КликОЛЬКА• вчера в 15:54

Порадьте школи чи сайти,через які діти готувались до НМТ комплексно.

Дивилась вебінар від KEVIN.Також читала,що є ЗНО на 200 і т.д.,але їх зараз так багато в соцмережах,що хотілось би почути реальні відгуки.Можливо хтось щось порадить.Живемо в прикордонні,тому останні роки рівень навчання низький через постійні тривоги.
Не виправдовуюсь• вчера в 15:58
Готовиться лучше начинать за год до НМТ. Моя дочь готовилась с онлайн курсами ЗНО Хаб (курсы по 3-м предметам в сумме обходились 2220 грн в месяц) плюс офлайн репетитор по математике - знания подтянула хорошо. Надеюсь, результаты НМТ порадуют.

Молода і нерозважлива• вчера в 15:59
Ответ дляНе виправдовуюсь
Точно также, только математика с репетитором 2 года, 10 и 11 класс.
Не виправдовуюсь• вчера в 16:00
Кстати у ЗНО Хаба есть какой-то курс супер-интенсив, рассчитанный вроде на месяц, если кто-то не успел заранее (получается галопом по Европам, но лучше чем ничего).
Нульовий сантиметр• вчера в 16:07
Навіщо курси і репетитори, коли є збірники для підготовки до нмт?
автор КликОЛЬКА • вчера в 16:07
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ну дочь в 10 сейчас,поэтому уже актуально.Спасибо
автор КликОЛЬКА • вчера в 16:09
Ответ дляНе виправдовуюсь
а какие предметы из необязательных в ЗНО ХАБ готовили?
Кукусики• вчера в 16:10
Дуже раджу від себе просто проходити нмт минулих років. Пройдіть і ви і дитина і побачите,ваш реальний результат. Це безкоштовно. Результат зразу,і помилки видає,на освіті. В минулому році син два тижні натаскувався. Тут саму систему зрозуміти і привчитися обов´язково потрібно. До нмт не готувався завсім,бо закордоном,але ми попросили здати

Щедрик ведрик• вчера в 16:12
Ответ дляКукусики
А зачем просили сдать нмт?
автор КликОЛЬКА • вчера в 16:13
Ответ дляКукусики
Ну знаю сама,що рівень низький,хоча у школі 7-9.Тому потрібно саме курси
Ласкове телятко• вчера в 16:16
Є і безкоштовні, ilearn на ютубі. Лекції такі самі, єдине що нема перевірки домашки і безлічі тренувальних тестів.

Всі ці комплексні курси: зно-хаб, кевін, турбо-зно приблизно одного рівня і методики. Відео-начитка, міні тест, домашка, тренувальні тести розкладені по темам, один раз пройшлися по матеріалу, ще раз повторення.
Ласкове телятко• вчера в 16:15
Ответ дляКликОЛЬКА
Якщо рівень низький, він за курсами не буде встигати, треба репетитор. Який бал потрібен? Яка спеціальність? Бюджет/контракт?
Молода і нерозважлива• вчера в 16:17
Ответ дляНульовий сантиметр
Моя дочь учится отлично. Но, ей всегда нужен учитель, который структурирует.
Ласкове телятко• вчера в 16:18
Ответ дляНульовий сантиметр
Щоб користуватися збірником треба мати рівень знань достатній для того щоб знайти і зрозуміти свою помилку. А з цими дистанційками 90% дітей на це не здатні
Ласкове телятко• вчера в 16:19
Ответ дляКликОЛЬКА
4й предмет слід обирати враховуючи майбутню спеціальність, інакше буде неприємний сюрприз.
автор КликОЛЬКА • вчера в 16:20
Ответ дляЛаскове телятко
Звісно,що кожен хоче кращий бал.З 4 предметом і спеціальністю не визначилися.Тому що мріє про психіатрію,але ж розумію,що мед універ потрібно високий рівень.Біологія-велика по обсягу,хімія менша,але потрібно майже з нуля.Інші напрями поки під питанням
автор КликОЛЬКА • вчера в 16:21
Ответ дляЛаскове телятко
От саме про це і думаємо.На жаль,важко визначитися..
Нульовий сантиметр• вчера в 16:22
Ответ дляМолода і нерозважлива
Там нема чого структурувати.
Не виправдовуюсь• вчера в 16:23
Ответ дляКликОЛЬКА
Английский еще будет сдавать, но она его очень хорошо знает, поэтому по нему нигде не готовились.
Ласкове телятко• вчера в 16:23
Ответ дляКликОЛЬКА
Медунівер зараз конккрсний бал на бюджет 150, не дуже високий.

Не виправдовуюсь• вчера в 16:23
Ответ дляКукусики
да, делать тренировочные НМТ обязательно нужно для себя
автор КликОЛЬКА • вчера в 16:25
Ответ дляЛаскове телятко
Ну все змінюється,хто знає,що буде в наступному році.Але в мед хімія чи біологія четвертий.
Ласкове телятко• вчера в 16:25
Ответ дляКликОЛЬКА
Я про те, що репетитор завжди ефективніший за курси, але і дорожчий. Треба просто реально оцінити співвідношення витрати/результат.
Ласкове телятко• вчера в 16:26
Ответ дляКликОЛЬКА
Наступного року не буде кардинальних змін, медики лишаться військовозобов´язаними.
автор КликОЛЬКА • вчера в 16:26
Ответ дляЛаскове телятко
я це розумію.Але ж і ціни зараз ого-го і важко по часу 4 репетитори поєднати
автор КликОЛЬКА • вчера в 16:29
Плюс знаю многих,кто репетиторов оплачивали дорого,но все равно на контракте,хотя дети учились практически на отлично
Не виправдовуюсь• вчера в 16:30
Ответ дляКликОЛЬКА
Моя летом после 10 класса начала ходить к репетитору по математике, а с сентября 11 класса начинается годовая программа у ЗНО Хаба (записались на нее летом).
Молода і нерозважлива• вчера в 16:39
Ответ дляКликОЛЬКА
Моя хочет определенный вуз, определенную специальность,даже вторым приоритетом нечего поставить, не то что 5. Но там высокий балл проходной. А у нее математика больше 160 пока не выходит по пробным. История 180-190, англ и укр 200 по пробным, но все равно может не хватить. Не пройдет на бюджет, пойдет на контракт, уже решили, чтоб ребенок меньше переживала.
СолодкаБулочка• вчера в 16:49
Ответ дляКликОЛЬКА
всмысле ого-го ? найдите студентку, будет недорого
Ласкове телятко• вчера в 16:59
Ответ дляМолода і нерозважлива
Другий пріоритет на контракт:) але свої сили хай все одно пробує. Успіхів!
Додаю напруги• вчера в 17:17
Ответ дляМолода і нерозважлива
Сейчас пиздоватая система этих приоритетов и набора в ВУЗы. Идёт три волны. В первую волну идут по приоритетам. Если ваша дочь не пройдёт на бюджет и будет всего один приоритет, то в первую волну поступлений она не попадает вообще. Потом во второй волне ей уже сами предложат на контракт, но при условии свободных мест. Может быть такое, что дети с гораздо меньшими баллами пройдут, а ваша останется в пролёте. Поэтому, что б при любых раскладах попасть в первую волну, нужно первый приоритет ставить бюджет, а вторым приоритетом контракт. Тогда шансы практически 100%.