sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Вопросы к юристам
anonim_133
Єдина Країна• 15 июня в 00:43

Есть девочки из Вышгорода? Это правда? Рейдернули квартиру инвалида?

Маму инвалида признали умершей заживо.
Инвалида хотят здать в ЗСу.
Кому-то очень понравилась их квартира.
Маму из квартиры уже выписали в связи с смертью.
Мабуть більшість вишгородців знають Тамару Малюк. Хто не знає її особисто, той зрозуміє хто вона, по фотці її сина - Боді. Вони цілими днями разом гуляють по місту. Бодя - інвалід 1-ї групи.
Так сталося, що Тамара померла 🤷‍♂️ нуууу, тіпа померла… просто її потрібно було виселити з житла 🤷‍♂️ і нічого краще Вишгородська міська рада не вигадала, як зняти її з реєстрації, через те шо вона померла 🤷‍♂️ і подали цей документ до суду.
А в цей же час, її сину - інваліду 1-ї групи, тепер вже повному сироті 🤷‍♂️ бо маму ж «поховали», приходить повістка до Вишгородського РТЦК та СП - ось і настав час Боді, йти захищати Державу 🫡 яка «поховала» його маму, через те що потрібно було зняти її з реєстрації.
До уваги Вишгородський районний суд Київської області - офіційна сторінка - вам було подано завідомо брехливі покази, чиновниками Вишгородської міської ради.
Вишгородське районне управління поліції - мені здається, що тут 100% підробка документів або злочинна недбалість. Ви як вважаєте? По якій статті внесете інформацію до ЄРДР?
https://www.facebook.com/RidneMisto/posts/pfbid02P...
attached-photo
attached-photo
attached-photo
crying_face 9
28 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_7
Лорка-хлорка• 15 июня в 00:49
1
Мама все таки жива?

anonim_185
Летюча помилка• 15 июня в 00:50
2
Кто то позарился на их конуру...
anonim_133
автор Єдина Країна • 15 июня в 00:51
3
Ответ дляЛорка-хлорка
Мама все таки жива?
Да.
Рейдернули жилье.
crying_face 5
noavatar
Prervana• 15 июня в 00:55
4
Это уже не первый такой случай в Вышгороде. Там постоянно всплывает в продаже всякое жилье, которое отжимают у бидось типа за долги и потом продают через какие-то мутные компании
crying_face 15
anonim_151
Опля Картопля• 15 июня в 01:02
5
Так викликають сина ж не для призову, а для уточнення даних наче. А так треш звісно, в них хоч є якісь ще рідні, щоб допомогли себе відстояти?
woman_facepalming 3
anonim_133
автор Єдина Країна • 15 июня в 01:05
6
Ответ дляОпля Картопля
Так викликають сина ж не для призову, а для уточнення даних наче. А так треш звісно, в них хоч є якісь ще рідні, щоб допомогли себе відстояти?
Нет.
Отец умер.
Документы мамы получаются недействительны.
Пока начнет судиться квартира уйдет с молотка.
crying_face 2
anonim_188
Руда ліса• 15 июня в 01:10
7
Ответ дляЄдина Країна
Нет.
Отец умер.
Документы мамы получаются недействительны.
Пока начнет судиться квартира уйдет с молотка.
А на каких правах мама обладала квартирой? Что ее так просто сделали умершей и выписали? А сын остался прописанным?

В вашем описании нет прозрачной информации о том, на основании каких документов мать владеет жильем, что ее так просто сделали умершей (в страшном сне не придумаешь)…
dislike 6 like 1
anonim_195
Фоточки нема• 15 июня в 01:21
8
Ответ дляЛорка-хлорка
Мама все таки жива?
Так, жива. Її чоловік - батько хлопця помер. Нотаріус не оформлює на нього спадщину, бо хлопець типу через хворобу не усвідомлює правочину. Мама подала до суду, а в на запит суду прийшла відповідь, що мама знята з реєстрації як померла
crying_face 6
anonim_51
ГоловнаЯ• 15 июня в 01:26
9
Ответ дляФоточки нема
Так, жива. Її чоловік - батько хлопця помер. Нотаріус не оформлює на нього спадщину, бо хлопець типу через хворобу не усвідомлює правочину. Мама подала до суду, а в на запит суду прийшла відповідь, що мама знята з реєстрації як померла
Афигеть...
crying_face 4

anonim_175
Зайченя• 15 июня в 02:10
10
Ответ дляРуда ліса
А на каких правах мама обладала квартирой? Что ее так просто сделали умершей и выписали? А сын остался прописанным?

