ніколи такого не було• Изменено вчера в 19:02

Дівчата киянки, авто шлях через Київ

Всім доброго вечора. Прокладую маршрут, через навігатор, зі Львова до Борисполя.
Хочу об´їхати місто, за можливості, по об´їзній дорозі.
Поясніть мені чому я не можу прокласти шлях на м. Видубичі одразу ж на Південний міст? Мені навігатор кожного разу показує, що я повинна їхати на Дарницький міст, а потім повертатися до метро Осокорки. Південний міст зачинений? Дівчата допоможіть будь ласка зі шляхом....
Ms. Android• вчера в 19:01
Киянки

автор ніколи такого не було • вчера в 19:01
Ответ дляMs. Android
Киянки
Вибачаюсь!
автор ніколи такого не було • вчера в 19:02
Ответ дляMs. Android
Киянки
Помилку виправила. Що зі шляхом?
Педиатор_я• вчера в 19:03
Ответ дляMs. Android
Киянки
А ще треба додавати ’корінні’, ніяких манер
Ms. Android• вчера в 19:03
Ответ дляПедиатор_я
В п´ятому коліні)
Ms. Android• вчера в 19:04
Ответ дляніколи такого не було
Помилку виправила. Що зі шляхом?
Поняття немаю
автор ніколи такого не було • вчера в 19:06
Зашибись. От за коменти по змісту велике всім мерсі! Не прикольно заходити на кожний дзвіночок, а там зуські( з´являється бажання писати темі на тій мові, де не буде жодного коментаря з правил
НаливайКа• вчера в 19:06
а ші вам що каже?)
мені - ’ Південний міст закритий для звичайного приватного автотранспорту в напрямку з Правого на Лівий берег’
--Shopik--• вчера в 19:07
Міст на виїзд перекритий, тільки заїхати в місто по ньому можна

автор ніколи такого не було • вчера в 19:08
Ответ для--Shopik--
Велика вам дяка! Тепер все зрозуміло. Дякую ще раз
Ондатрова шуба• вчера в 19:09
Закрит міст для приватного транспорту з правого берега на лівий, тому вас веде на Дарницький.
автор ніколи такого не було • вчера в 19:09
Ответ дляНаливайКа
а ші вам що каже?)
От до нього не зверталась. Запитала у живих, а не штучних інтелектів)
ЛюбимаЯНЬ• вчера в 19:09
Їдьте по окружній , не через місто
автор ніколи такого не було • вчера в 19:12
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Їдьте по окружній , не через місто
Як?????? Мені показує м. Житомирська. На ній направо. На теремки, потім на кругу біля домосфери, до Видубичів
Щедрик ведрик• вчера в 19:13
Ответ дляніколи такого не було
Правильно показывает.
сЛАдКОежКА• вчера в 19:14
Ответ дляMs. Android
Поняття немаю
Інших виправляєте, а власні помилки не помічаєте?
Тра Ля Ля• вчера в 19:22
Ответ дляніколи такого не було
Правильно показує, короткий шлях не по місту. Але Південний міст закритий на Бориспіль напряму.
Лгин• вчера в 19:25
Ответ дляОндатрова шуба
А мост Патона? Почему не по нему?
Не катаюсь на левый, не в курсе
Ниф_ниф• вчера в 19:27
Ответ дляніколи такого не було
Вас вірно веде через дарницький міст, бо південний закритий в сторону Борисполя

Ниф_ниф• вчера в 19:28
Ответ дляЛгин
А мост Патона? Почему не по нему?
Не катаюсь на левый, не в курсе
З окружної до Патона довше їхати, по шляху 1й дарницький
Ондатрова шуба• вчера в 19:57
Ответ дляЛгин
А мост Патона? Почему не по нему?
Не катаюсь на левый, не в курсе
Патона далі від маршруту, там всього дві полоси, бувають затори та далі їхати не дуже зручно на Бориспіль. Якщо через харківське шоссе, то та ремонти. Треба буде кружляти по масиву, шукати обьїзд
Prervana• вчера в 20:15
Я б ехала мимо Выдубичей до моста Метро, по нему на левый берег на Бровары и по трассе там уже уйти на Борисполь
Ниф_ниф• вчера в 20:59
Ответ дляPrervana
Для чого робити такий круг? По дарницькому мосту на Позняки чи харківську і по прямій на Бориспіль
Prervana• 2 часа назад
Ответ дляНиф_ниф
Ну если кусок тот стоит от Дарницкого до Бажана - там можно минут 40 потерять
Ниф_ниф• 2 часа назад
Ответ дляPrervana
Стоїть лівобережка і виїзд на Бровари, бажана їде
Prervana• 2 часа назад
Ответ дляНиф_ниф
Ну не знаю, я на Чернигов мотаюсь, легкое неудобство только на развязке, которую ремонтируют. Но я езжу часов в 11 дня, не в час пик. А на Березняки-Позняки как ни заеду, так вечно где-то возле Ривермолла застряну