Ро30BbIu_CJIoHuK• Изменено сегодня в 13:49
Подруга каже, як ти будеш народжувати, складно буде з дітьми
Хотіли зустрітися, написала що може тільки з 8 ранку до 11 дня, поки діти на занятті у вчительки( у меня робота вдома, свій графік можу підлаштувати ) але раніше 10 загалом майже не встаю.
Я так і пишу, не впевнена що зможу, буду намагатися лягти раніше, але якщо будуть обстріли, або важко буде вставати то перенесемо зустріч.Поставила будильник на 7:30 і розумію, що іти на зустріч не хочу, ну вона і видала потім, що я ’неженка’ і тільки про себе думаю і свій комфорт. Якось образливо звучало, але схоже так і є.
Я в першу чергу орієнтуюсь на свій комфорт, а подруга підлаштовується під дітей і чоловіка, ось вагітна 3, для того щоб у чоловіка відсрочка була, але не хотіла ще дітей, я б на таке не пішла ніколи
Сама вумна тутички• сегодня в 13:48
Все в одной куче у вас. Надеюсь, то, что вы изложили, поможет вам разобраться в себе
Ро30BbIu_CJIoHuK
• сегодня в 13:50
Ответ дляДиректриссимо
Прочитала. А у чому питання?
та питання, чи доцільно взагалі так казати подрузі
обговорити ситуацію
народжувати потрібно тільки тим хто запхає свій комфорт далеко і надовго?
обговорити ситуацію
Ms. Анонимная• сегодня в 13:50
А вам с какой целью встреча, у вас разный мир, подруге понятно, а вам зачем она или всетаки она нудный для вас человек?
Пушкининиана• сегодня в 13:51
Ответ дляСама вумна тутички
Ага, смешались в кучу люди, кони...
На месте подруги я б вас, автор, вообще не беспокоила
Ро30BbIu_CJIoHuK
• сегодня в 13:52
Ответ дляMs. Анонимная
ми спілкувались до народження її дітей,та і зараз намагаємось без дітей зустрічатись
Маурита• сегодня в 13:53
Нет, это подруга вас подминает под свой график.
У меня двое детей и только совсем маленьким я жертвовала свой сон.
Лет с 4-5 мама спит - значит, все тиха! Ну, еще в первом классе помогала со сборами.
Но и это пережили. Все живы, мама спит до 10 и все знают, что это в их интересах. Потому как если мама не выспалась - то вам же хуже.
Предложите подруге потусить в караоке с 22 до 24. Обидитесь, что эгоистка.))
Оскорбляю всячески• сегодня в 13:53
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
обговорити ситуацію
Скоро ваша дружба прекратится,потерпите немного.
Кумедна• сегодня в 13:54
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
обговорити ситуацію
Вы уже разные люди.
Директриссимо• сегодня в 13:55
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
обговорити ситуацію
Якщо дійсно подруга, то можна.
Ви різні. Подруга більш організована. Живе за графіком.
З родиною і дітьми інакше не виходить, щоб хоч щось встигнути.
Коли я народила, то на певний час розірвала стосунки з подругами без дітей. Бо життя інше стало. З іншими проблеми.
Пізніше вони підтягнулися у ряди «матусь». Знову цікаво разом стало.
Не переймайтесь. Таке життя.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• сегодня в 13:56
Ответ дляОскорбляю всячески
та мені що, у мене є соціальне життя, робота, колеги
виїзди в інші міста, знайомства
я це переживу
чоловіку одразу сказала, перше що мені потрібно буде після народження - няня і не втрачати соціальні переваги кар´єри, погоджується
виїзди в інші міста, знайомства
я це переживу
Оскорбляю всячески• сегодня в 13:57
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
виїзди в інші міста, знайомства
я це переживу
виїзди в інші міста, знайомства
я це переживу
Все проходят єти єтапі
Творог для розжига• сегодня в 13:58
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
обговорити ситуацію
Якщо народите - то запхаєте.
Анти-анонім• сегодня в 13:59
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
обговорити ситуацію
А моя екс подруга вважала що якщо в мене нема дітей то і нема проблем. Там взагалі не можна було поскаржитись що не виспалась, втомилась,нема вільного часу, або щось болить. Одразу накидувалась і розповідала що от були б в мене діти то я б не висипалась, втомлювалась, а так нема від чого втомлюватись. Ну це в неї почалось після другого шлюбу і другої дитини, мабуть проснулась в ній ’щаслива задоволена життям мамуся та дружина’, бо якось з однією дитиною вона була в адекваті, а з другою забагато стало агресії до мене, ніби то я змушувала її народжувати.
Весотехник• сегодня в 14:00
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
обговорити ситуацію
У всіх у кого маленькі діти таке життя. І ви в кого немає дітей ніколи цього не зрозумієте.
Весотехник• сегодня в 14:00
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ви тільки можете підлаштуватися під неї. Усе
Без комплексів• сегодня в 14:07
Ответ дляДиректриссимо
Прочитала. А у чому питання?
