Мульйонерша• 05 мая в 16:56

А когда упадут цены на недвигу?Устала

ждать
автор Мульйонерша • 05 мая в 16:57
Свое хочется купить

ПоЗиТиВнАя• 05 мая в 16:57
Ответ дляМульйонерша
Свое хочется купить
А чё раньше не купили?
Сорока-ворона• 05 мая в 16:58
Плащи 3 года назад
Сарафанное радио• 05 мая в 16:58
Найближчим часом тільки рост
БджілкаМайяUA• 05 мая в 16:58
беріть в розтермінування, кредит чи Єоселю.
Ціни не впадуть(
Цікавий писочок• 05 мая в 16:58
А сколько вы актуальной инфы получили на эту тему? Каких экспертов слушаете? Откуда уверенность в падении цен?
ПочтальЁнша• 05 мая в 16:58
Ну вже от от долар по 8, а там і нерухомість

Форс мажор• 05 мая в 16:59
Залежить де хочете купити. В деяких містах впала ціна
Дивне створіння• 05 мая в 17:00
Ответ дляМульйонерша
Свое хочется купить
Ну то купляйте
Байрактарна• 05 мая в 17:00
не упадут.не ждите. все только растет
МЕСТО_Встречи• 05 мая в 17:01
Пфф, вам в 22 год. Там дурочки истерили и всю недвигу сливали за копейки. Сейчас логти кусают.
Мстящий за Зайца• 05 мая в 17:02
Ответ дляСарафанное радио
Найближчим часом тільки рост
Почему ? Война же
Госпожа Белладонна• 05 мая в 17:03
растет только
lilul990• 05 мая в 17:05
Коли припиниться вогонь і удари шахедами. Люди миттю вернуться на схід.
Зоркая Зорро• 05 мая в 17:05
А где же хор «скоро все за бесценок будет»? Уже скупились и волну не гонят? Или резкость навели?
Яйцеголовая• 05 мая в 17:06
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Логоть 😂
lilul990• 05 мая в 17:09
Ответ дляЗоркая Зорро
У Кривому Розі теж колись понастраювали. Воно стоїть нікому не потрібне. Жовті Води колись були закритим елітним містечком куди ви просто так не попадете. У Польщі вже йде заморожування будівництва, падіння його темпів і падіння цін на оренду через відтік понаїхавших.

Усьому свій час.
lilul990• 05 мая в 17:11
Ответ дляЗоркая Зорро
Словянськ не розбили, Нікополь не розбили, Запоріжжя не розбили. Купа міст де житло стоїть ціле але жити там не можна через війну

Як тіки буде перемир´я- люди повернуться до своїх хатів. Ціни упадуть
Зоркая Зорро• 05 мая в 17:13
Ответ дляlilul990

Усьому свій час.
В Кривом Роге оно всю дорогу было особо никому не надо.
Тут же ж все ждут, когда Печерск по цене семечек будет, а вы про КР….

Файна_зупка• 05 мая в 17:13
пока есть сертификаты є відновлення єоселя и ВПО - не упадут
lilul990• 05 мая в 17:14
Ответ дляЗоркая Зорро
Ніхто не жде Печерськ. Людно, пильно, гамірно
Ціни ростуть бо є попит від переселенців. Він є поки не буде перемир´я
lilul990• 05 мая в 17:16
Ответ дляЗоркая Зорро
Я особисто не хотіла би жити на західній Україні де активно будується і продається зараз ввіду специфічного менталітету людей.
Володарка мрій• 05 мая в 17:17
Ответ дляlilul990
Половине переселенцев возвращаться некуда. Территории либо в оккупации либо города разбиты, без инфраструктуры.
маска Ілона• 05 мая в 17:19
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Да, в 22-ом продавали дешевле, не все, но многие
Мы землю купили по 12 тыс. за сотку, сейчас по 25 в нашем селе
lilul990• 05 мая в 17:21
Ответ дляВолодарка мрій
Ще є полтавська область не розбита, Кіровоградська. Недорога. Миколаївська. Не всі хочуть жити на западній
Володарка мрій• 05 мая в 17:22
Ответ дляlilul990
А где работать в Полтавской области? Чтоб хоть на еду и коммуналку хватило.
lilul990• 05 мая в 17:23
Ответ дляВолодарка мрій
Те саме питання про тернопільську, хмельницьку і чернівецьку області де 70 відсотків на заробітках
Зоркая Зорро• 05 мая в 17:24
Ответ дляlilul990
Дада, именно погорельцы из Покровска разобрали аренду от 1000куе за кладовку под лестницей. А так никому не надо.
ЗавЛабСнаб• 05 мая в 17:37
Найближчим часом падіння цін не передбачається ( зі слів знайомих рієлторів). Ціни у нас на заході шалені і далі ростуть.
месяцкие• 05 мая в 17:38
Авторе, ви з якого міста?
Для прикладу приведу Чернігів. Квартири висять мертвим грузом допоки не починають видавати сертифікати. Як тільки профінансували, об´яв стає значно менше. Тобто, в основному, квартири продаються за сертифікати. Ціни ломові, вище довоєнних. І все одно купують. Я розумію, що треба отоварити сертифікат будь-яким чином, але ж це Чернігів! Дрони щодня літають, як у себе вдома. Невідомо взагалі, що буде далі з містом. Бізнеси закриваються. А люди - оптимісти, купують тут житло(((