Мульйонерша• 05 мая в 16:56
А когда упадут цены на недвигу?Устала
ждать
Анонім Перший• 05 мая в 17:49
Ответ дляМульйонерша
Свое хочется купить
В Краматорске упали, берите пока есть
ротцвеники• 05 мая в 17:54
Ніколи не впадуть. Ми сторгувалися в грудні за квартиру в Києві, у них щось помінялося, тепер телефонують і пропонують ту саму квартиру на 5 тис.дол.дорожче. І я реально розумію, що це все одно хороша ціна, бо інші дорожчі
ротцвеники• 05 мая в 17:55
Ответ дляlilul990
Ніхто не жде Печерськ. Людно, пильно, гамірно
Ціни ростуть бо є попит від переселенців. Він є поки не буде перемир´я
А післч перемир´я буде ще більшим.
Чорнобаївка• 05 мая в 17:58
Никогда. Переселенцев становится больше, все нуждаются в жилье. Спрос больше - цена больше, + программы.
ніколи такого не було• 05 мая в 18:03
Ответ дляlilul990
У Кривому Розі теж колись понастраювали. Воно стоїть нікому не потрібне. Жовті Води колись були закритим елітним містечком куди ви просто так не попадете. У Польщі вже йде заморожування будівництва, падіння його темпів і падіння цін на оренду через відтік понаїхавших.
Усьому свій час.
В Польше цены только растут
ніколи такого не було• 05 мая в 18:04
Ответ дляlilul990
Будет еще больше
КараПузовна• 05 мая в 18:34
В нас у місті ціни ростуть(( восени трьошка була 45, зараз у цьому ж домі двушка 50(( Черкаси
Морская свинка• 05 мая в 19:07
Київ ціна тільки зростає , те що дивилася і моніторила в 23,24 році модна було щось купити вибрати перебирати , в 25 ще модна було виловити , зараз ціни взагалі космос , і це не новобудови а звичайні хрущі, чешки , тому якщо є якісь варіанти беріть і не думайте, і так я думала ціна буде падати ні тільки зростає, наче відклала пару тис доларів дивлюся , а ціна піднялася на п´ять:(((
ЗавЛабСнаб• 05 мая в 20:39
Ответ дляlilul990
Мильний пузир
Ну як сказати. В 25 році ще по 850 баксів за метр можна було купити, тепер те саме від 960. З 1 числа знову всі забудовники ціни підняли. Плюс одно-двокімнатні швидше розбирають і знайти гарну квартиру на нормальному поверсі дедалі важче.
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я розумію, але це все одно мильний пузирь. Те шо вострєбоване не завдяки народжуваності і природному приросту населення цих регіонів - усе мильний пузирь
Люди виїдуть звідти як тіки буде перемир´я