Бешене сарі• 22 мая в 23:48
Килими вдома, це затишок чи пилозбірник, який просто красиво маскує бруд?
Не кую, не мелю• 22 мая в 23:50
У меня сейчас везде ковры, с ними уютнее и не пылесборники, их робот пылесос чистит, слегка моет и волосы собирает.
Я такая - жду трамвая• 22 мая в 23:53
2 в 1. Долгое время отказывалась от ковров, а год назад все же решила купить в спальню и гостинную - отлично, но да, мусор они на себе хорошо собирают и волосы...
Мона Лиза• 22 мая в 23:56
Для меня пылесборник. Не люблю усложнять жизнь. Уют в простоте и комфорте - вещи работают на человека, а не человек на вещи.
Оце фіфа• вчера в 00:37
І те, і те. Завжди раніше вважала пилозбірником. Пів року тому позбавилася, прибирати стало набагато легше і швидше. От тільки раділа я недовго - кіт стрибнув з підвіконня на і пошкодив лапу. Попливли всі суглоби, бо зросло навантаження на лапи через слизьку тверду підлогу, купу грошей на ветеринара і лікування. З зп поїду купувати нові килими(
Сижу_и_плачу• вчера в 01:08
Ответ дляОце фіфа
І коти вже не ті. Шо це робиться в світі.
Пліткарка• вчера в 01:18
У мене в приватному будинку один з килимів - просто необхідність. Коли його нема, то досить відчутно холод від підлоги.
Карусель-весель• вчера в 08:59
20 років будинку,кругом ламінат і плитка.Жодного килима,мені не потрібно.