KidkoShop• 19 июня в 21:00

Дитячий одяг б/у: що купувати сміливо, чого уникати перед покупкою

Діти до 3 років змінюють розмір кожні 2-4 місяці. Тобто нова куртка за 2500 грн ’живе’ в гардеробі один сезон і стає замалою у відмінному стані. Саме тому ринок дитячого б/у такий якісний — батьки продають речі, які дитина переросла, а не зносила.

Реальна економія: куртка Zara нова — 2500 грн, б/у у відмінному стані — 700-900 грн. 5-6 сезонних речей на рік — економія 7000-10 000 грн.

ЩО КУПУВАТИ СМІЛИВО

✓ Верхній одяг (куртки, комбінезони, пуховики) — носять тільки надворі, добре зберігають стан після одного сезону
✓ Святкові речі — одягали 1-2 рази, часто зберегли бирку
✓ Одяг для немовлят 0-2 роки (боді, ромпери) — дитина виростає за 1-2 місяці, речі практично нові
✓ Брендовий трикотаж: Next, H&M, Zara Kids — якісна бавовна витримує багато циклів прання

ЧОГО КРАЩЕ НЕ КУПУВАТИ

✗ Нижня білизна, шкарпетки, купальники — тільки нові або з биркою
✗ Взуття зі стоптаною підошвою — неправильна амортизація шкодить ході дитини
✗ Одяг з плямами, які не виводяться
✗ Трикотаж з катишками по всій поверхні — ознака сильного зношення

НА ЩО ДИВИТИСЯ В ОГОЛОШЕННІ

Фото: мінімум 3 штуки при денному світлі, видно весь виріб + деталі + бирка
Опис: бренд, розмір, скільки носили, стан, наявність дефектів
Продавець: є відгуки, відповідає на питання

Тривожні сигнали: одне темне фото, опис по типу ’гарна кофтинка, майже нова’ без деталей, новий акаунт без жодного відгуку

ЯКІ БРЕНДИ НАЙКРАЩЕ ТРИМАЮТЬ СТАН

Next — щільна бавовна, мінімальне утворення катишок, один з кращих для б/у
Reima — верхній одяг після 2 сезонів виглядає відмінно, водовідштовхування зберігається
H&M базові лінійки — трикотаж тримається добре
Zara Kids — нарядні речі після одного надягання виглядають новими
George (Asda) — доступний британський бренд, б/у за 100-200 грн = нове за 400 грн

Обережніше з: безіменними no-name брендами, яскравим принтом на темній тканині, синтетичним трикотажем

ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ: перевірте при денному світлі (плями, шви, фурнітура), понюхайте (затхлість = неправильне зберігання), обов´язково виперіть при 40-60°C перед першим носінням.
Tivoli• 19 июня в 21:10
Может там многодетная семья и все поносили?
Либо продавец уже купил б/у и теперь рассказывает, что носил только его ребенок

автор KidkoShop • 19 июня в 21:22
Ответ дляTivoli
Абсолютно справедливо! Саме тому перед покупкою варто запитати продавця напряму: ’Скільки дітей носило цю річ?’ і ’Ви самі купували її новою?’ Хороший продавець відповість без зайвих слів. Якщо відповідь розпливчата або ухильна — це вже сигнал.