож за нього і луплять. Кого не лякають хрущики і приватні будинки - ті знайдуть і за 300 євро.
Доброго дня.
Ми пів року тут, також все подобається.
Порекомендуйте будь ласка, хорошу дитячу стоматологію за адекватні ціни.
Не пириживай• сегодня в 14:07
Ответ дляРозвідка Маші
По тому, що хазяї в курсі
По тому, що я писала про ціни.
Що шукають житло поза межами Краматорська саме за гроші, а не безкоштовно.

Чи Ви думаєте що ключі від квартир якось самі в руках матеріалізувалися, а не вони їх віддавали?
І бачили, кому віддають

І так, зі сходу також виїжджають за кордон.
На Мирноград жалілись, що сусіди з місцевих процентів на 80 були ждуни. Їм командири наказувати одягатись в цивільний одяг і ті дні, коли не їхали на виїзд на ЛБЗ
автор Місячне Сяйво • сегодня в 14:26
Я б там не жила в том Ужгороде.Мне в центре страны классно и не за такие деньги сумасшедшие
автор Місячне Сяйво • сегодня в 14:29
Ответ дляОскорбляю всячески

Я давно там была и не мое.Но я в своем прекрасном доме сижу и от фронта далеко ,то мне норм
автор Місячне Сяйво • сегодня в 14:30
Ответ дляЖонДуан
Камененц село.Маленький.Черновцы на любителя.Винница-ок
Розвідка Маші• сегодня в 14:41
Ответ дляНе пириживай
По тому, що хазяї в курсі
По тому, що я писала про ціни.

І бачили, кому віддають

Я вам много чего могу написать за цены, но это не значит, что я их плачу. Ключи в руке? Серьезно? Часто взламывают жилье и живут просто так.
ТрамвайGirl• сегодня в 14:41
Ответ дляНе пириживай
Ой
Їдьте туди і не кукурікайте
100% Була шокована - 5000 койкомісце. І армії пофіг - шукайте самі.
Вмію заміряти найкраще• сегодня в 14:49
Ответ для175см55кг19лет (она)
Туда ещё выехать надо. Не у всех есть 30-50т на откуп.
Вмію заміряти найкраще• сегодня в 14:51
Ответ дляМіс Всесвіт
Даёшь СССР и сталинские репрессии.
Куда мы катимся?

Не забывайте, что колокол позвонит по всем. Очередь только надо выстоять.
ВсеПроВсехЗнаю• сегодня в 14:57
Ответ для175см55кг19лет (она)
В якому місті, наприклад ? Збираю інформацію для виїзду і розглядаю різні варіанти недалеко від України. Дякую наперед.
ВсеПроВсехЗнаю• сегодня в 14:59
Ответ дляБентливуман
Ахаха, подурели с ценами. Я за 650€ двушку в Братиславе снимаю, новострой с ремонтом. Подруга трешку. Так тут и работа и все. В Ужгороде жила три месяца, тоска, работы нет, мрак просто. Одно что не летает ничего
Двушку за 650€ ? а я скільки читаю форуми, то скрізь кажуть за ціни від 1000 €, тому що купа студентів і біженців і житло дуже дорого.
Бентливуман• сегодня в 15:10
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так надо искать. Первая квартира была за 980, но большая, по местным меркам трешка еще и в козырном месте, потом однушка за 400, но место тоже офигенное. И вот нашли потом этот идеальный вариант. Да, есть полторушуки за 1500€ и их снимают тоже, е есть такие, что за 2 койки в общаге 780€ платили
Крихітка на всі• сегодня в 15:38
Ответ дляМіс Всесвіт
Та не ) это их собственность. Они могут назначать цену хоть в шейкелях. Но во время войны так...