В вашем описании нет прозрачной информации о том, на основании каких документов мать владеет жильем, что ее так просто сделали умершей (в страшном сне не придумаешь)…
Вы прикидываетесь?
like 2
anonim_2
Рогнеда Карповна• 15 июня в 02:26
11
Я з Вишгороду. І спілкуюся з багатьма вишгородцями.
Про історію почули, от, також з цієї публікації.
По-перше, ’більшість вишгородців знає’ - ні, не знає Тамару Малюк. Скоріше: більшість НЕ знає. Тому питати саме вишгородців про цю історію - марно. Мало хто знає подробиці.
По-друге, судячи з фото, хлопця просто мають переводити в інший статус, по досягненню 25 років. Для цього і повістка в ТЦК. Мабуть буде ВЛК і списання.
Щодо матері - мутна історія. Щось ніхто нічого не чув, окрім як цю публікацію.
woman_facepalming 6 heart 1
anonim_195
Фоточки нема• 15 июня в 04:01
12
Ответ дляРогнеда Карповна
Я з Вишгороду. І спілкуюся з багатьма вишгородцями.
Про історію почули, от, також з цієї публікації.
По-перше, ’більшість вишгородців знає’ - ні, не знає Тамару Малюк. Скоріше: більшість НЕ знає. Тому питати саме вишгородців про цю історію - марно. Мало хто знає подробиці.
По-друге, судячи з фото, хлопця просто мають переводити в інший статус, по досягненню 25 років. Для цього і повістка в ТЦК. Мабуть буде ВЛК і списання.
Щодо матері - мутна історія. Щось ніхто нічого не чув, окрім як цю публікацію.
А ви скільки в Вишгороді живете? З народження?
like 1
anonim_188
Руда ліса• 15 июня в 06:28
13
Ответ дляЗайченя
Вы прикидываетесь?
Чего это? Я прочитала пост автора и не поняла, как выписка из квартиры может лишить право собственности человека на квартиру при наличии сына, это первое. И о праве собственности на квартиру ни где ни слова ни пол слова. Допустим человека сделали умершим по документам, но она же не одна, если квартира ее и есть прямой наследник - сын.
dislike 1
anonim_2
Рогнеда Карповна• 15 июня в 08:59
14
Ответ дляФоточки нема
А ви скільки в Вишгороді живете? З народження?
Достатньо. Кілька десятиріч.
dislike 1
anonim_195
Фоточки нема• 15 июня в 21:58
15
Ответ дляРуда ліса
Чего это? Я прочитала пост автора и не поняла, как выписка из квартиры может лишить право собственности человека на квартиру при наличии сына, это первое. И о праве собственности на квартиру ни где ни слова ни пол слова. Допустим человека сделали умершим по документам, но она же не одна, если квартира ее и есть прямой наследник - сын.
Який навіть при живій матері не може успадкувати частину квартири після смерті батька. Але після смерті матері його шанси успадкувати всю квартиру збільшаться?
like 1
anonim_195
Фоточки нема• 15 июня в 21:59
16
Ответ дляРогнеда Карповна
Достатньо. Кілька десятиріч.
І жодного разу не зустрічали Богдана з мамою?
like 1
anonim_2
Рогнеда Карповна• 16 июня в 08:49
17
Ответ дляФоточки нема
І жодного разу не зустрічали Богдана з мамою?
Може і зустрічала, але зустрічати і знати - трохи різні речі. Дядю Вову - і те, можна сказати, що я знаю (хоча як: знаю - принаймні, знаю хто це). Хоча про Торнадо вишгородці точно знають.
dislike 1
anonim_195
Фоточки нема• 16 июня в 10:27
18
Ответ дляРогнеда Карповна
Може і зустрічала, але зустрічати і знати - трохи різні речі. Дядю Вову - і те, можна сказати, що я знаю (хоча як: знаю - принаймні, знаю хто це). Хоча про Торнадо вишгородці точно знають.
І як зараз Торнадо?
anonim_2
Рогнеда Карповна• 16 июня в 11:11
19
Ответ дляФоточки нема
І як зараз Торнадо?
Тобто, ви серйозно вважаєте, що Богдана з мамою мають знати всі мешканці міста, а що Торнадо зараз ніяк - ви не в курсі?
Торнадо жив в місті ще до того, як місто шалено розрослося. Його, реально, пів міста знали. Але ви, якось, не в курсі. Мда.
dislike 1

