Головний кошак• Изменено 2 часа назад

Подарки

Какие самые необычные подарки вы дарили своим половинкам и какие они вам дарят? Например там полет на воздушном шаре или что-то типа такого. Нужен совет какой необычный подарок можно подарить.
Злива інформації• 1 час назад
Все обычные подарки уже были подарены?

автор Головний кошак • 1 час назад
Ответ дляЗлива інформації
Все обычные подарки уже были подарены?
Ну да))
Love_Love_Love_• 1 час назад
Слава Богу ні я ху….ю не дарую, ні мені.
автор Головний кошак • 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
А шо Ви даруєте?)) стандартний набір який?
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляГоловний кошак
Я дарую те що потрібно і сама скидаю чіткі посилання на те що подарувати мені.
Стандартний набір: одяг, аксесуари, окуляри, взуття, парфуми, навушники, ноут і тд.
автор Головний кошак • 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Прямо так і кидаєте хочу от це і це, такого кольору і виду?
То це вже не сюрприз)))
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляГоловний кошак
То це вже не сюрприз)))
Прямо таки кидаю чітко посилання де саме вже можна замовити. Мені не потрібно сюрпризів, сюрпризи це недолік мого чоловіка

IQ 80• 1 час назад
Уличного кота подарила мужу в 2007. Отловила прямо в День рождения мужа, притащила домой и сказала: ’Это тебе мой подарок’. Кот был взрослый сибиряк. Стали с мужем лучшими друзьями. Кот умер в 2018. Муж до сих пор Васечку каждый день вспоминает.
Рубаю олівлє• 1 час назад
Ненавижу такие адреналинские подарки и сюрпризы.
Дарю то, что нужно мужу и то, что ему нравится. Он тоже дарит мне подарки только из моего вишлиста.
автор Головний кошак • 34 минуты назад
Ответ дляLove_Love_Love_
що це за чоловік такий, що не може жодного сюрпризу зробити.
Love_Love_Love_• 22 минуты назад
Ответ дляГоловний кошак
Та чо не може, може тому краще не треба.
Чоловіки не супергерої яких ми бачимо у фільмах, мені цілком достатньо того що він дарує мені те що я хочу і навчився дарувати квіти це, напевно, і є його сюрпризи