Copy-Paste• вчера в 08:40
Оплата забудовнику
Добрий день. Будинок вже добудовується. Через місяць мають вводити в експлуатацію. Ми маємо вносити більшу частину вартості. Але в дрлларах і готівкою. Вирішили оформити в нотаріуса. Але в забудовника він свій. Як краще себе забезпечити? Забудовник невеликий і будинок теж.
Copy-Paste
• вчера в 09:29
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Воно то так. Але все залежить від кінцевих документів. Ви можете виявитись не власником окремого майна, а одним із багатьох співвласників цілісного реконструйованого об´єкту. Хто ж знає, що там буде з доками...
Ми маємо право в забудовника вимагати документи? Які саме?
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 09:30
Ответ дляЗасомневаю
Краще настояти на отплате через банк.
Но даде это вас не обезопасить, если это кидалово/самозазват и тд. Вы проверяли застройщика на лун? Или может с есть риелтор знакомый? Он может подсказать стоит ли связываться.
Та тут через банк взагалі не вийде, навіть в гривні.
Сумнівно, що фінмон пропустить внесок на рахунок продавця за договором між двома фізособами на ’незрозуміло що’)))
Тут навіть до підтвердження походження коштів покупця не дійде)))
буреЛОМКА• вчера в 09:34
Ответ дляЗасомневаю
Мы продавали 2 наза в валюте. ( из рук в руки)
Нужно перечитать договор купли-продажи. Возможно писали эквивалент. А вот от застройщика все в договорах в гривне, меняли валюту предварительно через знакомых. И мы не покупатели, а инвесторы.. и все через банк.
Короче мутная схема у автора. А бы не связывались.
Автор не чує.
Copy-Paste
• вчера в 09:36
Ответ длябуреЛОМКА
Автор не чує.
Я все читаю і чую. Переварюю інформацію
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 09:39
Ответ дляCopy-Paste
Власників точно буде кілька. Але ми проговорювали, що кожна частка буде відокремлена із своєю адресою
Розумієте, ’реконструкція’ (один власник, група співвласників, одна адреса) і ’відокремлена’ (багато власників та адрес) не пов´язуються в одному проекті. В одному можна лише крейдою позначити межі;)
Засомневаю• вчера в 09:39
Ответ дляCopy-Paste
Автор, недавно моя мама обезопасила себя от ’кайданов’ на ближайшие 13 лет, заплатив юристу 2000 грн. Очень довольна, что все таки сходила.
Не жалейте денег, сходите на консультацию к толкового юристу.
Copy-Paste
• вчера в 09:39
Ответ дляЗасомневаю
Треба мати доки якісь, щоб сходити.
Засомневаю• вчера в 09:40
Ответ дляCopy-Paste
Треба мати доки якісь, щоб сходити.
Сходите без доков.
И объясните то же самое, что обговариваете здесь. Когда будут доки, может быть уже поздно.
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 09:43
Ответ дляCopy-Paste
Треба мати доки якісь, щоб сходити.
Юрист з нерухомості вам на пальцях пояснить всі ваші можливі дії, а більшість необхідної інформації отримає не виходячи з офісу.
Я_не_аноним_100%• вчера в 09:44
Ответ дляCopy-Paste
Подивилася в договір на завдаток. Ми внесли символічну суму. В договорі забудовник вказав себе як продавець
Автор, мы когда-то имели похожую ситуацию (Киев), чтобы развеять сомнения- обратились к юристу. в итоге , спасибо ему не купили тот гемор.
Copy-Paste
• вчера в 09:55
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я була впевнена, що все розділяють ф у кожного буде своя адреса.
Кудесница_с_пургеном• вчера в 09:57
Ответ дляCopy-Paste
Треба мати доки якісь, щоб сходити.
Візьміть договір в забудовника
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 10:05
Ответ дляCopy-Paste
Номерок на дверях, це ще не адреса.
Розумієте, навіть для постачальника послуг, наприклад е/енергії - це на вході одна адреса, з одним лічильником і потужністю підключення.
Те, що вам ’реконструктори’ поставлять лічильник свій, схема оплати може залишитись через ’реконструктора’. Для постачальника ваш особистий лічильник і можливі проблеми (наприклад, реконструктор збирає ваші гроші, в не оплачує) можуть так і залишитись нічим.
Потужність підключення реконструкції може бути недостатньою для електрозабезпечення конкретних житлових приміщень співвласників і т.д. Те саме з каналізацією і т.п.
Може у вашому випадку все буде й добре, але підводних каменів з ’реконструкціями’ стільки, що не перерахувати...
ПуГоФФка• вчера в 10:41
Взагалі оплата в грн на рахунок. Готівка долари в забудовника не платили.. це ж не вторичка..
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 11:05
Ответ дляПуГоФФка
У даному випадку саме ’вторичка’.
Продаж власником частин ’старої’ нерухомості, що перебуває в стані реконструкції (і добре, якщо хоча б з проектом).
Семенівни сусідка• вчера в 11:32
Ответ дляЗасомневаю
Пишут в гривне и в договоре указано, что на момент оформления договора продавец получил деньги в полном объеме
Марічка• вчера в 13:28
Підкажіть, бачу зараз таку тему, що викуповують будинки у найближчому пригороді, потім їз зносять під 0, і на цьому місці будують таунхауси. У вас інша схема?
Ответ дляМарічка
В нас типу було незавершене будівництво і зробили реконструкцію. Але будинок був на 1 власника, а після реконструкції має бути кілька