Допоможіть знайти• вчера в 19:41
Що це за всенаціональна образа на тих, хто виїхав?
Ситуація перша: коли виїхала мене видалили зі спільної групи знайомі, з якими спілкувались не один рік (а точніше близько шести років). Це була місцева невелика спільнота. Одна дівчина винесла це питання на обговорення, мовляв, навіщо тим, хто виїхав, читати про сімейні історії тих, з ким ти більше не будеш бачитись, і в той час навіщо тим, хто лишився, ділитись своїми історіями облаштування за кордоном. Більшість учасників групи підтримало.
Друга ситуація: двоюрідна сестра, яка завжди активно цікавилась моїм та моєї родини особистим життям, я також звісно відповідала взаємністю, після повідомлення про виїзд різко перестала писати. Я їй на свята пишу вітання. А вона або ставить сердечко або вставляє картинку лайку.
Третя ситуація: знайома (колишня найкраща подруга), поцікавившись щодо того, куди та з ким я їду, висловила все, що думала про мого чоловіка (при тому що ця знайома багато років тому вийшла заміж і виїхала за кордон, але написала, що мій чоловік не смів виїздити 😁 і мав захищати державу ).
От скажіть, що в голові таких людей і чому їх так багато ?
Правду кажуть, що українці одна з самих не згуртованих національностей
Наша взяла• вчера в 19:43
Мне вообще тут писали ’чего сидишь в Омериках? Возвращайся в свой Мариуполь ’. Тут много ебанашек
Українка Маша• вчера в 19:44
Скажите, а что в голове тех, кто меня задрачивает и подначивает выезжать? Или устраивает мне допросы посреди ночи ’ой боже вас что бомбят? Вот надо было выезжать со мной’ ,или почему выехавшим насрать ,как я живу и они выставляют кучу фото как они веселятся, а потом пишут мне ты веселиться не умеешь?
Не шатайте пространство почём зря. Живите своей жизнью мамзель.
Котомафия• вчера в 19:45
Выехали? Живите счастливо и перестаньте предъявлять претензии к оставшимся! Что с Вами не так? Зачем сюда тянете свои обиды и грязь души?
Обижулька• вчера в 19:45
Господи! Вы уже выехали, а вам так и не стало пофиг на мнение окружающих.
Забобонний фрукт• вчера в 19:46
Лично мне все равно кто выехал, кто остался, главное чтобы люди из особо опасных территорий были в безопасности. Остальное - личный выбор каждого. Я осталась пому что у нас пока тихо, если ситуация изменится тоже уеду
Мудробаба• вчера в 19:47
Так зачем вам чатики незгуртованой национальности. Примазывайтесь к хорошим!
Зайченя• вчера в 19:48
Спокойно отношусь к выехавшим. Есть понимание, что война не закончилась и неизвестно куда мне самой придётся бежать. Я не в области, которая при любых раскладах трогать не будут может по этому нет этой ненависти к выехавшим) А отдаляюсь в общении я с и находящимися в Украине. С возрастом меньше общаться хочется с кем-то, а не потому что у кого-то трава зеленее)
Мудробаба• вчера в 19:51
Ответ дляЗайченя
Наконец-то голос разума. Просто общения хочется все меньше, но нет ´это потому что я выехала´. Как в американских фильмах ´это потому что я черный?!´
Радість моя• вчера в 19:53
Ну виїхали, то вихали, особиста справа кожноно, нуль осуду, але чого вам так сумно там, що шукаєте якісь обази, проблеми, теорії будуєте, відслідковуєте лайки тих зто лишиася і т.д? Живіть своїм життям, радійте, працюйте, сумуйте і не обсирайте людей, що лишилися, у них інше життя і проблеми, спілтного мало, щоб обговорювати, тому спілкування і зникає, а не тому, що виїхали.
Смурфетта• вчера в 19:53
Ответ дляЗапароленое одеяло
Давно выехавшие о себе не напоминали
Мы тут, здравствуйте))
Мамаша в бигудях• вчера в 19:54
Завжди є хтось, кому не вгодиш, ну то й що? Живіть своїм життям, знаходьте нових друзів!
ЭтаваНиМожетБыть• вчера в 19:55
Ответ дляНаташа_32
А шо!?
Вони там сидять по барах, кав´ярнях, п´ють Шпріц-Опероль!
А Українці гинуть під КаБ, Герань, Гербера, ракетами!
А після такі собі з´являться, як жобрий день, і ми такі пухнасті, прямо здрастє!
Ні.... Не буде так!
Ви йобнута, ми в курсі, для чого ви знову це демонструєте?
Маю декілька думок• вчера в 19:56
Вам скучно жить и вы решили обосрать тех,кто остался и не выехал?
ЭтаваНиМожетБыть• вчера в 19:57
Дуже цікаво, чого ті, хто виїхав ніяк не можуть почати жити життя. Ну ви ж митній безпечній країні. Ну отримуйте задоволення, що вам від нас треба?
Маю декілька думок• вчера в 19:57
Вас интересует украинский форум и наши проблемы? Никак не угомонитесь.
ПультОт_БМВ• вчера в 20:03
Ответ дляНаташа_32
А шо!?
Ні.... Не буде так!
Не вони кидають це все на українців, а в Україні в барах та кав´ярнях не сидять?
Смурфетта• вчера в 20:02
Ответ дляНаташа_32
А шо!?
Ні.... Не буде так!
Добрый день.
Svit_from_It• вчера в 20:06
Ответ дляНаша взяла
пачиму пишешь на украинский форум
Svit_from_It• вчера в 20:08
Ответ дляНаташа_32
А шо!?
Ні.... Не буде так!
надо шоб все вместе гинули ага
коллективное страдание и жертва
Svit_from_It• вчера в 20:09
Ответ дляМаю декілька думок
вы его приватизировали?)
жижифреймут• вчера в 20:11
Автор сделала вброс и удалилась. Тема создана для провокации. Автор в теме не появится, а вы распинайтесь друг перед другом, что то кому-то доказывая, которое и никому близко не нужно, также и автору не нужно
жижифреймут• вчера в 20:13
Автор ни одного поста не написала. Создала для вас тему и ушла с советчицы. А вы продолжайте раскручивать тему автора