Найщасливіша• 21 июля в 16:25
Одвічне питання про фонди класу
Наприкінці навчального року нас попередили, що наш клас розформовують, так як він найменший на паралелі. Пару днів тому БК написала, що хоче роздати залишок грошей і сума там доволі велика виходить, тому що ми минулий рік потрохи збирали на ремонт кабінету. І от вспливає, що одна мама має борг 1700 гривень. І через це БК не може порахувати точну суму повернення кожному. Та мама дуже скандальна, знаю що з попередньої школи вона не просто пішла, а за щось наскаржилась в департамент освіти на вчителів та директора, вона там працювала тьютором. Сама звільнилась і дитину свою з попередньої школи перевела до нас. Щось мені підказує, що здавати гроші вона не буде. Я так прикинула, то якщо розкидати її борг на всіх, то вийдуть копійки, десь гривень 35-40, може трохи більше на дитину, наче і дрібниці, але з іншого боку чому інші мають покривати її витрати. Що думаєте з цього приводу?
Пліткарка• 21 июля в 16:48
Ответ дляНайщасливіша
Ой, я точно з нею сваритися не буду, мені ті 40 грн погоди не зроблять. Але що цікаво, вона ж знала, що дітям постійно щось купують, є якісь витрати, тому що наша мама-бухгалтер чи казначей як там правильно казати пару раз на рік скидала в чат звіт по витратам і взагалі попередньо всі витрати узгоджувались з батьками в чаті. Вона ніколи не заперечувала. Я і не знала, що вона не здає гроші
так смысл этой темы?
40 грн роли не сыграют, но тему вы создали
Пффф 100%• 21 июля в 16:50
В нас теж є така сама мама і з першого класу вона не здає,внесок у фонд це добровільна справа,хто хоче,той і здає,тому кожен раз це можуть бути різні суми,але ми не додаємо суму ‘боржниківʼ,а формуємо бюджет з урахуванням тих,хто здав.
котопёс• 21 июля в 16:50
Ответ дляМне без сахара
Это неправильно, какого хрена кто то должен тратить деньги на чужих детей, ведь можно же таким детям не покупать доп материалы, не давать им угощения, запретить пить воду и т.д., пусть страдают из за таких мамаш.
В нас школи фінансуються з державного бюджету - всі кого не влаштовує - в приватну школу.
НашлаПерепискуМужа• 21 июля в 16:50
В бк не має записів, тому вони не знають кому скільки повертати?
Ну смішно
До чого там та мама, яка не здала гроші? Якщо все можна підрахувати з залишку тих, хто здав.
Ну смішно
НашлаПерепискуМужа• 21 июля в 16:51
Ответ дляПросто Фіфа
мне как маме будет все равно вернете вы мне 340 или 380 грн, я просто не замечу этой разницы
а ввиду вашей ситуации это самый простой способ
Так а чому вам повинні повертати менше?
:)
Просто Фіфа• 21 июля в 16:52
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так а чому вам повинні повертати менше?
:)
я просто не конфліктна
вирішила б так
Найщасливіша
• 21 июля в 16:53
Ответ дляКоко Шанель
Так а теперь чего заморочились? Раздайте в равных частях тем, кто сдавал и забудьте.
Та я не заморочуюсь. Просто замислилась як так буває.
НашлаПерепискуМужа• 21 июля в 16:54
Ответ дляНайщасливіша
Тобто її витрати мають взяти на себе батьки інших дітей?
Ви не маєте жодного права вимагати від неї грошей.
Я в БК вже 9 рік, здавання грошей це добровільна справа, а не примусова
НашлаПерепискуМужа• 21 июля в 16:55
Ответ длякотопёс
+ і добре фінансуються.
Але навіщо тратити ці кошти, якщо є такі активні батьки, як автор
Найщасливіша
• 21 июля в 16:55
Ответ дляПліткарка
так смысл этой темы?
Так, створила. Цікаво почути думку інших. У нас в чаті класу відписалось декілька батьків, що вони за повне закриття боргів і однакову суму повернення для всіх.
Просто Фіфа• 21 июля в 16:56
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
+ і добре фінансуються.
какая школа закупает тетради. карты?