Наверное, что подруга с детьми и мужем может найти время, а цаца сама и не может определится, может или не хочет
ПесиКот• сегодня в 14:05
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
виїзди в інші міста, знайомства
я це переживу
виїзди в інші міста, знайомства
я це переживу
Тобто ви народили, а потім дитину покинули на чужу тітку, бо ваші соціальні переваги важливіші, ніж власна дитина? Цікаві пріорітети, зупиніться на соціальних перевагах і кар´єрі. Але не забувайте, що немає незамінних працівників, після того, як ви звільнитеся, про вас ніхто й не згадає.
Манкоголік• сегодня в 14:07
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ради подруги,которую я ценю и люблю, я бы встала раньше. Тем более, если пообещала.
Она потом выйдет на работу и вы уже ее будете ловить и мечатать хоть с кем-то в декрете встретиться
ПесиКот• сегодня в 14:07
У всьому вашому тексті головним було одне ’зрозуміла, що не хочу йти на зустріч’. Коли людина має бажання, вона знаходить для цього можливості, коли бажання немає - сто причин, щоб це не робити.
Без комплексів• сегодня в 14:09
Ответ дляПесиКот
Ну, может в семье автора так и было, родители бросили, выгребай сама, как сможешь и для неё это норма поведения - всех кинуть в любой момент
Манкоголік• сегодня в 14:16
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
виїзди в інші міста, знайомства
я це переживу
виїзди в інші міста, знайомства
я це переживу
Вы такой деловар, ваще
Пару лет и станете обычной тёткой в декрете,в крокс и в трикотажном костюме: худи и спортивки
Маурита• сегодня в 14:18
Ответ дляВесотехник
Нет, не у всех.
У других есть ясли, няни, бабушки, папы, сестры…
И кто хочет увидеть подруг - находит такую возможность, не устраивая им побудку ни свет, ни заря. Это у вас такая жизнь, а не у всех. И вы не смогли организовать себе окон в беспросвете рутины. Но легко требуете, чтоб другие подстроились в ваш корявый мир. Поняли и простили.
Кумедна• сегодня в 14:22
Ответ дляМаурита
Нет, не у всех.
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
обговорити ситуацію
Я таких як Ви теж недолюбоюю, і потроху позбавляюся. Порада непрохана: якщо Вас люди/подруги/друзі цікавлять, то умійте знайти компроміс. Бо якби Ви відповіли «ой ні, я якщо рано встану, день в сраці, а давай на 10:30/11/11:30 (Ваш варіант) підемо із твоїми малими, вони пограють на вулиці, ми на лавці на майданчику кави поп‘ємо (ну мамки так «каву» п‘ють). Тоді да. Тоді видно що Вам цікаво зустрітися, побачити її ітд. Якщо ж Вам НЕ цікаво, і тою подружкою Ви готові лише закрити дірку якщо Сама маєте вільний час, то Ви їй не треба як подруга/їй потрібно Вас викреслити з життя. Нікому не хочеться ж бути закривачкою дірки🤷♀️ , що логічно.
Ну або вона - иак само має запропонувати щось, а не вичитувати Вас за Ваші звички ітд. Вона могла ж сказати типу «можна і в 12, но на шиї буде дві абізяни які кожні 4 хв будуть довбать і щось хотіти, і ми фіг посидимо».
Я тому і задвюся питанням чи треба хтось, чи кращє без всіх.
Я маю таких людей, не знаю зараз нашо вони мені. Навіть якщо мова не йде про «проблеми-допомоги», а просто час провести. Ну от я народила, живу за Києвом. Але подруга живе в Києві, 15 хв їзди на авто до мене, авто має. Скільки разів (за три з половиною роки) я іі запрошую, нуль. Але обіцянки «потім». Зараз дитина велика, садочок. Кажу - давай в трц в Києві, це 15 хв від мене пішки, і від ееї хв 5 на авто. Те саме. «Я шось порішаю і на наст тижні рішим». І нуль.
При цьому 1 раз за ці роки ми зустрілися. Я тоді була в справах у моїй кв в Києві, і запропонувала їй що я ЗАЙДУ прям до неї. Тут все зійшлося, бо була 11 ранку, час вранішньої чашки кави у неї. А тут ше й компанія яка неяка в моїй особі.
Гарна давня подруга, любима, цікава. З 2006 р ми дружим.
Але.
Молчавочка• сегодня в 14:27
Вы когда родите, если родители, Ваши гормоны сыграют с вами в рулетку. Либо вы будете кайфовать от материнства и станете волчица, которая не подпускает даже бабушек к своему детенышу, либо кукушкой, для которой ребёнок - источник усталости и вор её жизни.
При осознанном подходе все зависит от приоритетов, а не гормонального фона. И тут включается контекст. Может ли муж обеспечить комфортное материнство, можете ли вы себе позволить перерыв в карьере без потери квалификации.
Вообще, ваше я лучше посплю вместо встречи с тобой звучит слишком прямолинейно, а поэтому оскорбительно. Это намек, что подруга малозначима, её обстоятельства вам не интересны. Иногда вежливость помогает избежать конфликтов. Тем более вам сильно выдумывать ничего не надо. Рабочий день и рабочее время не подходит - идеальная отмазка.
ПесиКот• сегодня в 14:30
Ответ дляTeonaa
Але.
Ну це ж про те, що я писала. Коли маєш бажання - знаходиш можливості. Коли його нема - причини, щоб цього не сталося.