Наташа_32• сегодня в 11:40

В Україні проводиться поліцейська операція "Капкан для ухилянта"!

Дівчата!
За рішенням Президента України, Ставки, РНБО, після вуличних протестів 16.07.2926 року в Україні проводится не оголошена поліцейська операція
"Капкан для ухиляета"!
Поліцейські спільно з працівнками ТЦК та СП перевіряють документи в горомадських місцях, на транспорті, ТРЦ причому не лише у чоловіків призовниго віку на наявність відстрочки від мобілізації, а й не призовного віку, а також жінок згідно вже наявних списків, поданих до Нацполіції України.
Гадаю, ви вже здогадались, для чого й кого вистежують?
Натомість, Сирський особисто віддав наказ відізвати з відпусто всіх військових ЗСУ, що брали участь у протестах та суворо пркарати!
Р.S. вчора всім операторам мобільного зв´язку було доведено до виконання: надати інформацію про абонентів, які під час протестів знаходились у відповідних локаціях згідно списку вулиць, міст, населених пунктів.
Робіть висновки!
автор Наташа_32 • сегодня в 12:54
Ответ дляNatalia505
Поки що ні. Але паспорта немає. Мені цікаво.
Давайте не тут. Напишіть в ЛС.

Natalia505• сегодня в 12:55
Ответ дляAlve
Якщо у вас взагалі немає документів, ДМС проведе процедуру встановлення вашої особи. Для цього залучаються члени вашої родини або інші особи, які можуть підтвердити, що ви — це ви. Також можуть використовуватися дані з державних реєстрів (наприклад, фото з реєстру виборців).
Зрозуміла. Фізик розповідав величезні проблеми, кидають з одного кабінету в інший. І це відома людина. Що казати про простих смертних хто постраждав у Вишневому наприклад.
автор Наташа_32 • сегодня в 12:59
Ответ дляNatalia505
Я його розумію. Бідолашиний. Мій колега-доктор наук, теж втратив паспорт після того, як згорів його приватний будинок. Поки він не показав документ, що він науковець, справи ще хоч якось рухались. Після цього, як по змаху ’чарівної палички’ - йди в той кабінет, звідти в тей, поїдь туди, візми 3 довідки на довідку. Одним словом - йому просто почали виносити мізки. А потім в очі сказали - задовбали ці разумниє тут! Краще б так як науку знаєте, окопи копали! Ось, що заявили у ЦНАП.
автор Наташа_32 • сегодня в 13:00
Ответ дляNatalia505
В Україні відомих вчених ОП взагалі не ставить у ранг люди. Тут одна зірка - він, В. О. Зеленський та Перша Леді України, О. Зеленська.
Wendy Rhoades• сегодня в 13:25
Ответ дляtalvitarina
думаю, сьогодні прийдуть. У мене коти без документів, переживаю за них, планую всіх сховати
блін, от котів реально шкода! ще припахають мишей ловити на фронті(
Мама Никитки-2• сегодня в 13:42
Ответ дляНаташа_32
Ваш коллега доктор наук? 😂
ТА7НЯ7• сегодня в 13:46
Ответ дляНаташа_32
Сама сьогодні 4 рази перевірку документів проходила, і прізвище зі списком у планшеті поліцейська звіряла.
У мене паспорт був, показала. У подруги ні.
Їй виписали штаф, за відсутність посвідчення особи під час особливого періоду. Буде платити 865 грн.
а дию можно было показать?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• сегодня в 13:56
Ответ дляМама Никитки-2
Ваш коллега доктор наук? 😂
Саме так, колега цьому боту допомогає теми писати, бо інакше теми будуть про чоботи
Мама Никитки-2• сегодня в 14:06
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
У автора явно есть диагноз)) она в одной теме писала что домохозяйка, во второй что бухгалтер)
А про мужа 😂
А еще они у нее воевали, оказывается

Alve• 12 минут назад
Ответ дляNatalia505
Я з харківської області. Ми відновлюввли безхатченку документи. Це важко, але реально