Витворунка• 13 июля в 12:47
Запропонуйте магазин косметики, щоб товар був оригінальним і ціни людські?
Да будет так• 13 июля в 13:26
Брокард, мейк ап, нотино, ева, простор
Больше нигде не покупала косметику
ПоЗиТиВнАя• 14 июля в 23:43
Я б дивилася не тільки на найнижчу ціну, а й на те чи є у магазину нормальні контакти, відгуки, терміни придатності та інформація про постачальників. Якщо ціна нижча через акцію або формат на розлив, це нормально, а от занадто велика різниця без пояснення вже насторожує.Можна подивитися Profistyle: Там є професійна косметика різних цінових категорій, акції, пробники та невеликі об’єми, тому не обов’язково одразу купувати повну дорогу банку. Перед замовленням я б усе одно порівняла ціну в кількох магазинах і уточнила термін придатності конкретного засобу