к.Буланова• вчера в 10:26

Де зараз найдешевше вдягти дитину

В перший клас.
So_so• вчера в 10:27
Посмотрите б/у на олх, там недавно была бесплатная доставка мистом.

Ошеламиссимо• вчера в 10:29
Лучше с примеркой в антошке или в вайкики, на олх с размером не всегда угадаете, а вообще автор в телеге есть группа отдам там отдают почти новые вещи
Кружите меня,кружите• вчера в 10:29
тему попробуйте
Жена аллигатора• вчера в 10:30
в синсей
автор к.Буланова • вчера в 10:31
Ответ дляЖена аллигатора
в синсей
В сінсей все різнобарвне. Треба стриманий гардероб
куркулиха• вчера в 10:32
Next
Новорічна пальма• вчера в 10:35
Будете сміятися, але в секонді.
Та а-ля шкільна форма зараз нікому не потрібна і того всього купа в стані нового. Марк спенсер, некст, ту, джордж і т.д.
Так точно!• вчера в 10:36
Ответ дляНоворічна пальма
Будете сміятися, але в секонді.
Це в якому секонді таке є?
Новорічна пальма• вчера в 10:38
Ответ дляТак точно!
Це в якому секонді таке є?
В економ класах точно є.

Так точно!• вчера в 10:39
Ответ дляНоворічна пальма
В економ класах точно є.
Це що за класи
13чудоСВЕТА• вчера в 10:39
В секонди походіть пару тижнів. Я там і одяг, і взуття дітям знаходжу.
13чудоСВЕТА• вчера в 10:40
Ответ дляНоворічна пальма
Будете сміятися, але в секонді.
Підтверджую
13чудоСВЕТА• вчера в 10:40
Ответ дляТак точно!
Це в якому секонді таке є?
В усіх
Моська-слон• вчера в 10:45
Вайкики были прям коллекции перед 1 сентября, блузки/сарафаны/брюки/колготы/юбки/кардиганы/спорткостюмы на физру. В Антошке тоже школьные коллекции неплохие. Ближе к сентябрю будет все по скидкам. Ходите-смотрите)
Если рассматриваете б/у, то ищите на олх, шафе, кидстафф)
Вельми шановна• вчера в 10:45
Ответ дляк.Буланова
Тоді в Вайкікі подивіться.
13чудоСВЕТА• вчера в 10:45
Ответ дляМоська-слон
Але там недешево зовсім і ті маленькі знижки не допоможуть.
Вельми шановна• вчера в 10:45
Ответ длякуркулиха
Next
Гарний варіант, але автор шукає найдешевший
13чудоСВЕТА• вчера в 10:49
Автор, багато не треба. Одні джинси, спортивних штанів 3, футболок/ поло 5, пару світшотів, пару кофтинок з довгим рукавом футболочних, вишиванка (в анді гляньте), одна сорочка діжурна біла.
автор к.Буланова • вчера в 10:49
Ответ для13чудоСВЕТА
В мене дівчинка

13чудоСВЕТА• вчера в 10:51
Ответ дляк.Буланова
В мене дівчинка
Так само, сорочка міняємо на блузка, додати якусь спідничку ( в секонді), якусь сукенку теплентку, колготки 4 пари.
Язикувата Хвеська• вчера в 10:52
В сінсей навіть на свого підлітка зріст 170 скупилась, замовляла онлайн. Джинси 600 грн, спортивні штани 350, худі без молнії 350, з молнією 400, футболки білі, чорні набір з 2 шт 229 грн, поло біле 199. А на менший вік там і вибір більший і ціни нижчі. Доставка безкоштовна
Надежда наш компас• вчера в 10:53
Ответ для13чудоСВЕТА
Зачем те юбки и платья
13чудоСВЕТА• вчера в 10:53
Ответ дляНадежда наш компас
Зачем те юбки и платья
На якісь свята одягати кілька разів на рік
автор к.Буланова • вчера в 10:53
Ответ для13чудоСВЕТА
В колготах не ходить
13чудоСВЕТА• вчера в 10:54
Ответ дляк.Буланова
В колготах не ходить
Моя теж не дуже любить, під сукню/ спідницю одягаю однотонні тоненькі лосини і шкарпетки.
13чудоСВЕТА• вчера в 10:55
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Я сину в Манго круті джинси по 350 взяла. Дешевше сорочок і футболок
автор к.Буланова • вчера в 10:56
Ответ для13чудоСВЕТА
Дякую
Амелі на мілені• вчера в 10:56
Ответ дляМоська-слон
И какие цены в Антошке сейчас?
13чудоСВЕТА• вчера в 11:02
Ответ дляАмелі на мілені
И какие цены в Антошке сейчас?
Звірячі
Амелі на мілені• вчера в 11:03
Ответ дляк.Буланова
В колготах не ходить
Ну а в чем она/вы планируете в школу ходить? Это ж круглый год, а не только сарафанчик летом.
Если в джинсах/брюках - их и покупайте
Если сарафаны/юбки - то все равно же на ноги надо что-то на холода