Идеальная оптимистка• 1 час назад
Эпилуралка: за и против
Скоро рожать, а я до сих пор не могу решить для себя нужна ли мне эпидуралка.
Как вы рожали?
Зробіть вибір:
вже голосів:
С эпидуралкой
Без эпидуралки
Посмотреть ответы
Робот Вертер• 55 минут назад
У мене перші пологи природні без епідуралки, а другі КР з епідуралкою- ідеальні були б природні пологи з епідуралкою.
Не соромлюсь• 50 минут назад
Я народжувала без. Перейми були доволі терпимі, пологи стрімкі. Якщо були б довго перейми, може попросила б епідуралку, нічого такого в цьому не бачу.
Не налаштовуйтесь на один якийсь сценарій. Якщо будете відчувати, що вам вона треба, попросите і зроблять.
Ms. Откровенность• 39 минут назад
Между сдохнуть от боли, просто сдохнуть от неразрешимых родов и эпидуралкой у вас будет понятный выбор. По ходу и решите.