БеллаДонна• 2 часа назад

Любовь к одному, а секс хочу с другим, у вас было такое?

У вас было так, что любовь и нежные чувства испытывали к одному мужчине, а секса тайно хотелось с другим?
Как потом развивались ваши отношения?
Зробіть вибір:
вже голосів: 33
Да, было такое
Нет, не было такого
рукиЖимолости• 2 часа назад
Так вы секс с другим осуществили? Он тоже вам нравится?

Продаю витрішки• 2 часа назад
Бегала как дура не могла выбрать
В итоге нашла третьего)))
рукиЖимолости• 2 часа назад
Почитайте про комплекс мадонны и блудницы - но это у мужчин. У женщин по другому как то называется
ПушАпница• 2 часа назад
Не то чтоб любовь и секс у меня тождественны
Но секс без любви - это я понимаю, а любовь без сексуального влечения, или с влечением к другому объекту - это уже не очень понимаю.
автор БеллаДонна • 2 часа назад
Ответ длярукиЖимолости
Был секс раньше, до знакомства со вторым
автор БеллаДонна • 2 часа назад
Ответ дляПушАпница
Влечение есть, но не такое сильное
Невгамовна шахиня• 2 часа назад
Ответ дляПродаю витрішки
Бегала как дура не могла выбрать
В итоге нашла третьего)))
Не могли выбрать, с кем спать?

120-120-120 (не худею)• 2 часа назад
Ответ дляПушАпница
Аналогично
Продаю витрішки• 2 часа назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
Не могли выбрать, с кем спать?
С кем быть вообще
Ну и спать тоже
Зажуженная Жужжа• 2 часа назад
Авторко, це нормальна ситуація.
Для жінок природньо хотіти епізодичних стосунків з більш сексуальними чоловіками, але будувати довготривалі стосунки з надійним спокійним партнером. Так працює наш мозок.
На це дуже впливає гормональний фон під час менструального циклу.
Ближче до овуляції жінку тягне до сексуальніших чоловіків, а в лютеїнову фазу вибір на боці надійного партнера.
Ви ж не зраджуєте, а просто фантазуєте на тему?!
У всіх жінок так працює мозок під впливом гормональних коливань.
Навіть якщо якась жінка буде казати, що вона не така - природа є природа 🙂
автор БеллаДонна • 2 часа назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Авторко, це нормальна ситуація.
Я думала, це я вже з глузду зїзджаю...
Ні, я не зраджую, живу вже майже рік з чоловіком, але іноді фантазую про секс з іншим, з тим з ким був секс раніше. Проблема ще в тому, що бачу його іноді.
Наполеон Бонапарт• 2 часа назад
Ответ длярукиЖимолости
Она его ненавидела
Сиреневенькая• 2 часа назад
Ответ дляБеллаДонна
Я думала, це я вже з глузду зїзджаю...
Ну так при встрече он же вам не предлагает ...
автор БеллаДонна • 1 час назад
Ответ дляСиреневенькая
Намекает
Sgreen• 1 час назад
Таке тільки на советчиці еврідей
Зажуженная Жужжа• 1 час назад
Ответ дляБеллаДонна
Я думала, це я вже з глузду зїзджаю...
З Вами все ок.
Поспостерігайте, чи бажання сексу з іншим чоловіком залежить від фази менструального циклу.
Якщо Вам цінні стосунки з постійним партнером, приберіть будь який контакт з тим іншим чоловіком. Це працює.
І ще цікава річ - комбіновані оральні контрацептиви імітують лютеїнову фазу менструального циклу. Тобто, якщо їх приймати, є вірогідність, що сексуальний потяг до того «мачо» зменшиться і Ваш вибір буде постійно на боці надійного партнера.
Кусачая Я• 1 час назад
Не было. В кого влюбляюсь , с тем и секса хочу.
автор БеллаДонна • 1 час назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
З Вами все ок.
Так, від фази циклу залежить в основному...
Ще можливо якби з ним не було сексу реаніше, то моджливо не так воно б було...
Оральні контрацептиви ніколи не приймала.
так, контакт з тим чоловіком треба мінімізувати...
Зажуженная Жужжа• 1 час назад
Ответ дляБеллаДонна
Удачі Вам.
Часом дуже важко справлятись зі своєю природою 🙂.
Ви точно така не одна!

автор БеллаДонна • 1 час назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Удачі Вам.
Ви точно така не одна!
Так, всеж таки опинилась у нього в ліжку...
Але так, сексуальний потяг іноді може бути непередбачуваний...