АБВГДэшница• 2 часа назад

Гарна біжутерія

порекомендуйте де подивитись, купити
краще онлайн. або в Києві
не мінімалізм. але щоб було гарне і акуратне все
Гага Газу• 2 часа назад
На ТЕМУ дивіться
Бо все що в Києві в магазині, воно саме звідти+100% накрутки

автор АБВГДэшница • 2 часа назад
Ответ дляГага Газу
На ТЕМУ дивіться
точно. давно нічого не купувала в Китаї і вже й забула про цей варіант
Пушкининиана• 1 час назад
Я нашла на Алике свои серебрянные серьги купленные в оушен плазе и серебрянные браслеты с полудрагоценными камнями, купленные на ярмарке HandMadeUA. Тему,алик, по месту даже смотреть нет смысла.
Гага Газу• 1 час назад
Ответ дляАБВГДэшница
Там великий вибір, реально недорого
Дивіться на кількість відгуків і живі фото.
Приходить за 10-14 днів