Птица секретарь• 20 июля в 08:02

Чому люди хочуть жити довго?

Якщо пенсія це в основному купа хвороб і доживання?
Дама_с_коготками• 20 июля в 08:03
Де? В Італії наприклад живуть собі насолоджуючись до 90 років

автор Птица секретарь • 20 июля в 08:04
Ответ дляДама_с_коготками
Європа то інше, і там теж не всі пенсіонери можуть собі таке дозволити
Птиця Говорун• 20 июля в 08:04
Тому що їм цікаво.
Наполеон Бонапарт• 20 июля в 08:05
Люди хочуть просто жити
Мафиозная• 20 июля в 08:07
Ответ дляДама_с_коготками
Те пенсионеры не стояли на заводе у станка...с минимальной зп
Мафиозная• 20 июля в 08:08
Каждому свое. У всех разные жизненные обстоятельства.
Не обижаюсь• 20 июля в 08:13
Ответ дляПтица секретарь
Більшість може. Пенсія це не про кінець, а навпаки більше часу на те, що хочеться
Непогодка• 20 июля в 08:17
Вчора поховала маму чоловіка. До 84 років в неї було активне життя.
Стався інфаркт і за місяць вона згасла.
А життя вона прожила цікаве та насичене. З купою подорожів. Ще в минулому році в Трускавці сама відпочивала.

Так що це від людини залежить. Деякі і в 30+ живуть таке тоскливе життя, що їм і жити не цікаво. А деякі і в 80 років знаходять чим себе зацікавити.
АгатаХристя• 20 июля в 08:18
Ответ дляДама_с_коготками
В суботу прекрасний фільм на цю тему дивиться
Велика краса

Непогодка• 20 июля в 08:18
Ответ дляМафиозная
Так і у нас більшість пенсіонерів не стояло у станка за мінімалку.
язззззь!!!• 20 июля в 08:19
Не всі в старості немічні. У чоловіка прабабуся дожила до 104 років, в своєму розумі і сама себе обслуговувала до кінця. У 103 ще ходила яблука продавати на зупинку, а до 99 років дога вигулювала.
Думаю десь таку діяльну старість всі і хотять. Хвороб звісно ніхто не хоче.
БеллаДонна• 20 июля в 08:24
Хочуть подивитися чим закінчиться цей весь пиз..ь.
БеллаДонна• 20 июля в 08:28
Моїй бабусі наступного року буде 90, як і Аді Роговцевій. Ада чудово виглядає, при здоровому розумі. Я дивуюся, як вона в такому віці тексти ролей запам*ятовує. Сусідка моя дожила до 100 років. Знайомих дідусь недавно 100 років святкував, сидів разом з гостями за столом, коньяк пив.
А молоді помирають. Подруги чоловік в 49, друг в 54, в обох серце.
Мурзилка• 20 июля в 08:31
Автор не всі
Мені 52 і вже готова ідти
Молю Бога щоб не бути обозую дітям ( всякі там деменції і Альцгеймера і параліч від інфаркту/інсульту)
Я готова поміняти 30 років життя на легку смерть зараз і моментальну
БеллаДонна• 20 июля в 08:34
Ответ дляМурзилка
Автор не всі
Мені 52 і вже готова ідти
В 52 обузою дітям ? У вас невиліковна хвороба ? Ви не хочете бавити онуків і радіти за них і за своїх дітей ?
Svitlo_• 20 июля в 08:35
Ответ дляМурзилка
Автор не всі
Мені 52 і вже готова ідти
А ваші діти вже готові лишитись без вас?
Барабан для дорослих• 20 июля в 08:38
Ответ дляМафиозная
На заводі у станка якраз була зарплата далеко не мінімальна.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 20 июля в 08:46
Ответ дляБарабан для дорослих
Да не смешите вы с заводами. Там копейки всю жизнь
Мурзилка• 20 июля в 09:40
Ответ дляSvitlo_
Так. Вже 19 років.

Svitlo_• 20 июля в 09:41
Ответ дляМурзилка
Так. Вже 19 років.
Ого. Моїй 20 - не уявляю як можу лишити саму.
Небоброїдка• 20 июля в 15:34
Ответ дляМурзилка
Автор не всі
Мені 52 і вже готова ідти
большой целлофановый пакет на всё тело и баллон с азотом в помощь.
Небоброїдка• 20 июля в 15:56
Ответ дляМурзилка
Автор не всі
Мені 52 і вже готова ідти
Или езжайте в Швейцарию. https://www.bbc.com/ukrainian/news-59626765
У нас за самоубийство Вас привлекут к уголовной ответственности )
Мурзилка• вчера в 09:52
Ответ дляНебоброїдка
Да, не собираюсь прибегать к самоубийству
Это грех
И потом такую душу как дезертира возвращают обратно сюда но уже в теле когда ты не можешь себе навредить
Небоброїдка• вчера в 19:58
Ответ дляМурзилка
Это грех
У человека в жизни есть 5 ’точек выхода’ из жизни, и эти события (которые могут не сработать, если в эти моменты человек не лишился душевных сил и не потерял смысл жизни) не являются самоубийством. Я уже пару-тройку ’точек выхода’ уже пережил. Они были в тяжёлые периоды моей жизни, и смерть была от меня очень близко, она жизнь бы прекратила во мгновение.
О ’точках выхода’ пишет в книгах Сильвия Браун