Найщасливіша• вчера в 16:25

Одвічне питання про фонди класу

Наприкінці навчального року нас попередили, що наш клас розформовують, так як він найменший на паралелі. Пару днів тому БК написала, що хоче роздати залишок грошей і сума там доволі велика виходить, тому що ми минулий рік потрохи збирали на ремонт кабінету. І от вспливає, що одна мама має борг 1700 гривень. І через це БК не може порахувати точну суму повернення кожному. Та мама дуже скандальна, знаю що з попередньої школи вона не просто пішла, а за щось наскаржилась в департамент освіти на вчителів та директора, вона там працювала тьютором. Сама звільнилась і дитину свою з попередньої школи перевела до нас. Щось мені підказує, що здавати гроші вона не буде. Я так прикинула, то якщо розкидати її борг на всіх, то вийдуть копійки, десь гривень 35-40, може трохи більше на дитину, наче і дрібниці, але з іншого боку чому інші мають покривати її витрати. Що думаєте з цього приводу?
НашлаПерепискуМужа• вчера в 17:05
Ответ дляНайщасливіша
Зошити для контрольних робіт з мови, літератури, математики і здається з англійської
Все це є в електронному вигляді.
Або ж купуєш 1 екземпляр і вчитель робить копії. Принтери в нуш є в кожному класі, достатньо купувати лише папір,

So_so• вчера в 17:05
Ответ дляКоко Шанель
Нет, если не все родители готовы платить, то либо желающие скидываются и оплачивают всем детям, либо устраивают чаепития вне школы.
Поддерживаю. У меня сейчас дочь идёт в 1 кл и я понимаю, что там не будет ничего, объясняю ей, что будет вне школы.
автор Найщасливіша • вчера в 17:06
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Прочитала, ваш БК скоріше за все гроші тирить, якщо не знає кому скільки віддавати.
Спробуйте перечитати мої відповіді. Я писала, що БК регулярно звітує скільки і на що витрачено. А проблема з тим скільки кому віддавати лише через борг однієї людини.
НашлаПерепискуМужа• вчера в 17:07
Ответ дляНайщасливіша
Ваш БК гроші які видано на ремонт витратив на інше,
До мене це привід задати питання БК, бо то не їх власні кошти, а кошти батьків, які здавали гроші саме на ремонт,
НашлаПерепискуМужа• вчера в 17:09
Скільки учнів в класі?
автор Найщасливіша • вчера в 17:11
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ремонт класу не відбувся. В чому проблема віддати гроші, які здавалися на ремонт!
Якщо вони 1700 потягнули з цих грошей на інші витрати, то повинні були проінформувати всіх батьків, бо так не робиться
Проблема в тому, що орієнтовна сума повернення кожному біля 1000 грн, а в неї забаргованість 1700 грн. Так зрозуміло? В нас не було окремого збору на ремонт. В певний момент вирішили здавати трохи більше щомісяця і потім вже коли буде смета на ремонт, зібрати вже окремо конкретно на ремонт або хто не може здати, то будуть робити якісь ремонтні роботи
автор Найщасливіша • вчера в 17:12
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Як це що?
Гроші збирались на ремонт, а при цьому витрачались на інше?
Для мене це не норм.
Де ви прочитали, що гроші на ремонт були витрачені на щось інше?
автор Найщасливіша • вчера в 17:13
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ось так народжуються плітки 🤦‍♀️
НашлаПерепискуМужа• вчера в 17:14
Ответ дляНайщасливіша
Ви самі написали, що здавали гроші на ремонт.
Це гроші НЗ.
Тобто якщо ви спочатку здавали 200, а потім почали здавати більше і здавпли 250, то ці 50 це гроші НЗ(незаймані і йдуть на ремонт)
Тому те, що БК повів себе нечистоплотно з цими грошами, це його проблема.

автор Найщасливіша • вчера в 17:14
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Скільки учнів в класі?
Може вам одразу скинути таблиці з розписаними тратами?
НашлаПерепискуМужа• вчера в 17:15
Ответ дляНайщасливіша
Ось так народжуються плітки 🤦‍♀️
Які платки?
Ви самі пишете, що почали здавати більше і що частина грошей повинна була йти на ремонт.
Я вже мовчу про те, що гроші на ремонт класів теж виділяються.
Так от цей залишок від кожного, який планував йти на ремонт не повинен був витрачатися на інші витрати, а якщо існувала проблема в відсутності 1700 грн, то її повинні були озвучити публічно
автор Найщасливіша • вчера в 17:15
Ответ дляКоко Шанель
Так в тому то и справа, що вона не заперечувала і її дитина разом з іншими була на тих чаюваннях. Коли діти їздили на екскурсії та ходили в боулінг, то це сплачувалось окремо, не з фонду класу
НашлаПерепискуМужа• вчера в 17:16
Ответ дляНайщасливіша
Ну у вас щось не клеїться з математикою
В класах не може буди 42-48 учнів
НашлаПерепискуМужа• вчера в 17:17
Ответ дляНайщасливіша
А на що тоді йшов фонд класу, крім видуманого ремонту? :)
автор Найщасливіша • вчера в 17:17
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Які платки?
Плітки
Коко Шанель• вчера в 17:19
Ответ дляНайщасливіша
В смысле - не заперечувала? Вы же сначала деньги собирали, потом чаепития устраивали. Человек не сдал, значит, не считает эти расходы необходимыми. Все. Или вы чабеие вне школы, или угощает тех, кто не сдал.

