я Кукарача• 31 мая в 12:26
Можна записатися онлайн до Пенсійного для оцифрування трудової?
Який пункт потрібно обрати ?
П.с. передати документи самостійно не підходить
Дуболом• 31 мая в 12:55
Ответ дляя Кукарача
А великі черги?
Там живая очередь, быстро движется. В нашем отделении так, по крайней мере. Именно один специалист занимается только этим вопрос
Заздрість то погано• 31 мая в 13:42
Я живу в обласному центрі. У нашому відділенні окремий кабінет для оцифрування. 5 співробітників у кабінеті. Люди підходять, усе цивілізовано, без черги.
Заздрість то погано• 31 мая в 13:44
Якщо документи можливості немає привезти, Ви можете це зробити онлайн. Відскануйте або сфотографуйте, і через особистий кабінет відправте.