Чумацький Шлях• 15 апреля в 15:28

Тонометр Microlife ?

Потрібен механічний тонометр для літньої людини, чула гарні відгуки про Microlife. Зараз з"явились моделі Microlife BP AG 1-30 його особливість — вбудована в манжету головка стетоскопа. Це зручно у використанні, але наскільки вони надійні в експлуатації ?
Володарка мрій• 15 апреля в 15:30
хто вам скаже, механічні мікролайф регулярно виходять із строю - пересихають трубки и ламаються, але зважаючи на ціну - відношусь як до розхідгників

автор Чумацький Шлях • 15 апреля в 15:33
Ответ дляВолодарка мрій
Дякую. Можливо ви порадите , якусь кращу і надійнішу модель ніж мікролайф?
Володарка мрій• 15 апреля в 15:34
Ответ дляЧумацький Шлях
мамі брала гамму автоматичну, навіть не полуавтомат - норм, є пам´ять і коли вона мені втірає що з т иском все норм, я бачу що там 150-160 верхнє((
автор Чумацький Шлях • 15 апреля в 15:36
Ответ дляВолодарка мрій
Дякую за пораду, але автомати підбріхують, хочу механічний.
Чай не пью, только кофе• 15 апреля в 15:38
Ответ дляЧумацький Шлях
Если человек в возрасте, то как раз не рекомендуют механику. Из за слуха.
Володарка мрій• 15 апреля в 15:38
Ответ дляЧумацький Шлях
дкже брешуть? собі міряю механікою, звикла з дитинства - дідусю міряла
Володарка мрій• 15 апреля в 15:39
Ответ дляЧай не пью, только кофе
тут згодна - їм важко почути

Регионщица• 15 апреля в 15:44
Маю, гарний
автор Чумацький Шлях • 15 апреля в 15:45
Ответ дляВолодарка мрій
По моїм спостереженням завищують на 20-30 од . В минулому році вирішила купити мамі, навіть вибрала модель тонометра . Але перед оплатою покупки вирішила ним зміряти свій тиск -160, а мій домашній механічний показував 130.
Володарка мрій• 15 апреля в 15:46
Ответ дляЧумацький Шлях
ого, то може я зря на маму злюся))) перевірю
автор Чумацький Шлях • 15 апреля в 15:48
Ответ дляРегионщица
Маю, гарний
Маєте мікролайф з вбудованою головкою стетоскопа ?
Кондуктор маршрутки• 15 апреля в 15:48
Ответ дляЧумацький Шлях
Автоматический нужно периодически поверять в мастерской, тогда они показывают верно, их настраивают. У меня показывает одинаково.
автор Чумацький Шлях • 15 апреля в 15:49
Ответ дляВолодарка мрій
Краще перевірте, але можливо я на такий потрапила,хоча відгуки були дуже гарні.
автор Чумацький Шлях • 15 апреля в 15:50
Ответ дляКондуктор маршрутки
Новий потрібно щей настроювати ?
Кондуктор маршрутки• 15 апреля в 15:54
Ответ дляЧумацький Шлях
Новий потрібно щей настроювати ?
Если купили недорогой, неизвестной марки, то да, проверить не помешает. У них есть такой аппарат, сразу показывает.
Регионщица• 15 апреля в 16:07
Ответ дляЧумацький Шлях
Простий, він не чим не відрізняється