Біле пальто• вчера в 21:12

Чому мені постійно здається, що невистачає грошей?

При чому при будь яких розкладах...і коли їх трошки є, і коли нема, завжди тривожно, що їх не вистачає. Особливо загострилась ситуація з виходом в декрет і коли перестала отримувати зп. Живемо скромно, але однаково як завжди, а відчуття тривожності не покидає ....
Алина-1240• вчера в 21:15
И у меня мало😢

Лгин• вчера в 21:16
А вам не кажется. Денег всегда не хватает.
ДинамоКит• вчера в 21:17
А точно ли вам это кажется? Заначка нормальная?
Ms. Скромность• 2 часа назад
У вас их не хватает. Вам не кажется. Их не хватает. Вы никогда не живете в достатке. Естественно тревожно.
автор Біле пальто • 1 час назад
Ответ дляДинамоКит
ні, звісно щось трошки є, але то недостатньо з огляду на витрати які вже є і які передбачаються
автор Біле пальто • 1 час назад
Ответ дляMs. Скромность
Ну як вам сказати...з одного боку так, ми завжди в режимі економії, але масса людей живуть скромніше і не паряться так