Печенюшка• 1 час назад

Проблемний сусід. Як вирішити?

Проблемний сусід самовільно захламлює коридор без згоди інших мешканців. ОСББ ігнорує чи толерує, не знаю. Викликали ДСНС. На момент приїзду служби прибирають речі, а потім знову встановлюють. самостійно це прибрати не можу, потрібна чоловіча рука і інструменти. Але це конфліктна ситуація, можуть викликати поліцію або ще щось… тому звичайних демонтажників не покличеш і всі ховаються від Тцк. Як бути? Сусід розуміє що я одна жінка нічого не можу зробити і користується цим. Потрібні поради.
Милота• 1 час назад
Откуда они знают, когда приезд службы, что к их приезду убирают?

автор Печенюшка • 1 час назад
Ответ дляМилота
Думаю попереджають ОСББ. Бо спочатку голова ОСББ бігав, все знімав, а потім перевірка
Милота• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
А ОСББ их вызывают?
автор Печенюшка • 1 час назад
Ответ дляМилота
А ОСББ их вызывают?
Ні. Я викликала коли ОСББ відмахнулись
Милота• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Ні. Я викликала коли ОСББ відмахнулись
Так они что звонят ОСББ и говорят, что едут?
автор Печенюшка • 1 час назад
Ответ дляМилота
Не знаю точно як це відбувається. Але було так що за півгодини до перевірки голова ОСББ бігав і знімав все сусідам, бо той чоловік напевно був на роботі, вдома тільки жінка, а речі великі і потребують чоловічрї руки
А через тиждень після цього знову почепили все як було раніше
Идеальная оптимистка• 1 час назад
Как все запутанно. Вызывает автор, но сосед об этом знает и убирает все. Толи сосед ясновидящий, толи хз. Спросите соседа, что лучше покупать, доллар или евро? Мало ли...

Моська-слон• 1 час назад
А шо там за речі?
Милота• 1 час назад
Ответ дляМоська-слон
А шо там за речі?
Вроде шведская стенка
автор Печенюшка • 1 час назад
Ответ дляИдеальная оптимистка
Сусід скоріше не знав, бо знімав голова ОСББ посеред дня. А що заплутаного? В нас все так працює, у кого є лапа чи ще щось
Не пью, не курю• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
1, просто не зачиняйте двері в тамбур постійно
2. перекрийте вихід сусіду його ж хламом, щоб не міг вийти.

Або хлам вкрадуть, або дійде.
Нога на ногу• 1 час назад
І що саме він ставить?
Моська-слон• 1 час назад
Ответ дляНе пью, не курю

Або хлам вкрадуть, або дійде.
Можна ще забруднювати той хлам. Якось безобідно - соплі витирати об нього, гівном мазати, дряпати. Типу ненароком
автор Печенюшка • 1 час назад
Ответ дляНе пью, не курю

Або хлам вкрадуть, або дійде.
В нас немає тамбура. Це просто коридор. Це важкі речі, самокати , пакети сміття. В нас є камери на поверсі
Маргарита и Мастер• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Такі великі і складні для прибирання речі, що їх за півгодини взяли і прибрали
Нога на ногу• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Вам заважає його самокат?
Нога на ногу• 1 час назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мені здається у автора там просто принцип.
БершкомангоЗар• 23 минуты назад
Ответ дляМоська-слон
Неужели это может писать такое женщина ,или вы с головой не дружите,чтоб такое лелать
БершкомангоЗар• 22 минуты назад
Может вы больше проблемная,задумайтесь ...