anonim_195
Фоточки нема• 16 июня в 11:14
20
Ответ дляРогнеда Карповна
Тобто, ви серйозно вважаєте, що Богдана з мамою мають знати всі мешканці міста, а що Торнадо зараз ніяк - ви не в курсі?
Торнадо жив в місті ще до того, як місто шалено розрослося. Його, реально, пів міста знали. Але ви, якось, не в курсі. Мда.
Я в курсі. Тому і питаю. Відповіді не буде?
Шалено розрослося - це який період?
anonim_2
Рогнеда Карповна• 16 июня в 11:26
21
А з якого переляку ви вирішили, що уповноважені мене перевіряти? Ти більше, що відповідь я надала.
Щодо цієї ситуації: відкрийте найбільший місцевий чат і почитайте відповіді. Багато там людей відписали, що щось знають чи про кого, взагалі, мова? Навіть адмін чату, який точно не є фанатом Ольоши, не скористався темою.
Так що, я залишаюся при своїй думці: ситуація мутна.
dislike 1
anonim_195
Фоточки нема• 16 июня в 11:41
22
Ответ дляРогнеда Карповна
А з якого переляку ви вирішили, що уповноважені мене перевіряти? Ти більше, що відповідь я надала.
Щодо цієї ситуації: відкрийте найбільший місцевий чат і почитайте відповіді. Багато там людей відписали, що щось знають чи про кого, взагалі, мова? Навіть адмін чату, який точно не є фанатом Ольоши, не скористався темою.
Так що, я залишаюся при своїй думці: ситуація мутна.
Смішно, коли понаїхавші вважають себе місцевими есперДами). Мутна для таких як ви)
like 1
anonim_2
Рогнеда Карповна• 16 июня в 11:51
23
Ответ дляФоточки нема
Смішно, коли понаїхавші вважають себе місцевими есперДами). Мутна для таких як ви)
Дійсно, смішно. Місцева ви наша. Мабуть, десь в Яриках квартиру купили і вже вважаєте, що живете у вирі подій.
dislike 2
anonim_195
Фоточки нема• 16 июня в 12:29
24
Ответ дляРогнеда Карповна
Дійсно, смішно. Місцева ви наша. Мабуть, десь в Яриках квартиру купили і вже вважаєте, що живете у вирі подій.
Ви така ж розумна , як і ’проніцатільна’?
like 1
anonim_2
Рогнеда Карповна• 16 июня в 12:42
25
Ответ дляФоточки нема
Ви така ж розумна , як і ’проніцатільна’?
Ну що ви! Куди мені до вас. Це ж ви в нас в місті ’свєточ розуму’.
dislike 2
anonim_195
Фоточки нема• 16 июня в 18:14
26
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну що ви! Куди мені до вас. Це ж ви в нас в місті ’свєточ розуму’.
Дякуючи Богу не ’в вас’. До понаєхавшего отрєб´я не відношуся
heart 2
anonim_2
Рогнеда Карповна• 16 июня в 20:32
27
Ответ дляФоточки нема
Дякуючи Богу не ’в вас’. До понаєхавшего отрєб´я не відношуся
Фу. Сподіваюся, ви взагалі до Вишгороду не відноситеся. Такого хамла нам не треба.
Віднесіть себе, будь ласка, в якесь інше місце.
anonim_195
Фоточки нема• 16 июня в 20:57
28
Ответ дляРогнеда Карповна
Фу. Сподіваюся, ви взагалі до Вишгороду не відноситеся. Такого хамла нам не треба.
Віднесіть себе, будь ласка, в якесь інше місце.
І що вам заважає повернутися туди, звідки прибило до нашого берега? Виперли без права повернення?
face_with_tears_of_joy 1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff