Пирожкиня• 2 часа назад

Драпатий новій головнокомандувач ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський повідомив про кадрові зміни у військовому керівництві. За його словами, новим Головнокомандувачем Збройних сил України стане Михайло Драпатий.

Президент зазначив, що разом із Михайлом Драпатим, Євгенієм Хмарою та Павлом Палісою вже визначено підходи до оновлення конфігурації Генерального штабу ЗСУ.

Водночас Зеленський подякував чинному Головнокомандувачу Олександру Сирському за його внесок в оборону держави. Він наголосив, що Сирський забезпечив важливі результати під час оборони Києва, Харківської наступальної операції та Курської операції.

«Значний шлях пройдено, захист України триває, і потрібне гідне ставлення до кожного воїна», — зазначив глава держави.

Також Президент висловив вдячність Михайлу Драпатому за його бачення подальшого розвитку Збройних сил. За словами Зеленського, сьогодні він обговорив з Олександром Сирським та Андрієм Гнатовим подальші формати служби та передачу справ.

Президент підкреслив, що головною метою залишається перемога над Росією та створення таких умов на фронті й у міжнародному тиску, які змусять РФ піти на мир.

Усі кадрові рішення, за словами Зеленського, будуть офіційно оформлені найближчим часом.

Станом на зараз указу про зміну Головнокомандувача ЗСУ на сайті Президента України не опубліковано.
viter33• 2 часа назад
Молодий, 43 р.
Воює з 2014, проблеми військ знає
Наче ні в яких скандалах не замішаний
А там - побачимо

автор Пирожкиня • 2 часа назад
Ответ дляviter33
Молодий, 43 р.
Воює з 2014, проблеми військ знає
Наче ні в яких скандалах не замішаний
А там - побачимо
Русакам по жопе надавал под Купянском в прошлом году
правильное назначение
Научительница• 2 часа назад
Ждём очереди в военкомат, вроде уже все условия сделали для диванных критиков
автор Пирожкиня • 2 часа назад
Ответ дляНаучительница
Ждем усиления мобилизации без очереди
Научительница• 2 часа назад
Ответ дляviter33
Молодий, 43 р.
Воює з 2014, проблеми військ знає
Наче ні в яких скандалах не замішаний
А там - побачимо
А за ним сейчас встанут 2 мл ухылянтов? Что вы ждёте от одного человека
автор Пирожкиня • 2 часа назад
Ответ дляНаучительница
Один человек командует ВСУ, и от одного человека все зависит
ЦібаФу• 2 часа назад
Ответ дляНаучительница
Та да, наверное viter33, как ветер полетит отвоевывать земли
viter33• 2 часа назад
Ответ дляНаучительница
Не сумніваюся, що він проблеми армії знає краще, ніж ми з вами
І якщо його призначили і він погодився - має стратегію їх вирішення
ЦібаФу• 2 часа назад
Ответ дляviter33
Вы уже там?

Невидимка• 1 час назад
Ответ дляПирожкиня
правильное назначение
Потужно, Марин
Сіґеле-міґеле• 1 час назад
Ответ дляНаучительница
Чаревна твоего сыночка-корзиночку ухылянта ждут. Без него никак
Невидимка• 1 час назад
Ответ дляЦібаФу
А кто спамить тут будет? Нет , она трусишка диванная
Невидимка• 1 час назад
Ответ дляСіґеле-міґеле
И ее толстую сраку
Сіґеле-міґеле• 1 час назад
Ответ дляНевидимка
И ее толстую сраку
Вместо КАБа можно скинуть.
Научительница• 1 час назад
Ответ дляviter33
Пару месяцев будет ещё дердаться на том, что есть. А там должен быть чёткий план действий.
На отставку Сырского повлияли встречи командиров с Зеленским. Поэтому ответственность на них. Посмотрим, на их стратегию
автор Пирожкиня • 1 час назад
Ответ дляНевидимка
Потужно, Марин
Так Клаво
Невидимка• 1 час назад
Ответ дляПирожкиня
Так Клаво
Не опотужнись
автор Пирожкиня • 1 час назад
Ответ дляНевидимка
Не опотужнись
Я вже посрала
котопёс• 1 час назад
«Сьогодні я відходжу з посади Головнокомандувача ЗСУ. Передаю своєму наступнику армію, здатну не лише захищатися, але й наступати», — Сирський

И тут сказки рассказывает

автор Пирожкиня • 1 час назад
Ответ длякотопёс

И тут сказки рассказывает
Рассказница• 1 час назад
Ответ дляНевидимка
Трусишка пи@дливая, если уж точно. В каждой дырке гвоздик.
Рассказница• 1 час назад
Ответ дляПирожкиня
Я вже посрала
Очень ценная информация
автор Пирожкиня • 1 час назад
Ответ дляРассказница
Очень ценная информация
Доступной мовой
viter33• 1 час назад
Ответ дляНаучительница
Усі, з ким зустрічався Зеленський за останні пару днів - з реальним військовим досвідом (мінімум з 2022, більшість - з 2014). Тому проблеми армії вони знають найкраще ( в т.ч. з мобілізацією). НЕ сумніваюся, що на зустрічах виклали шляхи вирішення проблем. Але - побачимо.
Зоя Жорівна• 1 час назад
Ответ дляПирожкиня
Я вже посрала
Да мы заметили
автор Пирожкиня • 1 час назад
Ответ дляЗоя Жорівна
Да мы заметили
Занюхали
Невидимка• 1 час назад
Ответ дляПирожкиня
Я вже посрала
Заметно , иначе не было бы этой темы
Зоя Жорівна• 1 час назад
Ответ дляПирожкиня
Занюхали
Марианна, угомонись. Браслет слетит
Невидимка• 1 час назад
Ответ дляЗоя Жорівна
Марианна, угомонись. Браслет слетит
И дряхлые сиськи вылезут из купальника
автор Пирожкиня • 1 час назад
Ответ дляНевидимка
Заметно , иначе не было бы этой темы
Для вас все темы лайно или избранные?