Як_наготую...• 1 час назад
Попала на шахраїв в ЄС
Була в одній з країн ЄС. Писати не буду яка країна.
Через їх махінації з орендою я попала на фінансові проблеми. Також був моральний прессінг там в тому дитлі.Вернулася назад в Україну.
Тепер не хочу жити через це.
Нічого вдягти• 1 час назад
Тю, идите на войну. Все ваши пожелания могут сбыться, да ещё и родня выплаты получит хорошие
Love_Love_Love_• 1 час назад
О господи, яка ви ніжна
Життя прекрасне- більше шахраїв, більше досвіду
Ви щось в ту Європу непідготовлені поїхали, біля Ейфелевої вежі в наперстки досі грають, а в Нью Йорку в розквіті розвод із знайденим гаманцем на вулиці 😆
Як_наготую...
• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
О господи, яка ви ніжна
Шахрайство було по оренді
Алина-1240• 1 час назад
Ну если вас это успокоит, эти деньги им счастья не принесут, заберут в 3 раза больше
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Ответ дляЯк_наготую...
Гірше
Германия? Шахраи из Джобцентра заставляли работу искать? Вот негодяи...
Як_наготую...
• 28 минут назад
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Шахраї орендодавці
Як_наготую...
• 27 минут назад
Ответ дляАлина-1240
Мене це не заспокоїть, бо попала я. А що з ними буде чи не буде не цікавить