Дівчата!
За рішенням Президента України, Ставки, РНБО, після вуличних протестів 16.07.2926 року в Україні проводится не оголошена поліцейська операція
"Капкан для ухиляета"!
Поліцейські спільно з працівнками ТЦК та СП перевіряють документи в горомадських місцях, на транспорті, ТРЦ причому не лише у чоловіків призовниго віку на наявність відстрочки від мобілізації, а й не призовного віку, а також жінок згідно вже наявних списків, поданих до Нацполіції України.
Гадаю, ви вже здогадались, для чого й кого вистежують?
Натомість, Сирський особисто віддав наказ відізвати з відпусто всіх військових ЗСУ, що брали участь у протестах та суворо пркарати!
Р.S. вчора всім операторам мобільного зв´язку було доведено до виконання: надати інформацію про абонентів, які під час протестів знаходились у відповідних локаціях згідно списку вулиць, міст, населених пунктів.
Робіть висновки!
"Капкан для ухиляета"!
Робіть висновки!
talvitarina• 1 час назад
та не тільки жінок! до мого сина сьогодні прийшли в денний табір, у всіх дітей перевірили документи и Резерв+
talvitarina• 1 час назад
Ответ дляmymoly
Оце тако
. Котів теж перевірили?
думаю, сьогодні прийдуть. У мене коти без документів, переживаю за них, планую всіх сховати
Ответ дляkvitanka
До речі, а звідки інфа? Яке першоджерело?
Сама сьогодні 4 рази перевірку документів проходила, і прізвище зі списком у планшеті поліцейська звіряла.
У мене паспорт був, показала. У подруги ні.
Їй виписали штаф, за відсутність посвідчення особи під час особливого періоду. Буде платити 865 грн.
Ответ дляkvitanka
Дожились... І це в демократичній волелюбній державі, народ якої завжди боровся проти тиранії(
Перевіряти цю інфу на собі не раджу. Хто зна, які там в тих планшетах у поліційських списки. Може прізвища подібні, а заберуть, доставлять, випешуть протокол за участь у вуличних массових акціях під час особливого періоду і закриють собі чергове відпрацювання населення.
А якщо призовного віку, навіть з відстрочкою, - загребуть.
Їм зараз ПО ФІГУ!
Ответ дляНаташа_32
Де ці 4 рази ви були?
Ответ дляmax2013
Де ці 4 рази ви були?
Зупинили на вулиці патрульні. Йшла з подругою до ТРЦ тротуаром. Підїхала патрулька. Ваші документи, шановні? Військовозобов´язані, я - ні? Покажіть телефон. Дала. Поліцнйська попросила розблокувати телефон. Розблокувала. Вона на ньому ввела службовий код оператора і звірила з планшетом. Потім телефон віддала. У подруги зробили те саме, але на неї склали адміністративний протокол, що була без посвідчення особи.
Ответ дляНаташа_32
Надо было дию скачать
Ответ дляНаташа_32
А де написано, що потрібно обов´язково ходити з посвідченням особи?
Я щось пропустила?
У вашої подруги немає дії в телефоні? Напевно, напишете,що звичайно немає 😉
Я щось пропустила?
Natalia505• 1 час назад
Ответ дляmax2013
Я щось пропустила?
В мене немає і не планую.
Ответ дляAnasta25
И главное, кто с телефоном находился возле мест протестов они определить могут, а где находятся ворованные телефоны нет.
Поднимите руки, кому хоть раз в жизни доблестные полицейские нашли и вернули украденный телефон?
Було викраден 2 телефони. Написала 4 заяви, 2 скарги на бездіяльність працівників національної поліції України. Результат - 0. Навііть офіційну відповідь не отримала. Так, що хто вчора стяв там, можна чекати на дуже великі неприємності. Шкода! Капут настав!
Ответ дляAnasta25
Мені ще й розповідали, що сама винна. Нашо я тих поліціянтів викликала. Я потім 10 разів пошкодувала
Ответ дляmymoly
Мене 16 разів викликали до слідчого. Щоразу новий протокол писали, при яких обставинах у мене телефон вкрали. Чи може я бачила крадія в обличчя, а може я сама його загубила?
talvitarina• 1 час назад
Ответ дляНаташа_32
А Ви на собі перевірте. Побачите. А ми всі тут подивимось. Ок?
тобто коли зупиняють авто на блокпостах, то Дія їм підходить - а вас чотири рази зупинили на шляху до ТРЦ чотири різні патрулі і всім Дія не підійшла? жіночко, вам треба якось трохи елегантніше писати свої фантазії. Окремо хотілось би відмітити назву ’капкан для ухилянта’