никакая
Найщасливіша
• 21 июля в 16:56
Ответ дляПффф 100%
В тому то і справа, що вона попередні роки здавала і в цьому році на початку здавала, а потім перестала здавати. Але не заперечувала, не попереджала що більше здавати не буде
Коко Шанель• 21 июля в 16:56
Ответ дляНайщасливіша
Ну вот так. Её устраивает базовое обеспечение школы. Вас - нет. Кто хочет дополнительных плюшек, тот за них и платит. При этом дети, чьи родители не считают нужным платить, не должны быть дискриминированы.
Просто Фіфа• 21 июля в 16:57
Ответ дляНайщасливіша
их можно понять
дайте телефон той мамы - пусть воюют
и будет как они хотят
дайте телефон той мамы - пусть воюют
и будет как они хотят
Найщасливіша
• 21 июля в 16:58
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну смішно
Почитайте уважно, ваш коментар з опери чую дзвін не знаю де він
НашлаПерепискуМужа• 21 июля в 16:58
Ответ дляПросто Фіфа
какая школа закупает тетради. карты?
никакая
Які саме зошити?
Робочі?
Так це не ж обовʼязковим, це просто проектує вчителю навчання дітей.
Карти, це витрати раз на рік. А не щомісячні збори коштів на невідомо що
Робочі?
Просто Фіфа• 21 июля в 16:58
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Які саме зошити?
Робочі?
да, я про те что раз в год
мы не на какие сладкие столы и ремонты не сдаем, все по делу
НашлаПерепискуМужа• 21 июля в 16:59
Ответ дляНайщасливіша
Прочитала, ваш БК скоріше за все гроші тирить, якщо не знає кому скільки віддавати.
НашлаПерепискуМужа• 21 июля в 17:00
Ответ дляНайщасливіша
Ремонт класу не відбувся. В чому проблема віддати гроші, які здавалися на ремонт!
Якщо вони 1700 потягнули з цих грошей на інші витрати, то повинні були проінформувати всіх батьків, бо так не робиться
НашлаПерепискуМужа• 21 июля в 17:01
Ответ дляПросто Фіфа
да, я про те что раз в год
Ну так це базові речі які коштують не дорого і це разова витрата, навіщо на це збирати гроші?
Найщасливіша
• 21 июля в 17:02
Ответ дляКоко Шанель
Тобто на приклад батьки вирішили, що перед зимовими канікулами у дітей гра Таємний Санта і святкове чаювання. Дитині тієї мами сказати, щоб не залишалась після уроків на чаювання, тому що мама гроші не здавала? Ну і хто це має казати дитині? Я б не змогла так образити дитину
Просто Фіфа• 21 июля в 17:02
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
как минимум ты экономишь на доставке этого добра
НашлаПерепискуМужа• 21 июля в 17:02
Ответ дляSo_so
Что там отдавать, разделили остаток на тех кто сдавал и всё.
Але БК не міг ці гроші витрачати на щось інше, якщо заявленого було, що це на ремонт,
Бегущаяпо• 21 июля в 17:03
Ответ дляНайщасливіша
Ремонт не встигли зробити. Лишити дитину? Ну не знаю. В нас тих трат не так вже і багато було. Піца та сок дітям на свята, привітання класного керівника та вчителів, папір для принтеру, крейда, прибирання кабінету до навчального року, якісь дроти для ТВ. Та по дрібницям, може ще щось, я не памʼятаю
Крім піци та соку для її дитини, ні за що більше вона вам і не винна. То вже були ’примхи’
НашлаПерепискуМужа• 21 июля в 17:04
Ответ дляSo_so
Ну и что? Раздали и забыли.
Як це що?
Гроші збирались на ремонт, а при цьому витрачались на інше?
Для мене це не норм.
Найщасливіша
• 21 июля в 17:04
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Які саме зошити?
Робочі?
Зошити для контрольних робіт з мови, літератури, математики і здається з англійської
Коко Шанель• 21 июля в 17:04
Ответ дляНайщасливіша
Нет, если не все родители готовы платить, то либо желающие скидываются и оплачивают всем детям, либо устраивают чаепития вне школы.