Люди, а беруші це реально must have чи я просто відкрила для себе новий рівень комфорту? 😂
Хто користується розкажіть, для чого найчастіше: сон, робота, дорога, шумні сусіди.Я зараз тестую такі і думаю, чи варто взагалі займатися їх продажем. Як вам?
Ответ дляВ шоколаде
Они многоразовые или одноразовые?
Многоразозовые силиконовые alpine
Ответ длядожену і ощасливлю
Сплю в берушах близько 20 років
Любі з аптеки мені підходять
Поделитесь таким отдаете предпочтение
Почемучечка• 1 час назад
В мене простіші. Купляю на Розетці.
Рятуюся від храпу чоловіка. Звісно вони не повністю прибирають звук, але добре приглушують
Потужна махіна• 1 час назад
Пробовала, не нравится
Не могу совсем ничего не слышать, даже наушники, часто одеваю только один 🎧
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляОльга -faef
Многоразозовые силиконовые alpine
Прикольно. А сколько такие стоят? Сколько можно их использовать?
Ответ дляВ шоколаде
В мене по 120,бо без кейсу ,залишки з заводу,а на розетці 1200.Вони багаторазові гарно очищаються м´який сілікон
Ms. При теле• 1 час назад
Ответ длядожену і ощасливлю
Ось
Я з такими спати не можу, страшенно давлять. Брала в аптеці ті що для плавання, вони краще, але теж не на кожну ніч, бо вуха болітимуть.
Морожена_курка• 57 минут назад
У мене силіконові, м´які, як пластична маса. Повністю шум не прибирають, я все рівно чую .Плюс спати важко, бо давлять.
Але іноді користуюсь.
Ответ дляПутающаяся
кондомные?
Ах😀 нет для ушей не для приключений
Счастье_же_вот_оно• 32 минуты назад
Ответ дляОльга -faef
Який захист?