Тарабарщина• 04 мая в 17:56

А чому Хардкіс відмінили? Наче гастролюють

Тут хтось в темах кілька разів писав, що відмінили Hardkiss. Чому так пишуть? Я щось пропустила. Зайшла на їх сторінку, то наче все в них добре, гастролюють.
Гуру троллинга• 04 мая в 17:57
Сбежали за границу в начале войны. Как Потап, винник и прочее Г

Люблю пиво• 04 мая в 17:58
Как можно их отменить, если они уехали и фактически свою деятельность прекратили.
Чудо в декрете• 04 мая в 17:59
Та ну, не видать вам бородача с гитарой в Украине
автор Тарабарщина • 04 мая в 18:01
Ответ дляГуру троллинга
Так солістка ж наче і Євробачення вела в 2023, наче ж скрізь виступала, думала, її любили
МедоваПаляниця• 04 мая в 18:01
Ответ дляГуру троллинга
Як чверть українців виїхали рятуючи себе і дітей.
Чи до інших у вас претензій немає?
автор Тарабарщина • 04 мая в 18:02
Ответ дляЧудо в декрете
А бородач це хто? Там же наче дівчина з таким яскравим макіяжем головна, хіба ні?
Гуру троллинга• 04 мая в 18:02
Ответ дляМедоваПаляниця
Чи до інших у вас претензій немає?
Я автору ответила на её вопрос.

автор Тарабарщина • 04 мая в 18:04
Ответ дляЛюблю пиво
Ось нещодавно в одній з тем про зірок писали, що відмінили. Типу одна Тіна скоро залишиться (нічого проти неї не маю), тема була щось чи про Лободу, вже не памʼятаю. Але здивували коментарі про Хардкіс. Бо наче їх любили, типу як Джамалу, вони ж наче скрізь виступали в 2022, 2023 точно Євробачення там вели, щось таке. Ну типу були любимі публікою. І тут відмінили, це як?
автор Тарабарщина • 04 мая в 18:05
Ответ дляГуру троллинга
Я автору ответила на её вопрос.
Там музиканти наче всі бородаті. Вони всі виїхали, тому їх «відмінили»? В мережі щось нема інфо. Їхня сторінка з концертами. Та і все.
Люблю пиво• 04 мая в 18:06
Ответ дляТарабарщина
Автор, вы понимаете значение слова «отменили»?
Отменили это когда люди ведут активную деятельность и их концерты из за публичных скандалов отменяют. А в данном случае они просто выехали и прекратили свою деятельность. Их никто не отменял, как бы вам не хотелось натянуть сову на глобус. Они не записываю новые песни, не выпускают альбомы, не гастролируют. Если ты ничего не делаешь, тебя даже при желании не отменят. Нечего отменять.
автор Тарабарщина • 04 мая в 18:08
Ответ дляЛюблю пиво
Так в тім то і річ, що діяльність була бурхлива, ну солістка їх точно була на виду. Та і кліпи випускали, ну я точно памʼятаю, рік 2022, 2023, 2024, ну, можливо, трохи плутаю, але точно було після війни. Тому і здивувалась, чому так пишуть. Здавалося, що вони в Україні та популярні. І гастролюють. Наприклад, є артисти, які в турі, тобто виїзні.
Люблю пиво• 04 мая в 18:09
Ответ дляТарабарщина
Нет, они не гастролируют в Украине, потому что они выехали. И песни новые тоже не выпускают. Почему так? Так им захотелось.
Не зацілована• 04 мая в 18:11
Мне, пока выступали, были немного интересны. Не сказать что до восторга. Перестали петь, уже и забыла об этой группе
автор Тарабарщина • 04 мая в 18:14
Ответ дляЛюблю пиво
Ясно. Зрозуміло. Кліп «Маяк» здавалося новим, після війни
автор Тарабарщина • 04 мая в 18:16
Ответ дляНе зацілована
Мені здавалося, що вони популярні і після початку повномасштабної. Чомусь запам’яталося Євробачення, що солістка там була ведучою в 2023. Я також прям не відслідковую. Але не знала, що вони не в погані. Бо так писали в минулих темах.
Тяжка справа• 04 мая в 18:21
Я знаю тільки за ситуацію де мама одного з учасників гурту, що виїхав закордон в коментарях погрожувала натравити на коментаторів тцк.
автор Тарабарщина • 04 мая в 18:27
Ответ дляТяжка справа
Нічого собі. Якось неприємно. Думаю, будь-які погрози, це не дуже
Электричка• 04 мая в 19:36
Ми з чоловіком подарували доньці квиток на їх концерт у 2021 році. Війни ще не було. Гроші ніхто не повернув, концерт не відбувся.
автор Тарабарщина • 04 мая в 21:43
Ответ дляЭлектричка
А чому не відбувся? Та як пояснили, що гроші не повертають? На мою думку, це дуже неприємна ситуація.