Дую на вітер• вчера в 21:20
9 чи 11(12) класів ?
Батьки чиї діти вже навчаються в коледжах чи ВУЗах, вони закінчували 9 чи 11 класів ? Задоволені ви та діти чи ні ?
Син хоче після 9го йти в мед коледж потім в академію …… а я не знаю як краще ….. може закінчити повністю школу , але йому вже 12 років навчатися ,…..
булу вдячна за відповіді за і проти )
Смайлик• вчера в 21:25
Мій син обрав добровільно 12 - багато плюсів насправді. Але якщо ваш хоче іти після 9 і чітко бачить себе, свій шлях - я б тільки за
Оце фіфа• вчера в 21:25
Так если его желание, то пусть идет, что в той школе высиживать еще если нет желания
Я-ваш шанс• вчера в 21:30
Я не бачу сенсу протирати штани дитині без здібностей. Якщо дитина самостійно вчиться на відмінно, має щире прагнення довчитися ті старші класи та чітку ціль поступити в конкретний ВНЗ, то взагалі питань нема. Але якщо це дитина з посередніми знаннями, то навіщо витрачати цей час? І після коледжу можна спокійно довчитися у ВНЗ, але вже з отриманою професією. У нас забагато продавців та водіїв з вищою освітою.
Дую на вітер
• вчера в 21:30
Ответ дляОце фіфа
Так то воно так ….. але діло молоде ….але хвилююсь а якщо не сподобається …. Хоча це і після 12го класу може бути
Дую на вітер
• вчера в 21:31
Ответ дляЯ-ваш шанс
Син не відмінник , але вчиться добре ….
Гостра на язик• вчера в 21:34
Моя после 9 хотела мед.кол., я уговорила идти в 10 кл.) Она после 10 сказала дальше не буду там учится, забрали документы, потеряла год, пошла в мед.кол. Поработала год и решила в университет)
Ясамаякрасивая)• вчера в 21:39
Дайте дитині вчитись там, де вона хоче! Тим паче, мед коледж, його просто так не вибирають!
ХтоЯкщоНеЯ• вчера в 22:02
В яку академію ?
Зараз зробили єдиний конкурс на вищу освіту, випускники коледжів і шкіл в рівних умовах поступають за нмт.
А потім у разі успішного вступу можна пепевестися на 2й курс, якщо академрізниця дозволяє.
ХтоЯкщоНеЯ• вчера в 22:03
Ответ дляДую на вітер
Син не відмінник , але вчиться добре ….
Зараз в медичний прохідний 150 на бюджет.
Жинси на дитину• вчера в 22:36
90% тех, кто закончил медучилище в мединститут уже не пошли
Поэтому есть цель высшее мед. образование, то я б оставила в школе
Жинси на дитину• вчера в 22:37
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
И на контракт 150 и что?
ХтоЯкщоНеЯ• вчера в 22:48
Ответ дляЖинси на дитину
И на контракт 150 и что?
І то що дуже низький, пройде будь-яка середня дитина.
Жинси на дитину• вчера в 22:51
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я так и не поняла - это хорошо или плохо?
ХтоЯкщоНеЯ• вчера в 23:00
Ответ дляЖинси на дитину
Для дитини автора добре.
Я тертий жук• вчера в 23:02
Ответ дляЖинси на дитину
У більшості і мети такої не було.
Тому й так
У мене є кілька знайомих саме по мед. Коледж, потім медунівер. Задоволені тому що потім було реально легше вчитись, і вже можна було підробляти, якщо дозволяв час.
Тому й так
Дую на вітер
• сегодня в 00:53
Ответ дляЖинси на дитину
Він хоче потім на фізичного терапевта -реабілітолога йти , тому на одному коледжі не вийде зупинитись