Ядвига Юсьлегко• сегодня в 15:11

Поїздка закордон з дитиною 2 рочки

Підкажіть, будь ласка, можливо, хтось поділиться власним досвідом, як найкраще доїхати з дитиною до Польщі.
Дитині 2 роки. Розглядаю і автобус/маршрутку - звісно, це швидше, але трохи переживаю, що доведеться довго стояти в черзі на кордоні. Та й боюся, що дитину може заколисати в дорозі.
Тому ще думаю над варіантом із потягом. Але з квитками зараз складно, тим більше що потрібна пересадка в Києві.
І ще буду вдячна за поради щодо іграшок у дорогу, щоб дитині не було нудно.))Улюбленої іграшки у нас наразі немає - кожного дня нова «улюблена».
Буду дуже вдячна, якщо поділитеся своїм досвідом: як їхали з дітками такого віку, що було найзручніше і які іграшки/заняття реально допомогли пережити дорогу.
Дякую за відповіді!
Глаза_в_3_карата• сегодня в 15:14
В Польщі вам в яке місто?

Дайте подуться• сегодня в 15:15
Надо придумать серию (!!) методов и того чем занимать дитя в дороге. Не 1-2.. а серию. Потому как дети в таком возрасте долго не умеют задерживать внимание на чем-то одном, смена разных занятий - это часть особенностей возраста. В любом случае занять дитя - это святая обязанность только родителя и никого более (к сожалению многие этого не понимают). Возможно ли чтобы дитя никому не мешало? ДА! Встречала таких мам.. они редкостны и уникальны.
Оля_с_киркою• сегодня в 15:17
Краще потягом, моніторте квитки. Дитина зможе стояти, сидіти, лежати і походити. А не постійно сидіти в автобусі без дитячого крісла.
З собою перекуси для дитини, іграшки - пару різних (казки, розвиваюча електронна з картками, тваринки, резинові антистреси...)
Червона калина• сегодня в 15:20
Я ездила несколько раз с дочкой 2-3 года. И автобус- самолет-автобус. И автобус сутки. И поезд через всю страну. Поездом конечно удобнее гораздо, можно полежать, походить, поиграть и тд. В автобусе в основном смотрели мультики в планшете конечно, раскраски, рисование, читали книжки, на остановках выходили размяться.
hrystia• сегодня в 15:26
Звідки їдете? Можливо, на піший перехід, а потім з Перемишля потягом?
Teonaa• сегодня в 16:40
А в спеку встрять на кордоні не страшно? По 10-15 год можна простояти.
Дверной_Проем• 2 часа назад
Ответ дляTeonaa
Автобуси кондіціонери вмикають, не жарко.