А я нівроку• 27 мая в 17:48
Срок годности БАДов вышел месяц-два назад, а банка почти полная
Вы выбрасываете сразу или есть порог типа до 3 месяцев норм?
Вмію заміряти найкраще• 27 мая в 17:48
Я выбрасываю, там как правило и капсулы уже протухшие сами по себе
долой_лама• 27 мая в 17:59
Це ж не молоко, вон не кисне та, якщо зберігалися у шкафчику, а не на підвіконні, то і не окислюються. Нічого з ними не буде. Строки дуже приблизні, насправді, майже нема досліджень, щодо дійсних строків годності хімічних препаратів. Там скоріше строк годності пластикової упаковки. От що-що, а саме пластик пакування досліджений достатньо.
Гербарія сушу• 27 мая в 18:51
Має значення, що за БАД. Чи не змінилася структура, колір і тд. Як правило, ще маєте трохи часу допити, але концентрація речовини вже може бути не такою