То, что она в принципе на какие-то развлечения своего ребёнка тратит деньги, не значит, что согласна и род. комитету что-то сдавать.
НашлаПерепискуМужа• вчера в 17:19
Ответ дляКоко Шанель

Так не зовсім зрозуміло звідки борг в 1700, якщо мама всі от такі заходи оплачувала за дитину окремо :)
Коко Шанель• вчера в 17:20
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
На шторы же) Классика)
НашлаПерепискуМужа• вчера в 17:23
Ответ дляКоко Шанель
На шторы же) Классика)
Та На подарунки вчителям :))

НашлаПерепискуМужа• вчера в 17:24
Ответ дляКоко Шанель
На шторы же) Классика)
Судячи з того, що автор 1700 поділила на всіх учнів в класі і вийшло 35-40 грн на кожного, то в класі 42-48 чоловік 😂😂😂😂
НашлаПерепискуМужа• вчера в 17:24
Ответ дляКоко Шанель
На шторы же) Классика)
А по легенді це найменший клас
автор Найщасливіша • вчера в 17:26
Ответ дляКоко Шанель

Ну як це вона не знає? Є фіксована сума фонду класу, є узгоджене на батьківських зборах стаття затрат з фонду класу, інакше як визначити приблизну суму. Напередодні свята на приклад БК пише пропонуємо в пʼятницю на класній годині піцу та сок, якщо є інші пропозиції - пишіть. Зазвичай народ пише підтримую, або ставлять серденько. Батьківський комітет купує, приносить в школу. Було таке що я купувала і приносила, тому що була у відпустці, мені потім по чеку віддали гроші з фонду.
Не розумію, невже кожен раз кожного мають просити дати письмову згоду на купівлю пачки паперу чи піци або зошитів для контрольних?
автор Найщасливіша • вчера в 17:26
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Капець! Де ви прочитали, що та мама оплачувала заходи окремо? Напишіть номер поста, будь ласка
НашлаПерепискуМужа• вчера в 17:31
Ответ дляНайщасливіша
Таємний санта коштував 1700 з дитини? :))
Ржу
Коко Шанель• вчера в 17:33
Ответ дляНайщасливіша
Где вы увидели, что не знает. Не сдаёт, потому что не считает эти расходы необходимыми. Имеет право. А вот просить письменный отказ или согласие на пополнением фонда класса, как раз такого права нет.

Ещё раз - все эти фонды классов исключительно добровольное дело. И незаконное, кстати)
НашлаПерепискуМужа• вчера в 17:33
Ответ дляКоко Шанель

Повністю згодна.
Я так само роблю, ніколи жодна дитина не була скривджена через БК,
Але тут прикол в тому, що БК замовчувало проблему, а тепер типу не знає кому скільки грошей віддати :))
Бідні.
автор Найщасливіша • вчера в 17:36
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Це навіть не смішно. Ви взагалі рахувати не вмієте, але фантазія у вас багата.
Спробую вам пояснити.
Є залишок фонду класу, він доволі великий, тому що здавали трохи більше з урахуванням того, що треба буде робити ремонт. Всі окрім однієї мами здали 100%. Ця мама не здала 1700 грн. Якби вона здала як всі, то кожному сума до повернення приблизно 1000 грн. Але навіть якщо її не брати в розрахунок повернення, вона все одно дає -700 грн в фонді. До цього моменту зрозуміло?
Ось ці -700 грн я ділю на 18 дітей в класі і отримую 38,88(8) грн, округлою до 40 грн, які кожен з батьків не получить, тому що ця мама скоріш за все не здасть ті 700 грн
НашлаПерепискуМужа• вчера в 17:37
Ответ дляНайщасливіша
Ви краще поясніть, як по вашій легенді ваш маленький клас в 42-48 чоловік ви 1700 розділили на всіх учнів і отримали 35-40 грн на кожного 😂😂😂
автор Найщасливіша • вчера в 17:39
Ответ дляКоко Шанель

А який закон порушують батьки, якщо між собою скинулись грошима та придбали щось дітям? Ми ж не школі ці гроші даємо, самі зібрали, самі витратили на своїх дітей. До речі в нас фонду школи як в інших школах немає
автор Найщасливіша • вчера в 17:40
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Пост #87