ЖаннаНеАгузарова• 12 мая в 18:42

Кожного дня підліток скаржиться на здоровʼя

Ой болить живіт
Шось болить вухо, нога крутить, ой в мене панічна атака, заберіть мене із школи в мене соплі
Мені болить голова

Кожного дня таке… а як вдома сидить то все ок
Маам запиши до психолога, знайди мені танці, знайди групу для підлітків по психології, запиши на стрижку- і це все в 14 років. Сама не може нічого..
So_so• 12 мая в 18:44
Тревожный ребенок

Чумацький Шлях• 12 мая в 18:46
мій так в школу не хоче іти. 15 років
АБВГДейка• 12 мая в 18:52
Якщо мій ниє що щось болить в шкільний час то кажу добре, йди додому але телефон забираю. Все проходить.
Планшетница• 12 мая в 19:05
Психосоматика или просто хитрит. Вы с ней общаетесь? Чо у нее в школе? Как обстановка?
Кіма кепка• 12 мая в 19:05
Мне б Ваши проблемы. У моей тревожное расстройство диагноз.
Раз одела не бу• 12 мая в 19:07
Переходный возраст. Вредничает, манипулирует
Малая еще та• 12 мая в 19:12
Ну и? Вы записали к психологу и нашли танцы?

Шкварочка• 12 мая в 19:35
Якщо дитина просить до психолога значить треба записати, може у дитини є проблеми у відносинах між дітьми або відчуває тиск у школі. Треба до цього ставитися уважно , ато потім суіцидальні думки почнуться або інші самопошкодження , або інші психічні розлади. Подумайте.
Мона_Лиса• 12 мая в 19:46
Подумайте по поводу дистанционной школы
постою_послушаю• 12 мая в 20:19
Ответ дляSo_so
Тревожный ребенок
И мама, которой похер
Просьба о психологический помощи высказана несколько раз, а мама на советчице недовольство высказывает
Мрію про пончик• 12 мая в 21:49
Відправляйте в шкільний медпункт. Відразу виздоровіє
Психологічка• вчера в 00:22
Ответ дляШкварочка
Полностью поддерживаю. Нельзя такое игнорировать, нужен психолог.