Ленне-Рейма• 1 час назад

Як довго ви запускали квартиру під оренду?

Чи все врахували? чи все вийшло як планували собі? і скільки все зайняло по часу?
ОхиИВздохи• 1 час назад
Ответ дляЩаслива Я
Ну там щось дивно в пості… Київ-
квартира 980 тис🤣 ремонт 570🤣 Здає за 14500🤣
Якась з цих цифр точно брехня, так мені здається)
Це як тут при зп 15, ще на море щороку в Турцію їздять) шось з тої опери.
Сорі, не вірю)
И я не верю. Тоже делала в прошлом году ремонт.

автор Ленне-Рейма • 1 час назад
Ответ дляОхиИВздохи
в що саме ви не вірите? яка саме цифра вас бентежить? А, і завжди в таких випадках хочу запитати, коли тут пишуть, що не вірять або тролі якісь - нащо на вашу думку людям брехати? яка їм з цього користь? я, якщо є що сказати, то кажу, а ні то ні. Все
Деловитая• 1 час назад
Ответ дляОхиИВздохи
Я показала фото даже с блокнота
Ну не верьте, я ж не в суде, что бы доказывать
Поліцейський патруль• 1 час назад
Ответ дляЛенне-Рейма
Та які там приколи...меблі була замовила з доставкою і заносом, а перед самим виїздом мені сказали, що в них був 1 вантажник 60 +, але й той захворів, тож якщо хочу щоб мені їх тепер привезли, а не Бог зна коли, то хай шукаю хто розгрузить і позаносить. Звісно, що й той, що мав бути за окрему плату, про безкоштовне і мови нема, тут за гроші знайти неможливо
Це да, капець. Я затаскування дивана на третій без ліфта досі з жахом згадую, як його затягли і ще й в квартиру заштовхали, я навіть не зрозуміла, тихо втекла пити каву, щоб того не бачити. З габаритами не продумала.
Смурфик• 1 час назад
Теж наступного року планую починати ремонт, якщо все добре буде. Які зараз ціни на укладку плитики? ( велика 60на120 і 60 на 60)?
автор Ленне-Рейма • 1 час назад
Ответ дляСмурфик
У мене, здається, було 20$/кв
Сирожено_пирожено• 59 минут назад
Ответ дляЛенне-Рейма
Квартирантів швидко знайшли? по ринковій ціні чи опускали? новобудова чи старий фонд....так повільно в мене все робиться, що вже начинає підбішувать
Ой, ну это все относительно, по каждому вашему вопросу. Никакого вывода вы не сделаете, исходники и финансовые возможности у всех разные. Плюс добавьте к этому местоположение жилья и спрос на вариант того или иного жилья, ну и записи на квартирантов, не каждый сдает первым пришедшим. Факт. Особенно если уже был опыт неудачных сдач. Порядочных жильцов очень сложно найти. Многие категорически не берут строителей, студентов и впо.
Щаслива Я• 57 минут назад
Ответ дляЛенне-Рейма
Так написала ж людина, що 980 - це 21 рік, долар якшо не помиляюсь 24 був; 570 - теж реальна цифра, бо тепер я робила і плюс мінус так виходить, ще не до кінця зробила. Не знаю що саме вас бентежить
Автор, мене не нічого не бентежить. Я просто не вірю.
автор Ленне-Рейма • 56 минут назад
Ответ дляЩаслива Я
ну буває

Сирожено_пирожено• 55 минут назад
Ответ дляЩаслива Я
Ну там щось дивно в пості… Київ-
Сорі, не вірю)
Знаете, запросы у всех разные. Кто-то зарплату в 15 тысяч просадивпкт за неделю, а кто-то из неё еше и откладывает. И к скорую едет эконом вариантом, а не за все деньги мира.И при этом у этих людей все хорошо! Но вы можете не верить.
Сирожено_пирожено• 53 минуты назад
Ответ дляЛенне-Рейма
Да пофигу, пусть не верят, чего распинаться. Кто-то подходит к ремонту с умом, а кто-то просто сорит деньгами, а выход одинаковый.
Щаслива Я• 51 минуту назад
Ответ дляСирожено_пирожено
Ага, одна из таких…
в 21м у моего мужа доход 180К, у меня зп 20, так я вот все свои и откладывала🤣
конечно мозгов много не надо отложить при такой ситуации)
Щаслива Я• 48 минут назад
Ответ дляСирожено_пирожено
Нет, скорее всего ремонт из говна и палок, извините, некачественная сантехника,материал, мебель …
Если очень очень дешевое то возможно, но скупой, как говорится…
Деловитая• 43 минуты назад
Ответ дляЩаслива Я
Натяжной потолок, на полу - ламинат
Не знаю, при чем тут скупость, я не жила и не живу там и не собираюсь в ближайшее время, это резервное жилье под сдачу, сейчас
Делать богатые ремонты в условиях войны под кого- то, ну не знаю, у всех свои цели
Щаслива Я• 38 минут назад
Ответ дляДеловитая
Натяжной потолок, на полу - ламинат
Ламинат есть разного качества как и натяж. потолок Цена от 150 за кв до …… вот у вас скорее всего очень низкий порог.
Я про качество. Зачем спор надо не надо, ваше дело.
Деловитая• 36 минут назад
Ответ дляЩаслива Я
Звичайний ламінат
Ось на фото він. Дешевий.
Під квартирантів я не буду купляти дорогий, якщо колись треба буде мені там жити - я ще зміню, але, в мене є інше місце проживання
Опля Картопля• 30 минут назад
Ответ дляДеловитая
Звичайний ламінат
Ось на фото він. Дешевий.
Штори з Юску?
Щаслива Я• 29 минут назад
Ответ дляДеловитая
Звичайний ламінат
Ось на фото він. Дешевий.
Ну тоді ви молодець таки! Треба у вас вчитись
Деловитая• 19 минут назад
Ответ дляОпля Картопля
Штори з Юску?
Ні, з базару, де малі магазини. Був такий магазинчик, клубок
Вони робили розпродаж, бо закрились
Кухня теж з такого подібного магазинчику

Деловитая• 20 минут назад
Ответ дляЩаслива Я
Спасибо 🙂