Ms. Dolly• 2 часа назад
За скільки здавати 1 кімнатну квартиру в Києві?
47 кв, лівий берег, до метоо 3 хв пішки, 21 поверх
75В• 2 часа назад
Ответ дляMs. Dolly
Чому?
Тому. Які нормальні люди попруться туди жити? Що є з автономного ? Ліфт, вода? Опалення як при відключенні?
миссДавеча• 2 часа назад
Ответ дляMs. Dolly
Так
Ох, ну то в вас сектор бонус. Загалом, хтось зніме, якщо ціна норм буде
Ms. Dolly
• 2 часа назад
Ответ длямиссДавеча
Яка норм?
Ms. Dolly
• 2 часа назад
Ответ дляБалаболка
Можете сдать за 3500 грн
Немає сенсу здавати за такі кошти
миссДавеча• 2 часа назад
Ответ дляMs. Dolly
Яка норм?
Подивіться на сайті, бо в мене інші умови, хоч і лівий. В мене 2 поверх, ремонт, метро поруч, газ, опалення від газу
Балаболка• 2 часа назад
Ответ дляMs. Dolly
Немає сенсу здавати за такі кошти
То зачем спрашиваете? Значит вы сами знаете за сколько вам есть смысл сдавать
Ms. Dolly
• 2 часа назад
Ответ длямиссДавеча
В мене теж метро і ремонт
75В• 2 часа назад
Ответ дляMs. Dolly
В мене теж метро і ремонт
И без света это просто пещера? Да?
Голова колгоспу• 2 часа назад
Сдаю за 16000 24 этаж, дом с генератором , лифты работают если нет света
миссДавеча• 2 часа назад
Ответ дляMs. Dolly
В мене теж метро і ремонт
Ви тролите, чи реально не розумієте?
Любимка-анонимка• 2 часа назад
здаю на 10 пов за 14 тис. позняки. електроплита. 39 кв.м .улетіла за 3 дні.
без ремонта,чистенько,техніка нова,але ні бойлера,ні кондьора. ремонт косметичний робився десь в 2000 році
ПрипоРошенная• 2 часа назад
Снимаю 20 на правом, две комнаты, электро плита, лифт не работает в отключения, с ремонтом, с двумя котами моими, из за них и согласилась, за 6500 и коммуналка.
Голова колгоспу• 2 часа назад
Ответ дляMs. Dolly
В мене теж метро і ремонт
Автор, на слушайте теоретиков, выставляйте и смотрите спрос
Розвідка Маші• 1 час назад
Де саме на лівому?
Бо це велика різниця.
До якої ТЕЦ відноситься будинок? Від цього теж залежить.
Чи є в будинку бойлер? Чи є вода при відключеннях світла?
Бо це велика різниця.
Голова колгоспу• 1 час назад
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я бы и бесплатно не снимала 21 этаж, без газа и в Киеве
Это вы. Масса людей снимут
Чекаю завтра• 1 час назад
Ответ дляMs. Dolly
Яка норм?
Генератор є щоб працювали ліфти, була вода- працювали насоси ? Бо сраку зелене піздло нам вже пообіцяло починяючи з осені- до весни
Чекаю завтра• 1 час назад
Ответ дляГолова колгоспу
Это вы. Масса людей снимут
Какая масса? Левый берег был без света и тепла всю зиму почти.
Кто поставил себе генераторы на дом- хоть как-то выживали
Голова колгоспу• 1 час назад
Ответ дляЧекаю завтра
А чего вы так распереживались? Моя коллега снимает в таких условиях с двумя котами и ок. Переживаете , чтобы автор не заработал и даже не пробовала сдавать?
Ms. Dolly
• 1 час назад
Ответ дляОбласті пітьми
Смотря какой ремонт, может тыщ 15
Нормальний ремонт, все є.
Ms. Dolly
• 1 час назад
Ответ дляГолова колгоспу
А в самій квартирі як? В нас теж з інвесторами дім, ліфти працюють, вода качається на поверхи.