КликОЛЬКА• 29 апреля в 15:54
Порадьте школи чи сайти,через які діти готувались до НМТ комплексно.
Дивилась вебінар від KEVIN.Також читала,що є ЗНО на 200 і т.д.,але їх зараз так багато в соцмережах,що хотілось би почути реальні відгуки.Можливо хтось щось порадить.Живемо в прикордонні,тому останні роки рівень навчання низький через постійні тривоги.
Точная копия плова• 29 апреля в 17:52
Ответ дляMIralinda
Щодо підготовка НМТ математика, треба хоча б 2 роки готуватись, 10-11 кл . Як показує наш досвід є багато прогалин за 7-9 кл, на яких всі ловляться в тестах, так і втрачають бали, тому вище 145 набрати важко
А як без додаткових занять здають?)
Якщо у дитини є база, то для чого 2 роки готуватися і кошти платити?
Пишна молодиця• 29 апреля в 18:34
Ось добірка з різними курсами та школами
Також можна самостійно з такими ресурсами підтягнути знання
Ответ дляТочная копия плова
А як без додаткових занять здають?)
База є майже у всіх дітей, а математика це не укр мова і не історія, обєм матеріалу не порівняти. Зрозуміє той, хто реально знає всі нюанси підготовки
Угги в горошек• 30 апреля в 02:10
Ответ дляКликОЛЬКА
Плюс знаю многих,кто репетиторов оплачивали дорого,но все равно на контракте,хотя дети учились практически на отлично
Дуже багато залежить від обсягу бюджету конкретного вузу, бо якщо дитина навіть здала нмт на високий бал, а на бюджет омріяної спеціальності беруть лише 4 людини, 2 з яких пільгові - то, звісно, дитина буде на контракті. Так з моєю дочкою трапилося. Але зараз хоч гранти є - вже не так прикро хоч, бо коли моя донька вступала, то ще грантів не було і якось неспоаведливо виходило, що і з балом 130, і з балом 180 люди платять однаково за контракт.
По темі можу порадити тг канал Litera - сама підписана, дуже толково розповідає, готує системно до укр нмт, щодня щось виставляє - дуже корисна інформація. У неї є курси також
Ласкове телятко• 30 апреля в 12:22
Ответ дляMIralinda
Я знаю всі нюанси підготовки, 2 роки готуватися до нмт - це з повного нуля. Якщо є база, року достатньо при середніх здібностях.
Проблема в тому, що діти в школі фактично поголовно списують і навіть у частини відмінників цієї бази нема. Якщо ж дитина вчиться в школі, де її ганяють і списувати не дають чи сама дитина має пізнавальний інтерес до математики, то року сумлінної підготовки достатньо для 185+.
Ласкове телятко• 30 апреля в 12:27
Ответ дляУгги в горошек
Зараз нема обсягу бюджету конкретного зво, зараз широкий конкурс у 95% пропозицій і виділяють загальну кількість місць на спеціальність/групу спеціальностей по Україні. Пільговики мають 10% квота 1 і 10% квота 2, сумарна кількість пільговиків лише 20%.
Ваша дитина скоріш за все не пройшла широкий конкурс. Яка була спеціальність, зво і рік вступу? Навряд чи ліцензія зво була всього на 4 бюджетних місця (це максимальний обсяг бюджетних місць, який може собі дозволити зво навіть якщо були вступники, що пройшли широкий конкурс)
Угги в горошек• 30 апреля в 15:33
Ответ дляЛаскове телятко
Це давно було, в 2021. Дійсно 4 людини були на бюджеті. Але це така спеціальність, на якій завжди мало бюджету, у всі роки. Реклама і зв´язки з громадськістю